Live Football Scores (Sat 01‑Jun‑2024)
World UEFA Champions League | |||
---|---|---|---|
20:00 | Borussia Dortmund | ‑‑ | Real Madrid |
Algeria Ligue 2 | |||
16:00 | ASM Oran | ‑ | WA Boufarik |
16:00 | CA Batna | ‑ | HB Chelghoum Laïd |
16:00 | CR Méchria | ‑ | SKAF Khémis Mélina |
16:00 | El Eulma | ‑ | Usm El Harrach |
16:00 | GC Mascara | ‑ | Mostaganem |
16:00 | Ghir Abadla | ‑ | Hussein Dey |
16:00 | JS Bordj Ménaïel | ‑ | RB Ouargla |
16:00 | MO Constantine | ‑ | AS AIN Mlila |
16:00 | Oued Magrane | ‑ | Khroub |
16:00 | Oued Sly | ‑ | Olympique Medea |
16:00 | RC Kouba | ‑ | RC Arba |
16:00 | Teleghma | ‑ | MSP Batna |
16:00 | Témouchent | ‑ | Koléa |
16:00 | USM Annaba | ‑ | E Sour El-Ghozlane |
16:00 | WA Mostaganem | ‑ | Tiaret |
Angola Girabola | |||
15:30 | Academica do Lobito | ‑‑ | Sao Salvador |
15:30 | Desportivo Huila | ‑‑ | Recreativo do Libolo |
15:30 | Kabuscorp | ‑‑ | Interclube |
15:30 | Onze Bravos | ‑‑ | Petro de Luanda |
15:30 | Primeiro de Agosto | ‑‑ | Sagrada Esperanca |
15:30 | Santa Rita | ‑‑ | Uniao de Malanje |
15:30 | Wiliete | ‑‑ | CD Lunda-Sul |
Argentina Liga Profesional Argentina | |||
22:00 | Racing Club | ‑‑ | Deportivo Riestra |
Argentina Primera Nacional | |||
19:30 | Chacarita | ‑ | Club Atlético Güemes |
18:05 | Nueva Chicago | ‑ | CA Temperley |
23:10 | Talleres Remedios | ‑ | Deportivo Maipu |
FT | Colon | 1‑0 | Atletico Rafaela |
Argentina Primera B Metropolitana | |||
19:30 | Argentino de Merlo | ‑ | Dock Sud |
19:30 | Argentino Quilmes | ‑ | Acassuso |
19:30 | Canuelas | ‑ | Deportivo Laferrere |
19:30 | Deportivo Armenio | ‑ | San Martín Burzaco |
19:30 | Fénix | ‑ | Excursionistas |
19:30 | Villa Dalmine | ‑ | Villa San Carlos |
Argentina Primera C | |||
19:30 | Central Cordoba | ‑ | FC Lugano |
19:30 | Ituzaingó | ‑ | Leandro N. Alem |
19:30 | JJ Urquiza | ‑ | Argentino Rosario |
19:30 | Mercedes | ‑ | Juventud Unida |
19:30 | Yupanqui | ‑ | Defensores de Cambaceres |
Argentina Torneo Federal A | |||
19:00 | Deportivo Camioneros | ‑ | Juventud Unida Univ. |
19:30 | Estudiantes S.l. | ‑ | Ferro Carril Oeste LP |
19:30 | Gimnasia Concepción | ‑ | Independiente De Chivilcoy |
20:00 | Union Sunchales | ‑ | Central Norte |
Australia Capital Territory NPL | |||
23 | Cooma Tigers FC | 0‑1 | Tuggeranong United |
24 | O'Connor Knights | 0‑3 | Monaro Panthers |
Australia Brisbane Premier League | |||
09:00 | Acacia Ridge | ‑ | Redcliffe Dolphins |
09:00 | Centenary Stormers | ‑ | Mt Gravatt |
07:00 | Newmarket | ‑ | Brisbane Knights |
09:00 | North Brisbane | ‑ | Western Spirit |
09:00 | Virginia United | ‑ | Springfield United |
Australia New South Wales NPL | |||
08:00 | Central Coast II | ‑‑ | APIA Tigers |
10:00 | Marconi Stallions | ‑‑ | Rockdale Ilinden |
08:30 | NWS Spirit | ‑‑ | Sutherland Sharks |
10:15 | St George City FA | ‑‑ | Sydney Olympic |
20 | Western Sydney W. II | 0‑0 | Hills Brumbies |
Australia Northern Territory Premier League | |||
11:30 | Mindil Aces | ‑ | Darwin Olympic |
07:30 | Port Darwin | ‑ | Uni Azzurri |
Australia South Australia NPL | |||
08:30 | Adelaide City FC | ‑‑ | Para Hills Knights |
10:45 | Adelaide Comets | ‑‑ | South Adelaide |
06:30 | Adelaide Raiders | ‑‑ | NE Metrostars |
06:30 | Campbelltown City | ‑‑ | Croydon Kings |
08:30 | FK Beograd | ‑‑ | Adelaide Olympic |
06:30 | Modbury Jets | ‑‑ | Adelaide United II |
Australia Victoria NPL | |||
09:15 | Altona Magic | ‑‑ | Oakleigh Cannons |
08:00 | Dandenong City | ‑‑ | St. Albans Saints |
10:00 | Hume City | ‑‑ | South Melbourne |
14 | Moreland City | 1‑0 | Port Melbourne |
26 | Manningham United Blues | 0‑1 | Green Gully |
27 | Avondale FC | 0‑0 | Melbourne Knights FC |
Australia Western Australia NPL | |||
08:00 | Armadale | ‑‑ | Stirling Macedonia |
