The Fishy - Grimsby Town FC

Next Week's Football Fixtures

Fri 28/01
england flag Championship
Huddersfield v Stoke19:45
england flag Isthmian League North
Barking v Aveley19:45
scotland flag Scottish Championship
Morton v Raith Rovers19:45
wales flag Welsh Premier League
Bala Town v Newtown19:45
Caernarfon Town v The New Saints19:45
Haverfordwest County AFC v Penybont19:45
Aberystwyth v Cefn Druids20:00
ulster flag NIFL Premiership
Ballymena v Cliftonville19:45
ulster flag NIFL Championship
Newry City AFC v Dundela19:45
fr flag French Ligue 2
AC Ajaccio v Auxerre18:00
Caen v Chamois Niortais18:00
Dunkerque v Paris FC18:00
Nimes v Valenciennes18:00
fr flag French Coupe de France
Nantes v Brest20:00
fr flag French National
Boulogne v Red Star F.C.18:00
Villefranche v Sete18:00
de flag German 3. Liga
Wurzburger Kickers v SC Freiburg II18:00
es flag Spanish Segunda
Real Valladolid v Gijon20:00
be flag Belgian First Division A
Sint Truidense VV v Charleroi19:45
be flag Belgian First Division B
Lommel Utd v Lierse19:00
hr flag Croatian First
Istra v HNK Gorica17:00
cy flag Cypriot First Division
Paeek Kerynias v Pafos FC17:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
FC Oss v Den Bosch19:00
pt flag Portuguese Liga Pro
Farense v Estrela da Amadora18:00
Trofense v Benfica B20:15
ro flag Romanian Liga I
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe v CS Uni Craiova18:00
fifa flag International Friendlies
Suriname v Barbados22:00
Sat 29/01
england flag Championship
Barnsley v Bournemouth15:00
Fulham v Blackpool15:00
Hull v Swansea15:00
Luton v Blackburn15:00
Middlesbrough v Coventry15:00
Millwall v West Brom15:00
Preston v Bristol City15:00
QPR v Reading15:00
Peterborough v Sheffield Utd17:30
england flag League One
Accrington Stanley v Morecambe15:00
AFC Wimbledon v Shrewsbury15:00
Bolton v Sunderland15:00
Cheltenham v Wigan15:00
Crewe v Rotherham15:00
Doncaster v Plymouth15:00
Fleetwood Town v Cambridge Utd15:00
Gillingham v Oxford Utd15:00
Lincoln City v Burton Albion15:00
Sheff Wed v Ipswich15:00
Wycombe v MK Dons15:00
england flag League Two
Bradford v Crawley Town15:00
Bristol Rovers v Walsall15:00
Carlisle v Sutton Utd15:00
Colchester v Swindon15:00
Exeter v Hartlepool15:00
Mansfield v Leyton Orient15:00
Newport County v Barrow15:00
Northampton v Salford15:00
Oldham v Rochdale15:00
Port Vale v Scunthorpe15:00
Stevenage v Harrogate Town15:00
Tranmere v Forest Green15:00
england flag National League
Barnet v Stockport15:00
Boreham Wood v Kings Lynn Town15:00
Bromley v Notts County15:00
Dagenham v FC Halifax15:00
Dover v Southend15:00
Grimsby v Wealdstone15:00
Solihull Moors v Altrincham15:00
Weymouth v Aldershot15:00
Woking v Yeovil15:00
Wrexham v Maidenhead Utd15:00
Eastleigh v Chesterfield17:20
england flag National League South
Bath City v Braintree Town15:00
Billericay v Dorking Wanderers15:00
Chelmsford v Chippenham15:00
Concord Rangers v Maidstone United15:00
Eastbourne Boro v Hemel15:00
Ebbsfleet United v Hampton and Richmond15:00
Hungerford v Dulwich Hamlet15:00
Oxford City v Havant and Waterlooville15:00
