Season
Next Week's Fixtures
Next Week's Football Fixtures
, 2023-2024 Season
Filter Fixtures:
Irish Premier Division
Irish First Division
Champions League
Europa Conference League
German 2. Bundesliga
Italian Serie A
Italian Serie B
Spanish Segunda
Austria Bundesliga
Belgian Pro League
Dutch Eredivisie
Portuguese Primeira Liga
Portuguese Liga Pro
Swiss Super League
Belarusian Premier League
Russia Premier Division
Danish Superliga
Finnish Veikkausliiga
Norwegian Eliteserien
Swedish Allsvenskan
MLS
USL Championship
USL League One
USL League Two
Argentine Primera
Brazil Serie A
Brazil Serie B
Chilean Primera
Ecuador Serie A
Paraguayan Primera
Uruguay Primera
China League One
Indonesian Liga 1
Japan J-League
Japan J2-League
Japan J3-League
South Korea K-League
South Korea K-League 2
Angola Girabola
Ghana Premier League
Malawi Super League
Moroccan Botola Pro
Nigeria Premier League
Tunisia Ligue 1
Australia NPL NSW
Australia NPL Northern NSW
Australia NPL Queensland
Australia NPL South
Australia NPL Tasmania
Australia NPL Victoria
Australia NPL Western
African International Qualifiers
International Friendlies
Club Friendlies
Filter
Tue 28/05
German 2. Bundesliga
Wehen Wiesbaden v Jahn Regensburg
19:30
Austria Bundesliga
TSV Prolactal Hartberg v Austria Vienna
18:00
Dutch Eredivisie
NAC Breda v Excelsior
19:00
Swedish Allsvenskan
Malmo v Elfsborg
18:00
Brazil Serie B
Amazonas v Mirassol
23:00
Moroccan Botola Pro
FAR Rabat v Riadi Salmi
19:00
Ittihad Tanger v Raja Casablanca
19:00
Mouloudia Oujda v CR Khemis Zemamra
19:00
Renaissance Berkane v Chabab Mohammedia
19:00
Wydad AC v Olympique Safi
19:00
Youssoufia Berrechid v FUS Rabat
19:00
Wed 29/05
Europa Conference League
Finalist 1 v Finalist 2
20:00
Olympiacos v Fiorentina
20:00
Russia Premier Division
Ural v Akron Tolyatti
15:00
Volga Nizhny Novgorod v Arsenal Tula
17:15
Norwegian Eliteserien
Bodo Glimt v Sandefjord
18:00
Brann v Kristiansund BK
18:00
Tromso v Fredrikstad
18:00
Swedish Allsvenskan
Mjallby AIF v Hacken
18:00
USL League Two
Athens United v Asheville City
00:00
Lansing City v Union Macomb
00:00
Vermont Green v Black Rock
00:00
Wake v Charlotte Eagles
00:00
Birmingham Legion II v Dothan United
01:00
Tennessee v East Atlanta
01:30
Christos v Virginia Beach United
23:00
Tampa Bay United v Sarasota Paradise
23:00
Swan City v Pinellas County
23:30
Weston FC v Miami AC
23:30
Japan J-League
Yokohama FM v Kashiwa Reysol
11:00
South Korea K-League
Daejeon Citizen v Jeju United FC
11:30
Gangwon FC v Jeonbuk Motors
11:30
Incheon United v Ulsan Hyundai
11:30
Suwon City FC v Daegu FC
11:30
Angola Girabola
CD Lunda-Sul v Desportivo Huila
15:30
Petro de Luanda v Wiliete
15:30
Recreativo do Libolo v Kabuscorp
15:30
Sagrada Esperanca v Onze Bravos
15:30
Sao Salvador v Santa Rita
15:30
Uniao de Malanje v Primeiro de Agosto
15:30
Australia NPL NSW
Central Coast II v St. George Saints
11:15
Australia NPL Northern NSW
Edgeworth Eagles v Adamstown Rosebud
11:00
Maitland FC v Charlestown Azzurri
11:00
Club Friendlies
Tokyo Verdy v Real Sociedad
11:30
Thu 30/05
Italian Serie B
Cremonese v Venezia
19:30
Belarusian Premier League