08:00 | Bayswater City | ‑‑ | Floreat Athena |
08:00 | Inglewood United | ‑‑ | Fremantle City |
08:00 | Olympic Kingsway | ‑‑ | Balcatta |
08:00 | Perth Glory Youth | ‑‑ | Western Knights |
11:00 | Perth SC | ‑‑ | Perth RedStar FC |
Australia Northern NSW NPL | |||
07:00 | Lake Macquarie City | ‑‑ | Charlestown Azzurri |
05:30 | Lambton Jaffas | ‑‑ | Edgeworth Eagles |
08:30 | Maitland FC | ‑‑ | New Lambton |
08:00 | Valentine Phoenix | ‑‑ | Adamstown Rosebud |
Australia Queensland NPL | |||
08:00 | Gold Coast Knights | ‑‑ | Gold Coast United |
08:30 | Peninsula Power | ‑‑ | WDSC Wolves |
10:00 | Rochedale Rovers | ‑‑ | Queensland Lions FC |
Australia Tasmania NPL | |||
07:45 | Launceston City | ‑‑ | Glenorchy Knights |
07:30 | Riverside Olympic | ‑‑ | Kingborough Lions |
45 | Clarence United | 0‑1 | South Hobart |
50 | Launceston United | 0‑4 | Devonport City |
Australia Queensland Premier League | |||
09:00 | Brisbane Strikers | ‑ | Capalaba |
09:00 | Eastern Suburbs Brisbane | ‑ | Southside Eagles |
09:00 | Ipswich | ‑ | SWQ Thunder |
Australia South Australia State League 1 | |||
06:30 | Adelaide Blue Eagles | ‑ | Sturt Lions |
06:30 | Adelaide Cobras | ‑ | Fulham United |
06:30 | Cumberland United | ‑ | Playford City Patriots |
06:30 | Western Strikers | ‑ | Vipers FC |
FT | West Adelaide | 1‑2 | Salisbury United |
Australia New South Wales NPL 2 | |||
10:00 | Bonnyrigg White Eagles | ‑ | Rydalmere Lions |
08:00 | Canterbury Bankstown | ‑ | Hakoah Sydney City |
10:00 | Inter Lions | ‑ | UNSW |
10:00 | Mt Druitt Town Rangers | ‑ | SD Raiders |
09:30 | Northern Tigers | ‑ | Bankstown City Lions |
20 | Northbridge FC Bulls | 0‑0 | Dulwich Hill |
Australia Victoria NPL 2 | |||
24 | North Geelong | 0‑0 | Langwarrin |
25 | Eastern Lions SC | 0‑0 | Bulleen Lions |
25 | Melbourne City II | 2‑0 | Werribee City |
Australia NNSW League 1 | |||
07:00 | Belmont Swansea | ‑ | West Wallsend |
05:30 | Singleton Strikers | ‑ | South Cardiff |
07:00 | Toronto Awaba Stags | ‑ | Cessnock City Hornets |
Australia Tasmania Northern Championship | |||
05:30 | Burnie Utd. | ‑ | Somerset |
07:30 | Launceston United U21 | ‑ | Devonport U21 |
09:15 | Riverside Olympic U21 | ‑ | Ulverstone |
Australia Capital Territory NPL 2 | |||
11 | ANU | 0‑1 | Brindabella |
22 | Canberra Juventus | 1‑0 | Canberra White Eagles |
24 | Queanbeyan City | 4‑0 | Woden Vellet |
25 | Belconnen United | 0‑0 | Wagga City Wanderers |
Australia Tasmania Southern Championship | |||
05:30 | Hobart City | ‑ | Clarence Zebras II |
05:30 | Hobart Utd. | ‑ | Taroona |
05:30 | University of Tasmania | ‑ | Glenorchy Knights II |
Australia Western Australia State League 1 | |||
08:00 | Cockburn City | ‑ | UWA Nedlands |
10:00 | Dianella White Eagle | ‑ | Gosnells City |
08:00 | Mandurah City | ‑ | Gwelup Croatia |
08:00 | Perth RedStar FC | ‑ | Subiaco |
08:00 | Rockingham City FC | ‑ | Kingsley Westside |
08:00 | Sorrento | ‑ | Murdoch Melville |
Austria Regionalliga - West | |||
15:00 | Austria Salzburg | ‑ | SVG Reichenau |
17:00 | Hohenems | ‑ | Dornbirner SV |
16:00 | Imst | ‑ | Rheindorf Altach II |
17:00 | Kufstein | ‑ | Schwaz |
15:00 | Rot-Weiß Rankweil | ‑ | Pinzgau Saalfelden |
15:00 | Röthis | ‑ | Silz / Mötz |
16:00 | TSV St. Johann | ‑ | Wolfurt |
14:30 | Wals-Grünau | ‑ | Bischofshofen |
Austria Landesliga - Burgenland | |||
16:00 | Deutschkreutz | ‑ | Edelserpentin |
17:00 | Pinkafeld | ‑ | Horitschon |
16:00 | Ritzing | ‑ | Rudersdorf |
17:00 | Siegendorf | ‑ | Schattendorf |
Austria Landesliga - Karnten | |||
16:30 | Austria Klagenfurt II | ‑ | Bleiburg |
17:00 | Ferlach | ‑ | Donau Klagenfurt |
16:00 | Köttmannsdorf | ‑ | SC Landskron |
18:00 | Lendorf | ‑ | Wolfsberger AC |
17:00 | Treibach | ‑ | Spittal |
Austria Landesliga - Niederosterreich | |||