St Albans v Slough Town15:00
Tonbridge Angels v Dartford15:00
england flag National League North
AFC Fylde v Curzon Ashton15:00
AFC Telford v Bradford PA15:00
Alfreton Town v Spennymoor Town15:00
Boston Utd v Chester15:00
Brackley v Farsley Celtic15:00
Chorley v Hereford15:00
Darlington v Kettering15:00
Kidderminster v Gloucester15:00
Leamington v Blyth Spartans15:00
Southport v Guiseley15:00
York v Gateshead15:00
england flag Isthmian Premier
AFC Hornchurch v Lewes15:00
Brightlingsea Regent v Cray Wanderers15:00
Carshalton v Cheshunt15:00
Corinthian Casuals v Worthing15:00
East Thurrock v Haringey Borough15:00
Enfield Town v Margate15:00
Horsham v Bowers & Pitsea15:00
Leatherhead v Bishop's Stortford15:00
Merstham v Kingstonian15:00
Potters Bar v Folkestone Invicta15:00
Wingate & Finchley v Bognor Regis15:00
england flag Isthmian League North
AFC Sudbury v Stowmarket Town15:00
Basildon United v Maldon & Tiptree15:00
Brentwood v Canvey Island15:00
Bury Town v Dereham Town15:00
Grays v Great Wakering Rovers15:00
Hashtag United v Witham Town15:00
Heybridge Swifts v Felixstowe & Walton United15:00
Hullbridge Sports v Coggeshall Town15:00
Tilbury v Romford15:00
england flag Isthmian League South Central
Westfield v Guernsey12:45
Basingstoke v Staines Town15:00
Binfield v Ashford Town (Middx)15:00
Chertsey Town v Chipstead15:00
Marlow v Bracknell Town15:00
Sutton Common Rovers v Hanwell Town15:00
Thatcham Town v Bedfont Sports15:00
Tooting & Mitcham v South Park15:00
Uxbridge v Northwood15:00
Whyteleafe v Chalfont St Peter15:00
england flag Isthmian League South East
Ashford United v Hastings15:00
Burgess Hill Town v Whitehawk15:00
Chichester City v Haywards Heath Town15:00
Corinthian v VCD Athletic15:00
East Grinstead Town v Sevenoaks Town15:00
Hythe v Faversham Town15:00
Lancing v Three Bridges15:00
Phoenix Sports v Cray Valley Paper Mills15:00
Ramsgate v Herne Bay15:00
Whitstable Town v Sittingbourne15:00
england flag Northern Premier
Bamber Bridge v Stalybridge15:00
Basford Utd v Morpeth Town15:00
Gainsborough v Stafford Rangers15:00
Grantham Town v FC United15:00
Hyde v Buxton15:00
Lancaster City v Radcliffe Borough15:00
Nantwich v Ashton15:00
South Shields v Matlock15:00
Whitby v Warrington15:00
Witton Albion v Scarborough Athletic15:00
england flag Northern Div 1 South East
Cleethorpes Town v Pickering Town15:00
Dunston UTS v Sheffield15:00
Frickley v Yorkshire Amateur15:00
Hebburn Town v Bridlington Town15:00
Marske United v Stocksbridge15:00
Shildon v Lincoln Utd15:00
Stockton Town v Liversedge15:00
Tadcaster Albion AFC v Pontefract Collieries15:00
Worksop v Brighouse Town15:00
england flag Northern Div 1 North West
1874 Northwich v Prescot Cables15:00
Bootle v Colne15:00
City of Liverpool v Marine15:00
Kendal v Leek Town15:00
Market Drayton Town FC v Trafford FC15:00
Mossley v Kidsgrove Athletic15:00
Newcastle Town v Ramsbottom United15:00
Runcorn Linnets v Workington15:00
Warrington Rylands v Glossop North End AFC15:00
Widnes v Clitheroe FC15:00
england flag Southern Premier Central