Minsk v Shakhtyor Soligorsk
17:00
MLS
Cincinnati v Nashville Sc
00:30
Inter Miami CF v Atlanta United FC
00:30
Montreal v D.C. United
00:30
NY Red Bulls v Charlotte FC
00:30
Philadelphia v Toronto FC
00:30
Austin FC v Portland
01:30
Chicago v Orlando
01:30
Houston v Colorado
01:30
Sporting KC v Vancouver
01:30
LA Galaxy v FC Dallas
03:30
Seattle v Real Salt Lake
03:30
Los Angeles FC v Minnesota United FC
03:45
USL Championship
Louisville City FC v Detroit City FC
00:30
Monterey Bay v Charleston Battery
03:00
USL League Two
Albany Rush v AC Connecticut
00:00
Boston Bolts v Seacoast United Phantoms
00:00
Brooke House v The Villages
00:00
Cedar Stars Rush v Hudson Valley Hammers
00:00
Dayton Dutch Lions v Kings Hammer
00:00
Nona v Brevard
00:00
North Carolina Fusion v North Carolina II
00:00
Reading United v Lone Star II
00:00
Real Central New Jersey v Ocean City Nor'easters
00:00
Staten Island Athletic v Ironbound
00:00
Toledo Villa v Buffalo
00:00
Charlotte Independence 2 v SC United Bantams
00:30
FC Motown II v Morris Elite
00:30
Midwest United v Kalamazoo FC
00:30
Northern Virginia v Lionsbridge
00:30
Chicago City v Chicago Dutch Lions
01:00
Manhattan v Westchester Flames
01:00
Marin v Almaden
01:00
Minneapolis City v RKC Third Coast
01:00
Peoria v Sueno
01:30
Twin City Toucans v Corpus Christi
01:30
Academica SC v Davis Legacy
03:00
Oly Town v Ballard
03:00
Seahorses v AMSG
03:00
United PDX v Lane United
03:00
Indonesian Liga 1
Pusamania Borneo v Bali United
13:00
Fri 31/05
Irish Premier Division
Drogheda v Shamrock Rovers
19:45
Dundalk v Derry City
19:45
Shelbourne v Sligo Rovers
19:45
St Patricks v Galway Utd
19:45
Waterford v Bohemians Dublin
19:45
Irish First Division
Athlone v Cork City
19:45
Cobh Ramblers v Kerry
19:45
Finn Harps v Wexford Youths
19:45
Treaty United v Longford
19:45
UCD v Bray
19:45
Swiss Super League
Thun v Grasshoppers
19:30
Belarusian Premier League
FC Smorgon v Slavia Mozyr
15:30
BATE Borisov v FC Slutsk
17:30
Danish Superliga
FC Copenhagen v Randers Freja
18:00
Finnish Veikkausliiga
Ilves v KuPS Kuopio
16:00
Inter Turku v Haka
16:00
SJK v IFK Mariehamn
16:00
AC Oulu v HJK Helsinki
18:00
USL League Two
River Light v Des Moines Menace
01:00
Hill Country Lobos v AHFC Royals
01:15
Arizona Arsenal v FC Tucson
02:00
Albion Colorado v New Mexico United II
02:30
Brazil Serie B
Ceara v Coritiba
23:00
Paraguayan Primera
2 de Mayo v Olimpia
01:00
Tacuary v Nacional Asuncion
01:00
Indonesian Liga 1
Persepam Madura Utd v Persib Bandung
13:00
Japan J-League
Sagan Tosu v FC Tokyo
11:00
Ghana Premier League
Hearts of Oak v Nations FC
19:00
Australia NPL NSW
Manly United v Sydney Fc Youth
10:30
Australia NPL Northern NSW
Broadmeadow Magic v Cooks Hill United FC
11:00
Club Friendlies
AS Roma v AC Milan
11:00
Sat 01/06
Champions League
Borussia Dortmund v Real Madrid
20:00
Belarusian Premier League
Naftan Novopolotsk v FC Isloch Minsk Raion
14:00
Dinamo Minsk v Arsenal Dzyarzhynsk
16:00
Neman Grodno v Dinamo Brest
18:00
Russia Premier Division
Akron Tolyatti v Ural
13:00
Arsenal Tula v Volga Nizhny Novgorod
16:00
Norwegian Eliteserien
Ham-Kam v Brann