17:00 | Kilb | ‑ | USC Rohrbach |
17:30 | Ortmann | ‑ | Waidhofen / Thaya |
16:30 | St. Peter | ‑ | Scheiblingkirchen |
Austria Landesliga - Oberosterreich | |||
16:00 | Union Edelweiß | ‑ | St. Martin i.M. |
16:00 | Wels | ‑ | Grün Weiß Micheldorf |
16:00 | Wohnbau Dietach | ‑ | Pregarten |
Austria Landesliga - Salzburg | |||
14:00 | Anif | ‑ | Straßwalchen |
13:00 | Bürmoos | ‑ | Salzburger AK |
16:00 | Eugendorf | ‑ | Puch |
16:00 | Grödig | ‑ | Adnet |
16:00 | Seekirchen | ‑ | Golling |
14:00 | Thalgau | ‑ | Siezenheim |
13:30 | UFC Hallein | ‑ | Bramberg |
Austria Landesliga - Tirol | |||
14:30 | Innsbrucker AC | ‑ | Wörgl |
17:00 | Völs | ‑ | Kundl |
Austria Landesliga - Vorarlbergliga | |||
14:00 | Admira Dornbirn | ‑ | Rotenberg |
16:00 | FC Egg | ‑ | Hörbranz |
15:30 | Göfis | ‑ | Lochau |
16:00 | Höchst | ‑ | Austria Lustenau |
16:00 | Lauterach | ‑ | Hard |
Austria Landesliga - Wien | |||
15:00 | 1980 Wien | ‑ | Dinamo Helfort |
15:00 | Hellas Kagran | ‑ | Vorwärts Brigittenau |
14:30 | Simmeringer SC | ‑ | Union Mauer |
Belarus Premier League | |||
16:00 | Arsenal Dzyarzhynsk | ‑‑ | Dinamo Minsk |
14:00 | Naftan Novopolotsk | ‑‑ | FC Isloch Minsk Raion |
18:00 | Neman Grodno | ‑‑ | Dinamo Brest |
Belarus 1. Division | |||
14:00 | ABFF U17 | ‑ | Ostrovets FC |
12:00 | Orsha | ‑ | BATE II |
Belgium Provincial - Play-offs ACFF | |||
17:00 | Hombourg | ‑ | Oppagne-Wéris |
Benin Championnat National | |||
16:00 | Dragons | ‑ | Dynamo Abomey |
16:00 | Espoir Savalou | ‑ | USSK |
16:00 | JSP | ‑ | Loto Popo |
16:00 | Requins | ‑ | Cavaliers |
Bhutan Premier League | |||
11:00 | Phuntsholing Heroes | ‑ | Tensung |
Bosnia 1st League - FBiH | |||
16:30 | Bratstvo Gračanica | ‑ | Jedinstvo Bihać |
16:30 | Čelik | ‑ | Gradina |
16:30 | Goražde | ‑ | Stupčanica Olovo |
16:30 | Gornji Rahić | ‑ | Zvijezda Gradačac |
16:30 | Mladost Doboj Kakanj | ‑ | Radnik Hadžići |
16:30 | Tomislav | ‑ | Budućnost Banovići |
16:30 | TOŠK Tešanj | ‑ | Sloboda Tuzla |
16:30 | Vis Kosova | ‑ | Rudar Kakanj |
Bosnia 1st League - RS | |||
16:30 | BSK Banja Luka | ‑ | Drina Zvornik |
16:30 | Famos Vojkovići | ‑ | Borac Kozarska Dubica |
16:30 | Ljubić Prnjavor | ‑ | FK Romanija Pale |
16:30 | Sloboda Mrkonjić Grad | ‑ | Velež Nevesinje |
16:30 | Sutjeska Foča | ‑ | Modriča |
16:30 | Željezničar Banja Luka | ‑ | Slavija |
Brazil Serie A | |||
22:30 | Cuiaba | ‑‑ | Internacional |
22:30 | Fluminense | ‑‑ | Juventude |
20:00 | Gremio | ‑‑ | Red Bull Bragantino |
20:00 | Vitoria | ‑‑ | Atletico Goianiense |
Brazil Serie B | |||
21:00 | Brusque | ‑‑ | Novorizontino |
FT | Goias | 3‑0 | Recife |
Brazil Serie C | |||
21:00 | Confianca | ‑ | Aparecidense |
23:30 | Ferroviario | ‑ | Londrina |
21:00 | Sampaio Correa | ‑ | remo |
23:30 | Tombense | ‑ | Ferroviária |
Brazil Serie D | |||
23:00 | Águia de Marabá | ‑ | Altos |
21:00 | ASA | ‑ | Retrô |
19:30 | Avenida | ‑ | Barra |
22:30 | Capital FC | ‑ | Brasiliense |
22:00 | Cianorte | ‑ | Concórdia |
21:30 | Hercílio Luz | ‑ | Brasil de Pelotas |
20:00 | Inter De Limeira | ‑ | CAP |
21:00 | Ipatinga | ‑ | Nova Iguaçu |
19:00 | Jacuipense | ‑ | AO Itabaiana |
20:00 | Manauara | ‑ | Humaitá |
20:00 | Petrolina | ‑ | Juazeirense |
21:00 | Princesa Solimões | ‑ | Trem |
23:00 | Rio Branco | ‑ | Porto Velho |
21:00 | River AC | ‑ | Cametá |
19:00 | Santa Cruz RN | ‑ | Maracanã |
22:00 | São José EC | ‑ | Maringá |
21:30 | Sao Raimundo | ‑ | Manaus FC |
20:00 | Treze | ‑ | America-RN |
20:30 | União Rondonópolis | ‑ | CRAC |
Brazil Gaúcho - 2 | |||
21:00 | Aimoré | ‑ | Bagé |
21:00 | Brasil Farroupilha | ‑ | Glória |
19:00 | Cruzeiro RS | ‑ | Glória |
21:00 | Futebol Com Vida | ‑ | Inter Santa Maria |
21:00 | Lajeadense | ‑ | São Gabriel |
19:30 | Monsoon | ‑ | São Gabriel |