Barwell v Biggleswade Town15:00
Bromsgrove Sporting v Lowestoft Town15:00
Hitchin Town v Hednesford15:00
Leiston v Alvechurch15:00
Nuneaton v Banbury Utd15:00
Peterborough Sports v Stratford Town15:00
Redditch v Needham Market15:00
Royston Town v St Ives Town15:00
Rushden & D'mnds v Stourbridge15:00
Tamworth v Rushall15:00
england flag Southern Premier South
Beaconsfield Town v Weston-S-Mare15:00
Chesham Utd v Yate Town15:00
Farnborough v Wimborne Town15:00
Harrow Borough v Truro City15:00
Hartley Wintney v Salisbury15:00
Hayes & Yeading v Dorchester15:00
Met Police v Gosport Borough15:00
Poole Town v Swindon Supermarine15:00
Taunton Town v Kings Langley15:00
Tiverton v Hendon15:00
Walton Casuals v Merthyr Town15:00
england flag Southern Div 1 Central
Bedford Town v Berkhamsted Town15:00
Colney Heath v Aylesbury United15:00
Harlow Town v Ware15:00
Hertford Town v FC Romania15:00
Kempston Rovers v Barton Rovers15:00
Kidlington v Didcot Town15:00
North Leigh v Thame United15:00
St Neots v Biggleswade15:00
Waltham Abbey v Welwyn Garden City15:00
Wantage Town v AFC Dunstable15:00
england flag Southern Div 1 South
AFC Totton v Mangotsfield United15:00
Barnstaple Town v Slimbridge15:00
Evesham Utd v Paulton Rovers15:00
Frome Town v Bideford15:00
Highworth Town v Winchester City15:00
Larkhall Athletic v Lymington Town15:00
Melksham Town v Cinderford15:00
Plymouth Parkway v Bristol Manor Farm15:00
Sholing v Cirencester15:00
scotland flag Scottish Premiership
Ross County v Rangers12:30
Aberdeen v St Johnstone15:00
Celtic v Dundee Utd15:00
Dundee v St Mirren15:00
Hearts v Motherwell15:00
Hibernian v Livingston15:00
scotland flag Scottish Championship
Arbroath v Partick Thistle15:00
Hamilton v Ayr15:00
Kilmarnock v Inverness CT15:00
Queen of Sth v Dunfermline15:00
scotland flag Scottish League One
Clyde v Alloa15:00
Dumbarton v Cove Rangers15:00
East Fife v Peterhead15:00
Montrose v Falkirk15:00
Queen's Park v Airdrie Utd15:00
scotland flag Scottish League Two
Albion v Cowdenbeath15:00
Annan Athletic v Stirling15:00
Forfar v Edinburgh City15:00
Kelty Hearts v Stranraer15:00
Stenhousemuir v Elgin15:00
scotland flag Highland League
Brechin v Nairn County15:00
Buckie Thistle v Brora Rangers15:00
Deveronvale v Clachnacuddin15:00
Fraserburgh v Wick Academy15:00
Huntly v Formartine United15:00
Inverurie Loco Works v Fort William15:00
Keith v Lossiemouth15:00
Rothes v Strathspey Thistle15:00
Turriff United v Forres Mechanics15:00
scotland flag Lowland League
Celtic II v Bonnyrigg Rose13:00
Bo'ness United v Edinburgh University15:00
BSC Glasgow v Spartans FC15:00
Caledonian Braves v Berwick15:00
Civil Service Strollers v Rangers II15:00
Dalbeattie Star v Gala Fairydean15:00
East Kilbride v Vale of Leithen15:00
East Stirling v Gretna 200815:00
Stirling University v Cumbernauld Colts15:00
wales flag Welsh Premier League
Connah's Quay Nomads v Barry Town14:30
Flint Town United v Cardiff Metropolitan14:30
ulster flag NIFL Premiership
Coleraine v Linfield15:00
Crusaders v Glenavon15:00
Dungannon Swifts v Carrick Rangers15:00
Glentoran v Warrenpoint Town15:00