17:00
Swedish Allsvenskan
IF Brommapojkarna v Malmo
14:00
IFK Goteborg v Elfsborg
14:00
Halmstads v Gais
16:30
Sirius v IFK Norrkoping
16:30
MLS
New York City v San Jose
00:30
USL League One
Forward Madison FC v Lexington
23:00
USL League Two
Thunder Bay Chill v Bavarian
00:00
Tobacco Road v West Virginia United
00:00
Western Mass Pioneers v Black Rock
00:00
Houston FC v Houston Sur
01:00
Birmingham Legion II v Southern Soccer Academy
02:00
Utah United v Salt City
02:00
Midlakes United v United PDX
03:00
Northern Virginia v Christos
20:00
Pathfinder v Boston Bolts
20:00
Cleveland Force v Buffalo
23:00
Inter Gainesville v Nona
23:00
Union Macomb v Midwest United
23:00
Vermont Green v AC Connecticut
23:00
Weston FC v Tampa Bay United
23:00
Argentine Primera
Racing Club v Deportivo Riestra
22:00
Brazil Serie A
Gremio v Red Bull Bragantino
20:00
Vitoria v Atletico Goianiense
20:00
Cuiaba v Internacional
22:30
Fluminense v Juventude
22:30
Brazil Serie B
Goias v Recife
01:30
Brusque v Novorizontino
21:00
Chilean Primera
Cobreloa v O'Higgins
01:30
Union Espanola v Deportes Iquique
22:30
Uruguay Primera
Progreso v Cerro Largo
19:00
Wanderers v Rampla Juniors
21:30
China League One
Yanbian Longding v Guangxi Pingguo Haliao
08:00
Wuxi Wugou v Heilongjiang Lava Spring
08:30
Shenyang Urban v Qingdao Red Lions
12:00
Suzhou Dongwu v Yunnan Yukun
12:30
Japan J-League
Sanfrecce Hiroshima v Jubilo Iwata
06:00
Kashima Antlers v Yokohama FM
07:00
Machida Zelvia v Albirex Niigata
07:00
Shonan v Gamba Osaka
07:00
Urawa Red Diamonds v Vissel Kobe
08:00
Kyoto Sanga v Cerezo Osaka
11:00
Japan J2-League
Fujieda MYFC v Ventforet Kofu
06:00
Oita Trinita v Tokushima Vortis
06:00
JEF United Chiba v Okayama
10:00
Yokohama FC v Ehime FC
10:00
Japan J3-League
Matsumoto Yamaga v FC Imabari
06:00
Omiya Ardija v Nagano Parceiro
06:00
South Korea K-League
Ulsan Hyundai v Jeonbuk Motors
08:30
Gimcheon Sangmu v Pohang Steelers
11:00
Suwon City FC v Incheon United
11:00
South Korea K-League 2
Gimpo Citizen v Jeonnam Dragons
08:30
Ansan Greeners v Seongnam FC
11:00
Seoul E-Land FC v Gyeongnam FC
11:00
Angola Girabola
Academica do Lobito v Sao Salvador
15:30
Desportivo Huila v Recreativo do Libolo
15:30
Kabuscorp v Interclube
15:30
Onze Bravos v Petro de Luanda
15:30
Primeiro de Agosto v Sagrada Esperanca
15:30
Santa Rita v Uniao de Malanje
15:30
Wiliete v CD Lunda-Sul
15:30
Ghana Premier League
Bechem United v Aduana Stars
16:00
Legon Cities v Bofoakwe Tano
16:00
Malawi Super League
Be Forward Wanderers v Dedza Dynamos
13:30
Kamuzu Barracks v Creck
13:30
Karonga United v Ekwendeni Hammers
13:30
Moroccan Botola Pro
Chabab Mohammedia v Maghreb Fes
19:00
CR Khemis Zemamra v Ittihad Tanger
19:00
FUS Rabat v Mouloudia Oujda
19:00
Hassania Agadir v Youssoufia Berrechid
19:00
Olympique Safi v UTS Rabat
19:00
Riadi Salmi v Renaissance Berkane
19:00
Nigeria Premier League
Bendel Insurance v Katsina United
16:00
Doma United v Lobi Stars
16:00
Remo Stars v Kano Pillars
16:00
Tunisia Ligue 1
AS Marsa v CA Bizertin
15:00
ES Metlaoui v EGS Gafsa
15:00
Olympique Beja v US Ben Guerdane
15:00
US Tataouine v AS Soliman