21:00 | Passo Fundo | ‑ | Gaúcho |
21:00 | União RS | ‑ | Esportivo |
Brazil Paranaense - 2 | |||
20:00 | Patriotas | ‑ | Apucarana |
Brazil Mineiro - 2 | |||
19:30 | Betim | ‑ | Democrata SL |
19:00 | North Esporte | ‑ | Uniao Trabalhadores |
19:30 | Tupi | ‑ | Nacional AC MG |
20:00 | Varginha EC | ‑ | Caldense |
Brazil Carioca A2 | |||
18:45 | CEAC / Araruama | ‑ | Serrano RJ |
19:00 | CFRJ / Maricá | ‑ | Petrópolis |
18:45 | Olaria | ‑ | Duque de Caxias |
Brazil Catarinense - 2 | |||
19:00 | Caravaggio | ‑ | Santa Catarina |
19:00 | Guarani de Palhoça | ‑ | Juventus |
Brazil Goiano - 2 | |||
19:30 | ABECAT Ouvidorense | ‑ | Inhumas |
19:30 | Centro Oeste | ‑ | Trindade |
Brazil Paranaense U20 | |||
19:30 | Athletico PR U20 | ‑ | Londrina U20 |
19:30 | Azuriz U20 | ‑ | Araucaria U20 |
19:30 | Coritiba U20 | ‑ | Paraná U20 |
19:30 | Hope Internacional U20 | ‑ | Apucarana Sports U20 |
19:30 | Operário PR U20 | ‑ | Patriotas U20 |
19:30 | Rio Branco PR U20 | ‑ | Cascavel U20 |
Brazil Baiano U20 | |||
14:00 | Estrela De Marco U20 | ‑ | Juazeirense U20 |
Brazil Catarinense U20 | |||
19:00 | Hercílio Luz U20 | ‑ | Criciuma U20 |
19:00 | Internacional SC U20 | ‑ | Nação U20 |
19:00 | Joinville U20 | ‑ | Chapecoense U20 |
Brazil Paulista - U20 | |||
19:00 | Corinthians U20 | ‑ | Juventus U20 |
19:00 | RB Bragantino U20 | ‑ | SKA Brasil U20 |
19:00 | Santos U20 | ‑ | Portuguesa Santista U20 |
19:00 | São Paulo U20 | ‑ | Clube Vital U20 |
19:00 | Sertãozinho U20 | ‑ | Bandeirante U20 |
Brazil Pernambucano - U20 | |||
19:00 | Aguia FC U20 | ‑ | Ibis Sport Club U20 |
19:00 | Belo Jardim U20 | ‑ | Atletico Torres U20 |
20:00 | Ipojuca U20 | ‑ | Petrolina U20 |
19:00 | Retrô U20 | ‑ | Central SC U20 |
19:00 | Sete de Setembro U20 | ‑ | CA Porto U20 |
Brazil Copa Espírito Santo | |||
19:00 | Porto Vitória | ‑ | Vitória ES |
19:00 | Sport Brasil ES | ‑ | Rio Branco ES |
Brazil Paulista Série B | |||
19:00 | Atletico Mogi | ‑ | Uniao Mogi |
20:00 | Inter de Bebedouro | ‑ | Tanabi |
19:00 | Manthiqueira | ‑ | Maua |
19:00 | Mauaense | ‑ | ECUS |
20:00 | Sao Carlos | ‑ | Colorado Caieiras |
Brazil Brasiliense U20 | |||
19:00 | Canaã U20 | ‑ | Legiao U20 |
13:30 | Capital TO U20 | ‑ | Botafogo DF U20 |
13:30 | Ceilandense U20 | ‑ | Gama U20 |
14:00 | Ceilândia U20 | ‑ | Paranoa U20 |
19:00 | CFZ Brasilia U20 | ‑ | Planaltina U20 |
01:00 | Grêmio Valparaíso U20 | ‑ | Unai DF U20 |
14:00 | Planaltina DF U20 | ‑ | Brasiliense U20 |
19:30 | Samambaia U20 | ‑ | Luziânia U20 |
Brazil Mineiro U20 | |||
19:00 | América Mineiro U20 | ‑ | Inter de Minas U20 |
19:00 | Betim U20 | ‑ | Atlético Mineiro U20 |
14:00 | Boston City U20 | ‑ | Ipatinga U20 |
13:00 | Coimbra U20 | ‑ | Contagem U20 |
Brazil Sergipano U20 | |||
19:00 | América de Propriá U20 | ‑ | AD Confiança U20 |
19:00 | Dorense U20 | ‑ | Olímpico SE U20 |
19:00 | Lagarto U20 | ‑ | Falcon U20 |
19:00 | Sergipe U20 | ‑ | Atlético Gloriense U20 |
Brazil Alagoano U20 | |||
19:00 | Gaviao Izidorense U20 | ‑ | Jaciobá U20 |
19:00 | Independente Atalaia U20 | ‑ | Zumbi U20 |
19:00 | Paulo Jacinto U20 | ‑ | Dimensão Saúde U20 |
19:00 | Penedense U20 | ‑ | Liga do Sertao U20 |
19:00 | Sao Domingos U20 | ‑ | Guarany Alagoano U20 |
19:00 | UNEC U20 | ‑ | Coruripe U20 |
Bulgaria Third League - Northeast | |||
16:00 | Chernolomets 1919 | ‑ | Riltsi |
16:00 | Fratria | ‑ | Ustrem Donchevo |
16:00 | Kubrat | ‑ | Lokomotiv Ruse |
16:00 | Septemvri Tervel | ‑ | Benkovski Isperih |
16:00 | Svetkavitsa Targovishte | ‑ | Cherno more II |
Bulgaria Third League - Northwest | |||
16:00 | Boruna Tsareva livada | ‑ | Vihar Slavyanovo |
16:00 | Botev Vratsa II | ‑ | Lokomotiv Mezdra |
16:00 | Etar VT II | ‑ | Akademik Svishtov |
16:00 | Juventus Malchika | ‑ | Drenovets |
16:00 | Pavlikeni | ‑ | Partizan Belgrade |