Crusaders v Glenavon16:00
Larne v Portadown17:30
ulster flag NIFL Championship
Queens University v Ards14:00
Annagh United v Dergview15:00
Ballyclare Comrades v Ballinamallard Utd15:00
Harland & Wolff Welders v Institute FC15:00
Loughgall v Knockbreda15:00
fr flag French Coupe de France
Nancy v Amiens15:15
Toulouse v Versailles15:15
Reims v Bastia17:30
Marseille v Montpellier20:00
fr flag French National
Avranches v Le Mans17:00
Cholet v Creteil18:00
Concarneau v Orleans18:00
de flag German 3. Liga
Dortmund II v VfL Osnabruck13:00
Kaiserslautern v Hallescher FC13:00
SV Tuerkguecue Ataspor v TSV Havelse13:00
Wehen Wiesbaden v Duisburg13:00
FC Magdeburg v Saarbrucken16:55
it flag Italian Serie C, Group A
Albinoleffe v Giana Erminio13:30
Juventus U23 v Feralpisalo13:30
Lecco v Triestina13:30
Padova v Pro Patria13:30
Piacenza v Mantova13:30
Pro Sesto v Renate13:30
Seregno v Fiorenzuola13:30
Sudtirol v Legnago Salus13:30
Virtus Verona v Pergolettese13:30
Trento v Pro Vercelli14:00
es flag Spanish Segunda
Amorebieta v Girona15:00
Eibar v Huesca17:15
Lugo v Burgos17:15
Oviedo v Almeria20:00
es flag Spanish Primera RFEF
Albacete v Sevilla B16:00
Celta Vigo B v Athletic Bilbao B16:00
Racing DE Ferrol v CF Rayo Majadahonda16:00
FC Andorra v Algeciras17:00
Barcelona B v Real Madrid Castilla18:00
Leonesa v Badajoz18:00
SD Logrones v Union de Salamanca18:00
Villarreal B v CD San Fernando18:00
be flag Belgian First Division A
Beerschot Wilrijk v Zulte-Waregem15:15
RFC Seraing v Eupen17:30
Cercle Brugge v Oostende19:45
be flag Belgian First Division B
Deinze v Virton19:45
hr flag Croatian First
NK Osijek v Slaven Belupo14:00
NK Sibenik v Hajduk Split16:05
cy flag Cypriot First Division
Ethnikos Achnas v AEK Larnaca15:00
Anorthosis v Omonia Nicosia17:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
FC Eindhoven v MVV Maastricht17:45
Excelsior v Emmen20:00
ch flag Swiss Super League
FC Zurich v Servette FC17:00
Young Boys v FC Lugano19:30
gr flag Greek Super League
Lamia v OFI13:00
Panathinaikos v Asteras Tripoli13:00
Ionikos v Atromitos15:15
hu flag Hungarian League
Paksi FC v Zalaegerszegi TE13:30
Debrecen v Kisvarda FC16:00
Honved v Gyirmot18:30
il flag Israeli Premier League
Hapoel Jerusalem v Hapoel Be'er Sheva13:00
FC Ashdod v Maccabi Tel Aviv15:30
Hapoel Nazareth Illit v Maccabi Petah Tikva16:00
Hapoel Haifa v Beitar Jerusalem17:50
ro flag Romanian Liga I
FC Voluntari v Gaz Metan Medias12:00
FC Clinceni v Farul Constanta15:00
Rapid Bucuresti v UTA Arad18:00
mx flag Mexican Liga MX
Puebla v Club Tijuana03:00
in flag Indian Super League
ATK v East Bengal14:00
id flag Indonesian Liga 1
Bali United v Pusamania Borneo08:15
Persebaya Surabaya v PSS Sleman11:15
Persib Bandung v PS Tira13:45
gh flag Ghana Premier League
Aduana Stars v Bechem United15:00
ng flag Nigeria Premier League
Enyimba v Katsina United15:00
Heartland v Kano Pillars15:00
Niger Tornadoes v Akwa United15:00
Sunshine Stars v Lobi Stars15:00
au flag Australia A-League
Brisbane v Western Sydney08:45
fifa flag International Friendlies
Nepal v Mauritius11:00