15:00
Australia NPL NSW
Central Coast II v APIA Tigers
08:00
NWS Spirit v Sutherland Sharks
08:30
Marconi Stallions v Rockdale Ilinden
10:00
Western Sydney W. II v Hills Brumbies
10:00
St George City FA v Sydney Olympic
10:15
Australia NPL Northern NSW
Lambton Jaffas v Edgeworth Eagles
05:30
Lake Macquarie City v Charlestown Azzurri
07:00
Valentine Phoenix v Adamstown Rosebud
08:00
Maitland FC v New Lambton
08:30
Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights v Gold Coast United
08:00
Peninsula Power v WDSC Wolves
08:30
Rochedale Rovers v Queensland Lions FC
10:00
Australia NPL South
Adelaide Raiders v NE Metrostars
06:30
Campbelltown City v Croydon Kings
06:30
Modbury Jets v Adelaide United II
06:30
Adelaide City FC v Para Hills Knights
08:30
FK Beograd v Adelaide Olympic
08:30
Adelaide Comets v South Adelaide
10:45
Australia NPL Tasmania
Launceston United v Devonport City
05:15
Clarence United v South Hobart
05:30
Riverside Olympic v Kingborough Lions
07:30
Launceston City v Glenorchy Knights
07:45
Australia NPL Victoria
Avondale FC v Melbourne Knights FC
06:00
Manningham United Blues v Green Gully
06:00
Moreland City v Port Melbourne
06:15
Dandenong City v St. Albans Saints
08:00
Altona Magic v Oakleigh Cannons
09:15
Hume City v South Melbourne
10:00
Australia NPL Western
Armadale v Stirling Macedonia
08:00
Bayswater City v Floreat Athena
08:00
Inglewood United v Fremantle City
08:00
Olympic Kingsway v Balcatta
08:00
Perth Glory Youth v Western Knights
08:00
Perth SC v Perth RedStar FC
11:00
International Friendlies
Bolivia v Mexico
01:00
Mexico v Bolivia
01:00
Costa Rica v Uruguay
03:00
Guatemala v Chile
22:00
Sun 02/06
Italian Serie A
Atalanta v Fiorentina
17:00
Italian Serie B
Venezia v Cremonese
19:30
Spanish Segunda
Alcorcon v Burgos
15:15
FC Andorra v Racing DE Ferrol
15:15
Huesca v Levante
15:15
Eibar v Oviedo
17:30
Eldense v Gijon
17:30
Espanyol v FC Cartagena
17:30
Leganes v Elche
17:30
Mirandes v Amorebieta
17:30
Tenerife v Real Valladolid
17:30
Villarreal B v Racing Santander
17:30
Real Zaragoza v Albacete
20:00
Belgian Pro League
KRC Genk v Gent
12:30
Dutch Eredivisie
Excelsior v NAC Breda
17:00
Portuguese Primeira Liga
AVS v Portimonense
19:45
Portuguese Liga Pro
Feirense v Lusitânia Lourosa
17:00
Belarusian Premier League
Torpedo Zhodino v Dnepr Mogilev
14:00
FC Gomel v FC Vitebsk
17:00
Finnish Veikkausliiga
IF Gnistan v Lahti
14:00
EIF v VPS Vaasa
16:30
Norwegian Eliteserien
Molde v Viking FK
13:30
Haugesund v Bodo Glimt
16:00
KFUM Oslo v Sandefjord
16:00
Kristiansund BK v Sarpsborg
16:00
Stromsgodset v Odd
16:00
Tromso v Lillestrom
16:00
Rosenborg v Fredrikstad
18:15
Swedish Allsvenskan
Djurgardens v Hammarby IF
13:00
Kalmar FF v Vasteras SK
13:00
Hacken v AIK Solna
15:30
IFK Varnamo v Mjallby AIF
15:30
MLS
D.C. United v Toronto FC
00:30
Inter Miami CF v St. Louis City
00:30
NY Red Bulls v Orlando
00:30
Philadelphia v Montreal
00:30
Chicago v LA Galaxy
01:30
Minnesota United FC v Sporting KC
01:30
Nashville Sc v New England
01:30
Real Salt Lake v Austin FC
02:30
Los Angeles FC v FC Dallas
03:30
Portland v Houston
03:30
