Live Football Scores (Thu 06‑Jun‑2024)
Algeria U21 League 1 | |||
---|---|---|---|
17:00 | ASO Chlef U21 | ‑ | JS Kabylie U21 |
17:00 | Ben Aknoun U21 | ‑ | ES Sétif U21 |
17:00 | CS Constantine U21 | ‑ | MC Oran U21 |
17:00 | El Bayadh U21 | ‑ | US Biskra U21 |
17:00 | JS Saoura U21 | ‑ | USM Alger U21 |
17:00 | MC Alger U21 | ‑ | CR Belouizdad U21 |
17:00 | NC Magra U21 | ‑ | Paradou AC U21 |
17:00 | US Souf U21 | ‑ | Khenchela U21 |
Argentina Copa Argentina | |||
FT | Arsenal de Sarandi | 1‑2 | Velez |
Aruba Division di Honor | |||
01:00 | Dakota | ‑ | Britannia |
Australia Capital Territory NPL 2 | |||
09:30 | Belconnen United | ‑ | Brindabella |
Bhutan Premier League | |||
12:00 | Samtse | ‑ | Daga United |
Brazil Serie A | |||
45 | Cuiaba | 0‑0 | Vitoria |
Brazil Serie D | |||
45 | Brasil de Pelotas | 0‑0 | Barra |
Brazil Gaúcho - 2 | |||
23:30 | Pelotas | ‑ | Lajeadense |
Brazil Copa do Nordeste | |||
FT | Fortaleza EC | 2‑0 | CRB |
Brazil Mineiro - 2 | |||
00:00 | Caldense | ‑ | Mamoré |
20:00 | Democrata SL | ‑ | Aymorés |
45 | Nacional AC MG | 0‑1 | Betim |
45 | Uniao Trabalhadores | 1‑0 | Varginha EC |
Brazil Baiano U20 | |||
19:00 | Vitória U20 | ‑ | Vitória da Conquista U20 |
Brazil Brasiliense U20 | |||
19:00 | Ceilândia U20 | ‑ | Real Brasília U20 |
Brazil Cearense U20 | |||
19:00 | Fortaleza U20 | ‑ | Itapipoca U20 |
Bulgaria Third League - Southwest | |||
16:00 | Bansko | ‑ | Kostinbrod |
16:00 | Botev Ihtiman | ‑ | Vitosha Bistritsa |
16:00 | FK Minyor Pernik | ‑ | CSKA 1948 Sofia III |
16:00 | Kyustendil | ‑ | Levski Sofia II |
16:00 | Rilski Sportist | ‑ | CSKA Sofia II |
16:00 | Septemvri Simitli | ‑ | Balkan Botevgrad |
16:00 | Septemvri Sofia II | ‑ | Slivnishki geroy |
16:00 | Vihren | ‑ | Pirin Razlog |
Colombia Primera B | |||
22:00 | Orsomarso | ‑ | Desportivo Huila |
Colombia Liga Femenina | |||
00:00 | Independiente Medellín W | ‑ | Deportivo Cali W |
21:00 | Millonarios W | ‑ | Deportivo Pasto W |
Czech-Republic 4. liga - Divizie A | |||
17:00 | Tachov | ‑ | Petřín Plzeň |
Ecuador Liga Pro Serie B | |||
FT | Cuniburo | 3‑1 | 9 de Octubre |
Georgia Liga 3 | |||
14:30 | Gori | ‑ | Guria |
14:30 | Matchakhela | ‑ | Gardabani |
Iceland 1. Deild | |||
19:00 | Fjolnir | ‑ | Njardvik |
20:15 | Grotta | ‑ | Throttur Reykjavik |
Iceland 2. Deild | |||
20:15 | Selfoss | ‑ | Reynir |
20:15 | Völsungur | ‑ | Höttur / Huginn |
20:15 | Ægir | ‑ | Thróttur Vogar |
Italy Serie D - Championship Round | |||
15:00 | Campobasso | ‑ | USD Cavese 1919 |
17:00 | Trapani 1905 | ‑ | Caldiero Terme |
Kazakhstan 1. Division | |||
13:00 | Altay | ‑ | Kyran |
15:00 | Kaspiy | ‑ | Khan Tengri |
13:00 | Ulytau | ‑ | Kaisar II |
13:00 | Yassy Turkistan | ‑ | Akzhayik |
Norway 3. Division - Girone 2 | |||
18:00 | Sola | ‑ | Madla |
Paraguay Division Profesional - Apertura | |||
23:00 | General Caballero | ‑‑ | Sol de America |
20:30 | Sportivo Ameliano | ‑‑ | Tacuary |
Poland III Liga - Group 1 | |||
18:00 | Victoria Sulejówek | ‑ | Swit |
Russia Second League - Group 3 | |||
16:00 | Kompozit | ‑ | FK Spartak Tambov |
Russia Second League - Group 1 | |||
14:00 | Alaniya Vladikavkaz II | ‑ | Legion Dynamo |
15:00 | Angust Nazran | ‑ | Nart Cherkessk |
14:00 | Astrakhan | ‑ | Kuban Kholding |
15:00 | Biolog | ‑ | Stroitel Kamensk-Shakht. |
17:00 | Dynamo Makhachkala II | ‑ | FK Pobeda |
15:30 | Forte Taganrog | ‑ | Sevastopol |
16:00 | Rostov II | ‑ | Dinamo Stavropol |
15:30 | Rubin Yalta | ‑ | Spartak Nalchik |