Sun 30/01
england flag Championship
Derby v Birmingham13:30
Cardiff v Nott'm Forest16:00
fr flag French Coupe de France
Bergerac Perigord v St Etienne17:30
Lens v Monaco20:00
de flag German 3. Liga
FC Viktoria Koln v TSV 1860 Munchen12:00
Meppen v Waldhof Mannheim13:00
it flag Italian Serie B
Cittadella v Cosenza13:30
Parma v Crotone13:30
Vicenza v Alessandria13:30
it flag Italian Serie C, Group B
Cesena v Olbia11:30
Aquila Montevarchi v Pontedera13:30
Entella v Modena13:30
Fermana v Carrarese13:30
Gubbio v US Grosseto13:30
Imolese Calcio v Teramo13:30
Lucchese v Matelica13:30
Pistoiese v Vis Pesaro13:30
Reggiana v Siena13:30
Viterbese v Pescara13:30
it flag Italian Serie C, Group C
Messina v AZ Picerno13:30
Paganese v Bari13:30
Catania v Catanzaro16:30
Fidelis Andria v Campobasso16:30
Latina v Taranto16:30
Monopoli v Virtus Francavilla16:30
Palermo v Monterosi FC SSD16:30
Potenza v Avellino16:30
Turris v Vibonese16:30
es flag Spanish Segunda
Leganes v Alcorcon13:00
FC Cartagena v Fuenlabrada15:00
Las Palmas v Real Sociedad B17:15
Mirandes v Malaga17:15
Ponferradina v Tenerife20:00
es flag Spanish Primera RFEF
Atletico Baleares v UE Llagostera11:00
CD Calahorra v Zamora11:00
Cornella v Linares Deportivo11:00
Internacional De Madrid v Extremadura11:00
Linense v Sabadell11:00
SS Reyes v UD Logrones11:00
Alcoyano v Atletico Sanluqueno CF16:00
Betis B v Gimnastic16:00
Real Union v Valladolid B16:00
Talavera CF v Tudelano16:00
CD Castellon v UCAM Murcia18:00
Deportivo de La Coruna v Racing Santander18:00
be flag Belgian First Division A
Union St Gilloise v Anderlecht12:30
Gent v Royal Antwerp15:00
Standard de Liege v KV Mechelen17:30
Kortrijk v Club Brugge20:00
be flag Belgian First Division B
Waasland-Beveren v Westerlo15:00
RWDM47 v Mouscron Peruwelz19:00
hr flag Croatian First
Lokomotiva Zagreb v Hrvatski Dragovoljac14:00
Dinamo Zagreb v Rijeka16:30
cy flag Cypriot First Division
Apoel Nicosia v Doxa Katokopias14:00
Apollon Limassol v Olympiakos Nicosia17:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
VVV-Venlo v Dordrecht11:15
Almere City v Telstar13:30
ADO Den Haag v De Graafschap15:45
pt flag Portuguese Primeira Liga
Portimonense v Tondela15:30
Vizela v Vitoria Guimaraes15:30
Braga v Moreirense18:00
Porto v Maritimo20:30
pt flag Portuguese Liga Pro
CD Nacional v Porto B11:00
Mafra v Academico de Viseu11:00
Rio Ave v Varzim12:45
GD Chaves v Feirense14:00
Covilha v Vilafranquense15:30
Academica v Leixoes17:30
ch flag Swiss Super League
Lausanne Sports v St Gallen13:15
FC Luzern v Basel15:30
FC Sion v Grasshoppers15:30
gr flag Greek Super League
Giannina v Apollon Smyrnis13:00
Panetolikos v Aris Thessaloniki13:00
AEK Athens v Volos NFC15:15
Paok v Olympiacos17:30
hu flag Hungarian League
Puskas Academia v Videoton12:00
Mezokovesd-zsory v MTK Budapest14:15
Ujpest v Ferencvaros19:00
il flag Israeli Premier League
Hapoel Tel Aviv v Hapoel Hadera18:00
Maccabi Netanya v Maccabi Haifa18:30
ro flag Romanian Liga I
Targoviste v CS Mioveni12:00
U Craiova 1948 v Arges Pitesti15:00
Dinamo Bucharest v Steaua Bucharest18:00