Vancouver v Colorado
03:30
Atlanta United FC v Charlotte FC
21:45
USL Championship
Hartford Athletic v Rhode Island
00:00
Loudoun United v FC Tulsa
00:00
Miami FC v Louisville City FC
00:00
Pittsburgh Riverhounds v Indy Eleven
00:00
Colorado Switchbacks v Oakland Roots
02:00
El Paso Locomotive v Birmingham Legion
02:00
San Antonio FC v Memphis 901
02:00
Orange County SC v Detroit City FC
03:00
Sacramento Republic v FC Tampa Bay Rowdies
03:00
Las Vegas Lights FC v Phoenix Rising
03:30
USL League One
Charlotte Independence v Tormenta FC
00:00
One Knoxville v Richmond Kickers
00:00
Union Omaha v NC Hailstorm
01:00
Greenville Triumph SC v Chattanooga
21:00
USL League Two
Ann Arbor v South Bend Lions
00:00
Boston City v Albany Rush
00:00
Charlottesville Blues v Virginia Marauders
00:00
Florida Elite v Brooke House
00:00
Hudson Valley Hammers v New Jersey Copa
00:00
Lehigh Valley United v Ocean City Nor'easters
00:00
Oakland County v Lansing City
00:00
Reading United v Real Central New Jersey
00:00
SC United Bantams v Charlotte Eagles
00:00
The Villages v Brevard
00:00
Toledo Villa v Dayton Dutch Lions
00:00
West Chester United II v Lone Star II
00:00
Asheville City v East Atlanta
00:30
Ironbound v Long Island Rough Riders
00:30
Kalamazoo FC v Flint City Bucks
00:30
Sarasota Paradise v Swan City
00:30
Ballard v West Seattle Junction
01:00
Corpus Christi v Twin City Toucans
01:00
Hattiesburg v Louisiana Krewe
01:00
Little Rock Rangers v Mississippi Brilla
01:00
RKC Third Coast v St. Croix
01:00
Rochester v Minneapolis City
01:00
Sueno v Des Moines Menace
01:00
Westchester Flames v Morris Elite
01:00
Tennessee v Dothan United
01:30
Colorado ISA v New Mexico United II
02:30
Coachella v Arizona Arsenal
03:00
Redlands v AMSG
03:00
Almaden v Academica SC
03:30
San Francisco City v Davis Legacy
19:30
Lane United v Tacoma Stars
20:00
SF Glens v Project 51O
21:00
Midlakes United v Oly Town
22:00
Pinellas County v Miami AC
23:00
Argentine Primera
Belgrano v Argentinos Juniors
00:15
Velez v Atletico Tucuman
00:15
Platense v Boca Juniors
18:30
Central Cordoba v Talleres
22:00
Rosario Central v Lanus
22:00
Brazil Serie A
Corinthians v Botafogo ASF
01:00
Atletico MG v Bahia
20:00
Criciuma v Palmeiras
20:00
Vasco da Gama v Flamengo
20:00
Fortaleza EC v CA Paranaense
22:30
Sao Paulo v Cruzeiro
22:30
Brazil Serie B
Chapecoense v Vila Nova
20:00
Ponte Preta v CRB
20:00
Ituano v Avai
22:30
Chilean Primera
Coquimbo Unido v CD Universidad Catolica
00:00
Audax Italiano v Palestino
01:00
Everton De Vina v Universidad de Chile
17:30
Nublense v Huachipato
17:30
Cobresal v Union La Calera
20:00
Colo Colo v Deportes Copiapo
22:30
Ecuador Serie A
Aucas v Imbabura
21:00
CD Universidad Catolica v Macara
21:00
Cumbaya v Delfin SC
21:00
Deportivo Cuenca v LDU de Quito
21:00
Emelec v Libertad
21:00
Independiente del Valle v Orense SC
21:00
Mushuc Runa v Barcelona SC
21:00
Tecnico Universitario v El Nacional
21:00
Paraguayan Primera
Club Guarani v 2 de Mayo
01:00
General Caballero v Sol de America
01:00
Nacional Asuncion v Cerro Porteno
01:00
Olimpia v Libertad Asuncion
01:00
Sportivo Ameliano v Tacuary
01:00