16:00 | Sevlievo | ‑ | Yantra Polski Trambesh |
Bulgaria Third League - Southeast | |||
15:00 | Gigant Saedinenie | ‑ | Dimitrovgrad |
16:00 | Levski Karlovo | ‑ | Sokol Markovo |
16:00 | Nesebar | ‑ | Rodopa Smolyan |
16:00 | Sayana Haskovo | ‑ | Botev Plovdiv II |
16:00 | Sekirovo | ‑ | FK Sliven |
16:00 | Spartak Plovdiv | ‑ | Zagorets |
16:00 | Yambol 1915 | ‑ | Rozova dolina |
Bulgaria Third League - Southwest | |||
16:00 | Balkan Botevgrad | ‑ | FK Minyor Pernik |
16:00 | CSKA 1948 Sofia III | ‑ | Septemvri Sofia II |
16:00 | CSKA Sofia II | ‑ | Botev Ihtiman |
16:00 | Kostinbrod | ‑ | Kyustendil |
16:00 | Levski Sofia II | ‑ | Septemvri Simitli |
16:00 | Oborishte | ‑ | Chavdar Etropole |
16:00 | Pirin Razlog | ‑ | Hebar II |
16:00 | Slavia Sofia II | ‑ | Rilski Sportist |
16:00 | Slivnishki geroy | ‑ | Vihren |
16:00 | Vitosha Bistritsa | ‑ | Bansko |
Canada Pacific Coast Soccer League | |||
05:00 | Khalsa | ‑ | Blues |
00:00 | Victoria United | ‑ | Port Moody |
Canada Canadian Premier League | |||
21:00 | Forge | ‑ | York United |
00:00 | Pacific FC | ‑ | Cavalry FC |
Canada League 1 Ontario | |||
18:00 | Burlington | ‑ | ProStars |
22:00 | Hamilton United | ‑ | North Toronto Nitros |
19:00 | Sigma Olomouc | ‑ | Woodbridge Strikers |
19:00 | Simcoe County Rovers | ‑ | Guelph United |
Chile Primera División | |||
22:30 | Union Espanola | ‑‑ | Deportes Iquique |
FT | Cobreloa | 0‑4 | O'Higgins |
Chile Primera B | |||
17:30 | Deportes Temuco | ‑ | La Serena |
20:00 | Santiago Morning | ‑ | Deportes Santa Cruz |
22:30 | Universidad de Concepcion | ‑ | Santiago Wanderers |
China League One | |||
12:00 | Shenyang Urban | ‑‑ | Qingdao Red Lions |
12:30 | Suzhou Dongwu | ‑‑ | Yunnan Yukun |
08:30 | Wuxi Wugou | ‑‑ | Heilongjiang Lava Spring |
08:00 | Yanbian Longding | ‑‑ | Guangxi Pingguo Haliao |
China League Two | |||
12:00 | Dalian Huayi | ‑ | Langfang Glory City |
10:00 | Guangxi Hengchen | ‑ | Guangxi Lanhang |
11:00 | Hainan Star | ‑ | Quanzhou Yassin |
09:00 | Shandong Taishan II | ‑ | Tai'an Tiankuang |
09:00 | Shanghai Port II | ‑ | Yichun Grand Tiger |
12:30 | Xi'an Ronghai | ‑ | BIT |
Colombia Primera B | |||
23:00 | Desportivo Huila | ‑ | Real Cartagena |
21:00 | Tigres UANL | ‑ | Orsomarso |
FT | Union Magdalena | 0‑0 | Quindio |
Colombia Liga Femenina | |||
01:00 | Alianza W | ‑ | Real San Andrés W |
01:00 | Junior W | ‑ | Internacional Palmira |
Congo Ligue 1 | |||
13:00 | CARA Brazzaville | ‑ | Nathaly's |
15:00 | Jeunesse Unie de Kintélé | ‑ | V.Club Mokanda |
Croatia First NL | |||
16:30 | Bsk Bijelo Brdo | ‑ | Dugopolje |
16:30 | Cibalia Vinkovci | ‑ | Vukovar |
16:30 | Croatia Zmijavci | ‑ | Sesvete |
16:30 | Dubrava Zagreb | ‑ | Solin |
16:30 | Orijent 1919 | ‑ | Jarun |
Croatia Third NL - Sjever | |||
16:30 | Dinamo Domašinec | ‑ | Podravina Ludbreg |
16:30 | Graničar Kotoriba | ‑ | Rudar Mursko Središće |
16:30 | Koprivnica | ‑ | Pitomača |
16:30 | Medjimurje Cakovec | ‑ | Polet |
16:30 | Virovitica | ‑ | Varteks Varaždin |
Croatia Third NL - Sredite | |||
17:00 | Bistra | ‑ | Gaj |
17:00 | Dinamo OO | ‑ | Tondach |
17:00 | HAŠK | ‑ | Ponikve |
17:00 | NK Lukavec | ‑ | Vrapče Zagreb |
17:00 | Samobor | ‑ | Lucko |
17:00 | Segesta Sisak | ‑ | Zagorec |
17:00 | Trešnjevka | ‑ | Mladost Petrinja |
17:00 | Zelina | ‑ | Maksimir Zagreb |
Croatia Third NL - Zapad | |||
17:00 | Bedem Ivankovo | ‑ | Slavonija Požega |
17:00 | Borac Kneževi Vinogradi | ‑ | Tomislav |
17:00 | NAŠK Našice | ‑ | Tomislav Cerna |
17:00 | Oriolik Oriovac | ‑ | Sloga Nova Gradiška |
17:00 | Slavija Pleternica | ‑ | Kutjevo |
17:00 | Svačić | ‑ | Čepin |
17:00 | Valpovka | ‑ | Dakovo-Croatia |
17:00 | Vuteks-Sloga | ‑ | Graničar Županja |
Croatia Second NL | |||
16:30 | Bjelovar | ‑ | Hrvatski Dragovoljac |