in flag Indian Super League
Kerala Blasters v Bengaluru FC14:00
id flag Indonesian Liga 1
Persija Jakarta v Persiraja Aceh09:30
gh flag Ghana Premier League
Ashanti Gold SC v Dreams FC15:00
Berekum Chelsea v Accra Lions15:00
Hearts of Oak v King Faisal Babes15:00
Legon Cities v Eleven Wonders15:00
Medeama v Elmina Sharks15:00
Real Tamale v Karela15:00
WAFA v Bibiani Gold Stars15:00
ng flag Nigeria Premier League
Akwa Starlets v Enugu Rangers15:00
Kwara United v Gombe United15:00
MFM FC v Shooting Stars15:00
Plateau United v Abia Warriors15:00
Remo Stars v Rivers United15:00
Wikki Tourists v Nasarawa United15:00
au flag Australia A-League
Sydney v Central Coast Mariners05:05
Newcastle Jets v Adelaide United07:45
fifa flag CONCACAF International Qualifiers
Canada v USA20:05
Mexico v Costa Rica23:00
Panama v Jamaica23:05
fifa flag International Friendlies
Nicaragua v Belize01:00
Belize v Guatemala02:00
Indonesia v Timor-Leste12:00
Mon 31/01
england flag League One
Portsmouth v Charlton19:45
fr flag French Coupe de France
Paris Saint Germain v Nice20:15
de flag German 3. Liga
Braunschweig v Verl18:00
it flag Italian Serie C, Group C
Juve Stabia v Foggia20:00
es flag Spanish Segunda
UD Ibiza-Eivissa v Real Zaragoza20:00
cy flag Cypriot First Division
Aris Limassol v AEL Limassol17:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Estoril-Praia v Pacos Ferreira19:00
Famalicao v Arouca21:15
pt flag Portuguese Liga Pro
Casa Pia v Penafiel17:00
il flag Israeli Premier League
Hapoel Kiryat Shmona v Bnei Sakhnin18:00
ro flag Romanian Liga I
CFR Cluj v Botosani18:00
in flag Indian Super League
NorthEast Utd v Hyderabad FC14:00
fifa flag CONCACAF International Qualifiers
Honduras v El Salvador00:05
Tue 01/02
england flag Championship
Millwall v Preston19:45
Swansea v Luton19:45
england flag League One
AFC Wimbledon v Cheltenham19:45
Doncaster v Rotherham19:45
Gillingham v Crewe19:45
Sheff Wed v Morecambe19:45
Wigan v Oxford Utd19:45
Bolton v Cambridge Utd20:00
england flag League Two
Bradford v Leyton Orient19:45
Colchester v Rochdale19:45
Harrogate Town v Mansfield19:45
Northampton v Barrow19:45
Port Vale v Forest Green19:45
Salford v Carlisle19:45
Swindon v Crawley Town19:45
Tranmere v Stevenage19:45
england flag National League
Southend v Barnet19:45
Yeovil v Weymouth19:45
england flag National League South
Dartford v Ebbsfleet United19:45
Dorking Wanderers v Oxford City19:45
Hampton and Richmond v Eastbourne Boro19:45
Maidstone United v Braintree Town19:45
england flag National League North
Chester v Brackley19:45
Kettering v Southport19:45
Kidderminster v Leamington19:45
england flag Isthmian Premier
Bognor Regis v Corinthian Casuals19:45
Potters Bar v Cray Wanderers19:45
england flag Isthmian League North
Coggeshall Town v AFC Sudbury19:45
Felixstowe & Walton United v Brentwood19:45
Hullbridge Sports v Dereham Town19:45
england flag Isthmian League South Central
Chalfont St Peter v Uxbridge19:45
Hanwell Town v Ashford Town (Middx)19:45
South Park v Basingstoke19:45
england flag Isthmian League South East