Sportivo Luqueno v Sportivo Trinidense
01:00
Uruguay Primera
CA River Plate v Racing Montevideo
14:00
Fenix v Penarol
19:00
Defensor Sporting v Miramar
21:30
China League One
Chongqing Tongliang Long v Shijiazhuang Gongfu
12:30
Dongguan United v Shanghai Jiading
12:30
Jiangxi Liansheng v Guangzhou Evergrande
12:30
Nanjing City FC v Dalian Zhixing
12:30
Japan J-League
Tokyo Verdy v Sapporo
05:05
Kawasaki Frontale v Nagoya Grampus Eight
09:00
Kashiwa Reysol v Fukuoka
11:00
Japan J2-League
Iwaki FC v Vegalta Sendai
05:00
Kagoshima United v Blaublitz Akita
06:00
Mito Hollyhock v V-Varen Nagasaki
06:00
Renofa Yamaguchi v Shimizu S-Pulse
06:00
Thespakusatsu Gunma v Montedio Yamagata
06:00
Tochigi SC v Roasso Kumamoto
09:00
Japan J3-League
Azul Claro Numazu v Kataller Toyama
06:00
Fukushima United v Kamatamare Sanuki
06:00
Kitakyushu v Gainare Tottori
06:00
SC Sagamihara v Grulla Morioka
06:00
Vanraure Hachinohe v Kanazawa
06:00
YSCC Yokohama v Tegevajaro Miyazaki
06:00
FC Osaka v Nara Club
08:00
FC Gifu v FC Ryukyu
11:00
South Korea K-League
Daejeon Citizen v Daegu FC
08:30
Jeju United FC v Gangwon FC
08:30
FC Seoul v Gwangju FC
11:00
South Korea K-League 2
Busan I Park v Suwon Bluewings
08:30
FC Anyang v Cheongju
08:30
Cheonan City v Chungnam Asan
11:00
Ghana Premier League
Asante Kotoko v Great Olympics
16:00
Berekum Chelsea v Real Tamale
16:00
Dreams FC v Karela
16:00
Medeama v Heart of Lions
16:00
Nsoatreman v Accra Lions
16:00
Samartex v Bibiani Gold Stars
16:00
Malawi Super League
CIVO United v Chitipa United
13:30
FOMO v MAFCO
13:30
Moroccan Botola Pro
Moghreb Tetouan v FAR Rabat
18:00
Raja Casablanca v Wydad AC
18:00
Nigeria Premier League
Akwa United v Heartland
16:00
Bayelsa United v Plateau United
16:00
Enyimba v Rivers United
16:00
Gombe United v Sunshine Stars
16:00
Niger Tornadoes v Kwara United
16:00
Shooting Stars v Abia Warriors
16:00
Sporting Lagos v Enugu Rangers
16:00
Tunisia Ligue 1
Club Africain v ES Tunis
17:00
Australia NPL NSW
Blacktown City v St. George Saints
06:00
Wollongong Wolves v Sydney United 58 FC
06:00
Australia NPL Northern NSW
Hamilton Olympic v Weston Workers
05:30
Australia NPL Queensland
Sunshine Coast Wanderers v Brisbane City
06:00
Olympic FC v Redlands United
07:30
Brisbane Roar Youth v Moreton City
08:00
Australia NPL Victoria
Heidelberg United v Dandenong Thunder
07:00
International Friendlies
Indonesia v Tanzania
10:00
Mon 03/06
Irish Premier Division
Derry City v Waterford
17:00
Galway Utd v Shamrock Rovers
17:00
Sligo Rovers v Drogheda
17:00
St Patricks v Dundalk
17:00
Bohemians Dublin v Shelbourne
17:15
Irish First Division
Wexford Youths v Longford
15:00
Bray v Cobh Ramblers
17:00
Cork City v UCD
17:00
Finn Harps v Athlone
17:00
Kerry v Treaty United
17:00
USL Championship
Monterey Bay v New Mexico United
00:00
USL League Two
Cedar Stars Rush v FC Motown II
00:00
Chicago City v St. Charles
00:00
Kings Hammer v Fort Wayne
00:00
Manhattan v Staten Island Athletic
00:30
Chicago Dutch Lions v River Light
01:00
Marin v Monterey Bay II
01:00
Albion Colorado v Flatirons Rush
02:30
Ventura County Fusion v Arizona Arsenal