Somalia Somali Premier League | |||
13:30 | Jazeera | ‑ | Dekedaha |
Sweden Damallsvenskan | |||
14:00 | KIF Örebro | ‑ | Brommapojkarna W |
Sweden Ettan - Södra | |||
12:00 | Torslanda | ‑ | Ljungskile SK |
Sweden Division 2 - Norra Götaland | |||
13:00 | Motala | ‑ | Kumla |
Sweden Division 2 - Norrland | |||
13:00 | Boden | ‑ | Gottne |
15:00 | IFK Östersund | ‑ | Bergnäsets |
Sweden Division 2 - Östra Götaland | |||
13:00 | Hässleholms IF | ‑ | Österlen |
Uruguay Segunda División | |||
14:00 | Cerrito | ‑ | Sud America |
45 | Atletico Torque | 1‑1 | Albion |
USA USL Championship | |||
FT | San Antonio FC | 0‑1 | El Paso Locomotive |
USA USL League Two | |||
00:00 | Athens United | ‑‑ | Dothan United |
00:00 | Birmingham Legion II | ‑‑ | Asheville City |
00:30 | Boston Bolts | ‑‑ | Albany Rush |
00:30 | Brooke House | ‑‑ | Brevard |
04:00 | Capo II | ‑‑ | AMSG |
00:00 | Charlottesville Blues | ‑‑ | Lionsbridge |
00:30 | FC Motown II | ‑‑ | Westchester Flames |
00:00 | Flint City Bucks | ‑‑ | Ann Arbor |
00:00 | Florida Elite | ‑‑ | Inter Gainesville |
00:00 | Kalamazoo FC | ‑‑ | Midwest United |
00:30 | Morris Elite | ‑‑ | Manhattan |
00:00 | New Mexico United II | ‑‑ | Utah United |
00:00 | St. Charles | ‑‑ | Chicago Dutch Lions |
00:30 | Virginia Marauders | ‑‑ | Patuxent |
00:00 | Wake | ‑‑ | Tobacco Road |
FT | Davis Legacy | 1‑2 | Monterey Bay II |
FT | Hill Country Lobos | 0‑3 | Corpus Christi |
FT | Little Rock Rangers | 2‑0 | Blue Goose |
FT | Marin | 3‑0 | San Francisco City |
FT | Minneapolis City | 1‑0 | Thunder Bay Chill |
FT | Tacoma Stars | 5‑2 | West Seattle Junction |
FT | Ventura County Fusion | 6‑0 | Seahorses |
USA USL League One | |||
19 | Chattanooga | 1‑1 | Union Omaha |
USA NISA | |||
03:00 | LA Force | ‑ | Arizona Monsoon |
USA MLS Next Pro | |||
23:00 | Bethlehem Steel | ‑ | FC Cincinnati II |
23:00 | Columbus Crew II | ‑ | New England II |
World Friendlies | |||
17:00 | Gibraltar | Wales | |
19:45 | Netherlands | Canada | |
FT | Mexico | 0‑4 | Uruguay |
World World Cup - Qualification Africa | |||
20:00 | Algeria | ‑‑ | Guinea |
20:00 | Benin | ‑‑ | Rwanda |
17:00 | Congo | ‑‑ | Niger |
20:00 | Egypt | ‑‑ | Burkina Faso |
17:00 | Guinea-Bissau | ‑‑ | Ethiopia |
17:00 | Libya | ‑‑ | Mauritius |
14:00 | Malawi | ‑‑ | Sao Tome e Principe |
20:00 | Mali | ‑‑ | Ghana |
17:00 | Mauritania | ‑‑ | Sudan |
20:00 | Senegal | ‑‑ | DR Congo |
World World Cup - Qualification Asia | |||
17:00 | Afghanistan | ‑‑ | Qatar |
18:30 | Bahrain | ‑‑ | Yemen |
11:45 | Bangladesh | ‑‑ | Australia |
13:00 | China | ‑‑ | Thailand |
13:00 | Hong Kong | ‑‑ | Iran |
14:30 | India | ‑‑ | Kuwait |
10:00 | Indonesia | ‑‑ | Iraq |
18:30 | Jordan | ‑‑ | Tajikistan |
16:00 | Kyrgyzstan | ‑‑ | Malaysia |
13:10 | Myanmar | ‑‑ | Japan |
17:00 | Nepal | ‑‑ | United Arab Emirates |
14:00 | North Korea | ‑‑ | Syria |
16:30 | Pakistan | ‑‑ | Saudi Arabia |
17:00 | Palestine | ‑‑ | Lebanon |
13:00 | Singapore | ‑‑ | South Korea |
12:00 | Taiwan | ‑‑ | Oman |
15:30 | Uzbekistan | ‑‑ | Turkmenistan |
13:00 | Vietnam | ‑‑ | Philippines |
World World Cup - Qualification CONCACAF | |||
22:00 | Haiti | ‑‑ | St Lucia |
21:30 | Jamaica | ‑‑ | Dominican Republic |
22 | Trinidad and Tobago | 0‑0 | Grenada |
27 | Curacao | 1‑0 | Barbados |
FT | Guatemala | 6‑0 | Dominica |
FT | Nicaragua | 4‑1 | Montserrat |
World Tournoi Maurice Revello | |||
17:00 | Egypt U21 | ‑ | Panama U21 |
14:00 | Ukraine U23 | ‑ | Italy U21 |
All kick-offs UK time
Back to top