Chichester City v Burgess Hill Town19:45
Cray Valley Paper Mills v Sevenoaks Town19:45
england flag Northern Premier
Atherton Collieries v Ashton19:45
Lancaster City v Grantham Town19:45
england flag Southern Premier Central
Banbury Utd v Biggleswade Town19:45
Needham Market v Leiston19:45
Rushall v Stourbridge19:45
england flag Southern Premier South
Harrow Borough v Hayes & Yeading19:45
Hendon v Gosport Borough19:45
Taunton Town v Salisbury19:45
Truro City v Tiverton19:45
england flag Southern Div 1 Central
AFC Dunstable v Barton Rovers19:45
england flag Southern Div 1 South
Winchester City v Sholing19:45
scotland flag Scottish Premiership
Dundee v Dundee Utd19:45
Hibernian v Hearts19:45
Livingston v St Johnstone19:45
Ross County v Aberdeen19:45
St Mirren v Motherwell19:45
scotland flag Scottish Championship
Partick Thistle v Ayr19:45
Raith Rovers v Queen of Sth19:45
wales flag Welsh Premier League
The New Saints v Cefn Druids19:45
Aberystwyth v Haverfordwest County AFC20:00
fr flag French Ligue 2
Auxerre v Paris FC18:00
Chamois Niortais v Dunkerque18:00
Pau v Nimes18:00
Valenciennes v Nancy18:00
it flag Italian Serie C, Group A
Pro Patria v Trento13:30
Pro Vercelli v Pro Sesto13:30
Feralpisalo v Seregno17:00
Giana Erminio v Mantova17:00
Legnago Salus v Lecco17:00
Pergolettese v Padova17:00
Piacenza v Virtus Verona17:00
Renate v Fiorenzuola17:00
Sudtirol v Albinoleffe17:00
Triestina v Juventus U2317:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Santa Clara v Boavista20:15
in flag Indian Super League
FC Goa v Odisha FC14:00
id flag Indonesian Liga 1
Persipura Jayapura v Persepam Madura Utd08:15
Bhayangkara FC v Barito Putera11:15
Persela Lamongan v Arema FC13:45
ug flag Uganda Premier League
Bright Stars FC v URA FC12:00
au flag Australia A-League
Macarthur FC v Western United08:45
fifa flag Asian International Qualifiers
Japan v Saudi Arabia10:14
Lebanon v Iraq12:00
Vietnam v China12:00
Syria v South Korea14:00
Iran v United Arab Emirates14:30
Oman v Australia16:00
fifa flag CONMEBOL International Qualifiers
Bolivia v Chile20:00
Uruguay v Venezuela23:00
Argentina v Colombia23:30
fifa flag International Friendlies
Congo v Bahrain11:00
New Zealand v Uzbekistan15:00
Suriname v Guyana22:00
Wed 02/02
england flag Championship
Barnsley v Cardiff19:45
Huddersfield v Derby19:45
england flag Southern Div 1 Central
Aylesbury United v Thame United18:45
FC Romania v Harlow Town19:45
england flag Southern Div 1 South
Slimbridge v Evesham Utd19:45
scotland flag Scottish Premiership
Celtic v Rangers19:45
de flag German 3. Liga
Duisburg v VfL Osnabruck18:00
it flag Italian Serie C, Group B
Cesena v Lucchese20:00
Entella v Aquila Montevarchi20:00
Fermana v Gubbio20:00
Imolese Calcio v Viterbese20:00
Olbia v Matelica20:00
Pescara v Carrarese20:00
Pontedera v Vis Pesaro20:00
Reggiana v Modena20:00
Siena v Teramo20:00
US Grosseto v Pistoiese20:00
it flag Italian Serie C, Group C
Catanzaro v AZ Picerno17:00
Fidelis Andria v Catania17:00
Monopoli v Turris17:00
Monterosi FC SSD v Bari17:00
Paganese v Latina17:00
Potenza v Foggia17:00