16:30 | Dugo Selo | ‑ | Belišće |
16:30 | Hrvace | ‑ | Mladost Ždralovi |
16:30 | Jadran Poreč | ‑ | Marsonia |
16:30 | Karlovac 1919 | ‑ | Križevci |
16:30 | Krk | ‑ | Jadran LP |
16:30 | Kustosija | ‑ | Opatija |
Czech-Republic 3. liga - CFL A | |||
16:00 | Jiskra Domažlice | ‑ | Sokol Hostouň |
09:15 | Motorlet Praha | ‑ | Povltava FA |
Czech-Republic 3. liga - MSFL | |||
09:15 | Tatran Bohunice | ‑ | Karviná II |
16:00 | Uherský Brod | ‑ | Třinec |
09:30 | Zlín II | ‑ | Slovan Rosice |
16:00 | Znojmo | ‑ | Frýdlant |
Czech-Republic 4. liga - Divizie A | |||
09:15 | Aritma Praha | ‑ | Otava Katovice |
16:00 | Doubravka | ‑ | Klatovy |
09:30 | Komárov | ‑ | Mariánské Lázně |
09:00 | Příbram II | ‑ | Jiskra Domažlice II |
16:00 | Rokycany | ‑ | Baník Sokolov |
16:00 | Spartak Soběslav | ‑ | Slavoj Český Krumlov |
16:00 | Tachov | ‑ | Petřín Plzeň |
Czech-Republic 4. liga - Divizie B | |||
13:00 | Český Brod | ‑ | Admira Praha II |
15:00 | Hvězda Cheb | ‑ | Slaný |
09:15 | Neratovice-Byškovice | ‑ | Meteor Praha |
09:15 | Olympie Březová | ‑ | Brandýs nad Labem |
16:00 | Ostrov | ‑ | Chomutov |
16:00 | Sokol Nespeky | ‑ | Kladno |
09:15 | Štětí | ‑ | Hřebeč |
09:15 | Újezd Praha 4 | ‑ | Louny |
Czech-Republic 4. liga - Divizie C | |||
09:15 | Chrudim II | ‑ | Turnov |
16:00 | Dobrovice | ‑ | Slavia Hradec Králové |
09:30 | Kosmonosy | ‑ | Spoje Praha |
09:15 | Letohrad | ‑ | Hlinsko |
16:00 | Ústí nad Orlicí | ‑ | Velké Hamry |
Czech-Republic 4. liga - Divizie D | |||
09:15 | Břeclav | ‑ | Líšeň II |
09:15 | Havlíčkův Brod | ‑ | Sokol Lanžhot |
16:00 | Vrchovina | ‑ | Stará Říše |
Czech-Republic 4. liga - Divizie E | |||
16:00 | HFK Olomouc | ‑ | Viktorie Přerov |
16:00 | Holešov | ‑ | Skaštice |
15:30 | Jiskra Rýmařov | ‑ | Bzenec |
16:00 | Kostelec na Hané | ‑ | Kozlovice |
16:00 | Šternberk | ‑ | Nové Sady |
16:00 | Vsetín | ‑ | Nový Jičín |
Czech-Republic 1. Liga U19 | |||
12:00 | České Budějovice U19 | ‑ | Sigma Olomouc U19 |
10:15 | Mladá Boleslav U19 | ‑ | Karviná U19 |
09:00 | Slovan Liberec U19 | ‑ | Baník Ostrava U19 |
10:00 | Vysočina Jihlava U19 | ‑ | Slovácko U19 |
10:00 | Zbrojovka Brno U19 | ‑ | Frýdek-Místek U19 |
Czech-Republic 3. liga - CFL B | |||
09:15 | Pardubice II | ‑ | Kolín |
09:30 | Přepeře | ‑ | Jablonec II |
16:00 | Slovan Velvary | ‑ | Mladá Boleslav II |
09:30 | Sokol Brozany | ‑ | Chlumec nad Cidlinou |
10:00 | Teplice II | ‑ | Hradec Králové II |
17:00 | Ústí nad Labem | ‑ | Sokol Živanice |
Czech-Republic 4. liga - Divizie F | |||
15:00 | Břidličná | ‑ | Bospor Bohumín |
16:00 | Řepiště | ‑ | Unie Hlubina |
16:00 | Valašské Meziříčí | ‑ | Bílovec |
Denmark 1. Division | |||
14:00 | AC Horsens | ‑ | HB Koge |
14:00 | B 93 | ‑ | Hillerød |
14:00 | Naestved | ‑ | FC Helsingor |
Denmark 2nd Division - Group 1 | |||
13:00 | Brabrand | ‑ | Fremad Amager |
13:00 | HIK | ‑ | Skive |
Denmark 3. Division | |||
13:00 | Frem | ‑ | VSK Århus |
12:00 | Ishøj | ‑ | Naesby |
12:00 | Lyseng | ‑ | Holstebro |
13:00 | SfB-Oure | ‑ | Vanløse |
13:00 | Silkeborg KFUM | ‑ | Vejgaard B |
Denmark Denmark Series - Promotion Round | |||
12:00 | Allerød | ‑ | Hørsholm-Usserød |
13:00 | B 1909 | ‑ | Viby |
12:30 | Marienlyst | ‑ | Nørresundby |
12:00 | OKS | ‑ | Odder |
Denmark Denmark Series - Relegation Round | |||
11:00 | B 1908 | ‑ | Herlev |
12:00 | Hobro II | ‑ | Fjordager |
11:00 | LSF | ‑ | AB Tårnby |
13:00 | Ringsted | ‑ | KFUM Roskilde |
14:30 | Varde | ‑ | Hedensted |
Ecuador Liga Pro | |||
19:00 | Aucas | ‑‑ | Imbabura |
21:30 | Cumbaya | ‑‑ | Delfin SC |
00:00 | Emelec | ‑‑ | Libertad |
FT | Tecnico Universitario | 1‑2 | El Nacional |
Egypt Cup | |||
18:00 | ENPPI | ‑ | Nogoom El Mostakbal FC |
18:00 | Future FC | ‑ | Asyut Petrol |
15:00 | Pharco | ‑ | El Wasty |