03:00
Argentine Primera
Instituto v Gimnasia La Plata
00:30
River Plate v Tigre
00:30
San Lorenzo v Sarmiento
23:00
Chilean Primera
Coquimbo Unido v Universidad Catolica
01:00
Uruguay Primera
Liverpool Montevideo v Cerro
16:30
Danubio v Deportivo Maldonado
19:00
African International Qualifiers
Tanzania v Eritrea
00:00
International Friendlies
Gibraltar v Scotland
17:00
Croatia v North Macedonia
18:00
Albania v Liechtenstein
19:00
England v Bosnia
19:45
Germany v Ukraine
19:45
Tue 04/06
USL League Two
Salt City v Utah Avalanche
02:30
Argentine Primera
Defensa y Justicia v Independiente
01:15
Estudiantes v Godoy Cruz
01:15
Brazil Serie B
Santos v Botafogo SP
00:00
Operario v Amazonas
01:00
Full Football Season Fixture Lists
Use the selector below to show a full competition's fixture list for the remainder of the season.
League:
Pick a League -
Southern Premier Central Fixtures
Women's FA Cup Fixtures
Irish Premier Division Fixtures
Irish First Division Fixtures
Champions League Fixtures
Europa League Fixtures
Europa Conference League Fixtures
German 2. Bundesliga Fixtures
Italian Serie A Fixtures
Italian Serie B Fixtures
Spanish Segunda Fixtures
Austria Bundesliga Fixtures
Belgian Pro League Fixtures
Dutch Eredivisie Fixtures
Portuguese Primeira Liga Fixtures
Portuguese Liga Pro Fixtures
Slovenian PrvaLiga Fixtures
Swiss Super League Fixtures
Belarusian Premier League Fixtures
Hungarian League Fixtures
Kosovo Superleague Fixtures
Moldovan Super League Fixtures
Russia Premier Division Fixtures
Danish Superliga Fixtures
Finnish Veikkausliiga Fixtures
Norwegian Eliteserien Fixtures
Swedish Allsvenskan Fixtures
MLS Fixtures
USL Championship Fixtures
USL League One Fixtures
USL League Two Fixtures
NWSL Women Fixtures
Argentine Primera Fixtures
Brazil Serie A Fixtures
Brazil Serie B Fixtures
Chilean Primera Fixtures
Ecuador Serie A Fixtures
Paraguayan Primera Fixtures
Uruguay Primera Fixtures
Brazil Serie A Women Fixtures
China Super League Fixtures
China League One Fixtures
China FA Cup Fixtures
Indonesian Liga 1 Fixtures
Japan J-League Fixtures
Japan J2-League Fixtures
Japan J3-League Fixtures
Japan J-League Cup Fixtures
South Korea K-League Fixtures
South Korea K-League 2 Fixtures
South Korea FA Cup Fixtures
Angola Girabola Fixtures
Ghana Premier League Fixtures
Kenyan Premier League Fixtures
Malawi Super League Fixtures
Moroccan Botola Pro Fixtures
Nigeria Premier League Fixtures
Tanzania Premier League Fixtures
Tunisia Ligue 1 Fixtures
Uganda Premier League Fixtures
Australia NPL NSW Fixtures
Australia NPL Northern NSW Fixtures
Australia NPL Queensland Fixtures
Australia NPL South Fixtures
Australia NPL Tasmania Fixtures
Australia NPL Victoria Fixtures
Australia NPL Western Fixtures
Euro 2024 Fixtures
UEFA Nations League Fixtures
Euro 2024 Fixtures
Asian International Qualifiers Fixtures
CONCACAF International Qualifiers Fixtures
Africa World Cup 2026 Fixtures
CONMEBOL International Qualifiers Fixtures
Oceania International Qualifiers Fixtures
International Friendlies Fixtures
Club Friendlies Fixtures
Related Pages
All Fixtures
Football League Calculator
Form Tables