Taranto v Campobasso17:00
Vibonese v Virtus Francavilla17:00
es flag Spanish Primera RFEF
Sabadell v Betis B18:30
es flag Spanish Copa del Rey
Rayo Vallecano v Real Mallorca19:00
Valencia v Cadiz20:00
be flag Belgian First Division A
Kortrijk v Royal Antwerp17:45
pt flag Portuguese Primeira Liga
Benfica v Gil Vicente19:00
Belenenses v Sporting Lisbon20:45
pt flag Portuguese Liga Pro
GD Chaves v Varzim15:30
Leixoes v Mafra15:30
Rio Ave v Covilha17:00
gr flag Greek Super League
Asteras Tripoli v Giannina13:00
OFI v Panathinaikos15:15
Olympiacos v Panetolikos15:15
Aris Thessaloniki v AEK Athens17:30
Volos NFC v Ionikos17:30
Apollon Smyrnis v Paok19:30
in flag Indian Super League
East Bengal v Chennaiyin14:00
id flag Indonesian Liga 1
Persita Tangerang v Pusamania Borneo08:15
PSS Sleman v Persik Kediri08:15
PSM Makassar v Persib Bandung11:15
PSIS Semarang v Persebaya Surabaya13:45
ng flag Nigeria Premier League
Abia Warriors v Wikki Tourists15:00
Akwa United v Kwara United15:00
Enugu Rangers v Plateau United15:00
Gombe United v MFM FC15:00
Kano Pillars v Remo Stars15:00
Katsina United v Sunshine Stars15:00
Lobi Stars v Niger Tornadoes15:00
Nasarawa United v Enyimba15:00
Rivers United v Akwa Starlets15:00
Shooting Stars v Heartland15:00
ug flag Uganda Premier League
Vipers FC v SC Villa12:00
au flag Australia A-League
Western Sydney v Perth08:45
fifa flag CONMEBOL International Qualifiers
Brazil v Paraguay00:30
Peru v Ecuador02:00
Thu 03/02
it flag Italian Serie C, Group C
Avellino v Juve Stabia17:00
Palermo v Messina17:00
es flag Spanish Copa del Rey
Real Sociedad v Real Betis19:00
Athletic Bilbao v Real Madrid20:30
pt flag Portuguese Liga Pro
Trofense v Porto B18:00
Farense v Academica20:15
gr flag Greek Super League
Atromitos v Lamia15:15
in flag Indian Super League
Mumbai City v ATK14:00
id flag Indonesian Liga 1
PS Tira v Bali United13:30
tz flag Tanzania Premier League
Ruvu Shooting v Mbeya Kwanza FC13:00
Simba SC v Tanzania Prisons16:00
ug flag Uganda Premier League
Onduparaka v KCCA FC12:00
au flag Australia A-League
Newcastle Jets v Brisbane08:45
fifa flag CONCACAF International Qualifiers
Jamaica v Costa Rica00:00
USA v Honduras00:30
El Salvador v Canada02:00
Mexico v Panama03:00
Fri 04/02
hr flag Croatian First
Slaven Belupo v NK Sibenik17:00
pl flag Polish Ekstraklasa
Nieciecza v Jagiellonia Bialystok17:00
ro flag Romanian Liga I
CS Mioveni v FC Voluntari15:30
tr flag Turkish Super League
Kayserispor v Hatayspor17:00
Konyaspor v Giresunspor17:00
in flag Indian Super League
Kerala Blasters v NorthEast Utd14:00
gh flag Ghana Premier League
Bechem United v Ashanti Gold SC15:00
ke flag Kenyan Premier League
Mathare United v Talanta12:00
Wazito FC v Vihiga Bullets12:00
tz flag Tanzania Premier League
Kinondoni MC v Biashara Mara United13:00
Azam v Dodoma Jiji16:00
ug flag Uganda Premier League
Busoga United v URA FC12:00
au flag Australia A-League
Adelaide United v Sydney08:45

Full Football Season Fixture Lists

Use the selector below to show a full competition's fixture list for the remainder of the season.

Related Pages