Estonia Meistriliiga | |||
17:00 | FCI Levadia Tallinn | ‑ | Kuressaare |
12:30 | Flora Tallinn | ‑ | Paide Linnameeskond |
Ethiopia Premier League | |||
13:00 | Awassa Kenema | ‑ | Adama Kenema |
16:00 | Hambericho Durame | ‑ | Sidama Bunna |
Faroe-Islands 1. Deild | |||
16:00 | Hoyvík | ‑ | Suduroy |
15:00 | TB | ‑ | NSÍ II |
Faroe-Islands Meistaradeildin | |||
17:00 | B68 | ‑ | EB / Streymur |
17:00 | Skála | ‑ | ÍF II |
Georgia Erovnuli Liga 2 | |||
14:30 | Gareji | ‑ | Rustavi |
16:00 | Locomotive Tbilisi | ‑ | Kolkheti Khobi |
16:00 | Spaeri | ‑ | Sioni |
14:30 | WIT Georgia | ‑ | Shturmi |
Georgia Erovnuli Liga | |||
17:30 | Dinamo Tbilisi | ‑ | Gagra Tbilisi |
16:30 | FC Saburtalo Tbilisi | ‑ | Samgurali |
13:30 | FC Samtredia | ‑ | Dinamo Batumi |
18:30 | Torpedo Kutaisi | ‑ | Telavi |
Germany Oberliga - Hessen | |||
14:00 | Baunatal | ‑ | Hünfelder SV |
14:00 | Dietkirchen | ‑ | Rot-Weiß Walldorf |
14:00 | Eintracht Stadtallendorf | ‑ | FC 1906 Erlensee |
14:00 | FC Gießen | ‑ | 1960 Hanau |
14:00 | Friedberg | ‑ | Vfb Marburg |
14:00 | Hanau 93 | ‑ | Fernwald |
14:00 | SV Steinbach | ‑ | Eddersheim |
14:00 | Viktoria Griesheim | ‑ | Waldgirmes |
14:00 | Weidenhausen | ‑ | Bayern Alzenau |
Germany Oberliga - Niederrhein | |||
15:00 | SF Baumberg | ‑ | Homberg |
12:00 | Sonsbeck | ‑ | Union Nettetal |
Germany Oberliga - Baden-Württemberg | |||
14:30 | Backnang | ‑ | Oberachern |
14:30 | Essingen | ‑ | VfR Mannheim |
14:30 | FC 08 Villingen | ‑ | CFR Pforzheim |
14:30 | FC Holzhausen | ‑ | Sonnenhof Grossaspach |
14:30 | FV Ravensburg | ‑ | Bissingen |
14:30 | Göppinger SV | ‑ | Hollenbach |
14:30 | Normannia Gmünd | ‑ | Nottingen |
14:30 | Offenburger FV | ‑ | Denzlingen |
14:30 | Reutlingen | ‑ | Mutschelbach |
Germany Oberliga - Nordost-Nord | |||
12:00 | Tasmania Berlin | ‑ | Sparta Lichtenberg |
13:00 | Tennis Borussia | ‑ | RSV Eintracht |
Germany Oberliga - Relegation Round | |||
15:00 | Garching | ‑ | Fortuna Regensburg |
16:00 | Gundelfingen | ‑ | Türkspor Augsburg |
15:00 | Würzburger FV | ‑ | Großbardorf |
Ghana Premier League | |||
16:00 | Bechem United | ‑‑ | Aduana Stars |
16:00 | Legon Cities | ‑‑ | Bofoakwe Tano |
Grenada Premier Division | |||
21:00 | Fontenoy United | ‑ | St. John's |
21:00 | Mt. Rich | ‑ | Shamrock Rovers |
21:00 | Paradise | ‑ | SAB Spartans |
21:00 | Shamrock Rovers | ‑ | Hard Rock |
21:00 | St. John's | ‑ | SAB Spartans |
Guinea Ligue 1 | |||
17:00 | Gangan | ‑ | Kaloum Star |
17:00 | Hafia | ‑ | Loubha Télimélé |
17:00 | Wakirya | ‑ | CI Kamsar |
Hong-Kong FA Cup | |||
08:30 | Eastern | ‑ | Sham Shui Po |
Iceland Úrvalsdeild | |||
17:00 | KA Akureyri | ‑ | IA Akranes |
Iceland 1. Deild | |||
17:00 | Dalvík / Reynir | ‑ | Grotta |
17:00 | IBV Vestmann | ‑ | Fjolnir |
Iceland 2. Deild | |||
17:00 | Haukar | ‑ | Völsungur |
17:00 | Höttur / Huginn | ‑ | Kormákur / Hvöt |
Iran Persian Gulf Pro League | |||
16:30 | Esteghlal Khuzestan | ‑ | Havadar |
16:30 | Gol Gohar | ‑ | ZOB Ahan |
16:30 | Malavan | ‑ | Aluminium Arak |
16:30 | Nassaji Mazandaran | ‑ | Foolad FC |
16:30 | Paykan | ‑ | Esteghlal FC |
16:30 | Persepolis FC | ‑ | Mes Rafsanjan |
16:30 | Sanat Naft | ‑ | Tractor Sazi |
16:30 | Sepahan FC | ‑ | Shams Azar Qazvin |
Iraq Iraqi League | |||
16:00 | Al Minaa Basra | ‑ | Naft Al-Wasat |
16:00 | Al Najaf | ‑ | Al Hudod |
16:00 | Erbil | ‑ | Naft Maysan |
16:00 | Naft | ‑ | Newroz |
Italy Campionato Primavera - 2 | |||
14:00 | Venezia U19 | ‑ | Udinese U19 |
Italy Serie D - Championship Round | |||
20:00 | USD Cavese 1919 | ‑ | Campobasso |
Ivory-Coast Ligue 1 | |||
16:30 | Lys Sassandra | ‑ | San-Pédro |
16:30 | Racing d'Abidjan | ‑ | Mouna |
16:30 | SOA | ‑ | Bouaké |
16:30 | SOL | ‑ | Abengourou |
16:30 | Sporting Gagnoa | ‑ | Korhogo |
16:30 | Stade d'Abidjan | ‑ | ASEC Mimosas |
18:45 | Stella | ‑ | Denguélé |
Japan J1 League | |||
07:00 | Kashima Antlers | ‑‑ | Yokohama FM |
11:00 | Kyoto Sanga | ‑‑ | Cerezo Osaka |
07:00 | Machida Zelvia | ‑‑ | Albirex Niigata |
07:00 | Shonan | ‑‑ | Gamba Osaka |
08:00 | Urawa Red Diamonds | ‑‑ | Vissel Kobe |
25 | Sanfrecce Hiroshima | 0‑0 | Jubilo Iwata |
Japan J2 League | |||
10:00 | JEF United Chiba | ‑‑ | Okayama |
10:00 | Yokohama FC | ‑‑ | Ehime FC |
25 | Fujieda MYFC | 1‑0 | Ventforet Kofu |
25 | Oita Trinita | 0‑1 | Tokushima Vortis |
Japan J3 League | |||
25 | Matsumoto Yamaga | 1‑0 | FC Imabari |
25 | Omiya Ardija | 1‑1 | Nagano Parceiro |
Japan Japan Football League | |||
05:00 | Honda | ‑ | Okinawa SV |
05:00 | Sony Sendai | ‑ | Veertien Mie |
07:00 | Tochigi City | ‑ | Tokyo Musashino City |
Kazakhstan Premier League | |||
01:00 | FC Astana | ‑ | FK Aksu |
17:00 | Ordabasy | ‑ | Zhetysu Taldykorgan |
15:00 | Tobol Kustanai | ‑ | Kaisar |
Kenya Super League | |||
13:00 | Kajiado | ‑ | Mwatate United |
11:00 | MCF | ‑ | Gusii |
11:00 | Migori Youth | ‑ | Silibwet |
13:00 | Mombasa Elite | ‑ | Kibera Black Stars |
11:00 | Vihiga United | ‑ | Naivas |
Latvia Virsliga | |||
15:00 | BFC Daugavpils | ‑ | Valmiera FC |
Latvia Cup | |||
10:00 | Ogre United | ‑ | Mārupe |
16:00 | Pļaviņas / DM | ‑ | Ķekava / Auda |
17:00 | Skanste | ‑ | Salaspils |
Lithuania 1 Lyga | |||
15:00 | Minija | ‑ | Hegelmann II |
12:00 | Nevėžis | ‑ | Tauras |
Lithuania A Lyga | |||
17:00 | FK Panevezys | ‑ | Šiauliai |
15:00 | FK Suduva | ‑ | Banga |
Macao Primeira Divisão | |||
12:00 | Jia Hua | ‑ | Monte Carlo |
14:00 | Tak Chun Ka I | ‑ | Universidade de Macau |
Malawi Super League | |||
13:30 | Bangwe All Stars | ‑‑ | Baka City |
13:30 | Be Forward Wanderers | ‑‑ | Dedza Dynamos |
13:30 | FOMO | ‑‑ | Ekwendeni Hammers |
13:30 | Kamuzu Barracks | ‑‑ | Creck |
13:30 | Karonga United | ‑‑ | Ekwendeni Hammers |
12:30 | MAFCO | ‑‑ | Creck |
13:30 | Moyale Barracks | ‑‑ | Mighty Tigers |
Mauritania Premier League | |||
23:20 | Concorde | ‑ | Pompiers |
17:30 | Kaédi | ‑ | Garde Nationale |
20:30 | Nouakchott King's | ‑ | AS Entou |
17:30 | Tevragh-Zeïne | ‑ | Ksar |
Mauritius Mauritian League | |||
12:30 | ASRR | ‑ | ASVP |
Mongolia Premier League | |||
12:15 | Deren | ‑ | Bavarians |
09:15 | Tuv Azarganuud | ‑ | Bayanzürkh Sporting |
Morocco Botola Pro | |||
19:00 | Chabab Mohammedia | ‑‑ | Maghreb Fes |
19:00 | CR Khemis Zemamra | ‑‑ | Ittihad Tanger |
19:00 | FUS Rabat | ‑‑ | Mouloudia Oujda |
19:00 | Hassania Agadir | ‑‑ | Youssoufia Berrechid |
19:00 | Olympique Safi | ‑‑ | UTS Rabat |
19:00 | Riadi Salmi | ‑‑ | Renaissance Berkane |
Netherlands Tweede Divisie | |||
13:30 | Excelsior Maassluis | ‑ | Hercules |
14:00 | Kozakken Boys | ‑ | Blauw Geel |
13:30 | SC Genemuiden | ‑ | TEC |
13:30 | SteDoCo | ‑ | Harkemase Boys |
Netherlands U21 Divisie 1 | |||
14:00 | De Graafschap U21 | ‑ | NEC U21 |
14:00 | Feyenoord U21 | ‑ | Cambuur U21 |
14:00 | Groningen U21 | ‑ | Go Ahead Eagles U21 |
Netherlands Derde Divisie - Relegation Round | |||
16:00 | Achilles Veen | ‑ | Westlandia |
13:00 | AWC | ‑ | Smitshoek |
13:30 | FC 's-Gravenzande | ‑ | Halsteren |
13:00 | GVV Unitas | ‑ | Dongen |
17:00 | Hoogeveen | ‑ | ROHDA Raalte |
13:30 | Huizen | ‑ | AZSV |
13:30 | Staphorst | ‑ | JOS Watergraafsmeer |
13:30 | VV Scherpenzeel | ‑ | HBC |
Nigeria NPFL | |||
17:30 | Bendel Insurance | ‑‑ | Katsina United |
16:00 | Doma United | ‑‑ | Lobi Stars |
16:00 | Remo Stars | ‑‑ | Kano Pillars |
Norway Eliteserien | |||
17:00 | Ham-Kam | ‑‑ | Brann |
Norway 1. Division | |||
15:00 | Asane | ‑ | Sandnes Ulf |
15:00 | Egersund | ‑ | Raufoss |
15:00 | Kongsvinger | ‑ | Bryne |
15:00 | Levanger | ‑ | IK Start |
15:00 | Moss | ‑ | Aalesunds FK |
15:00 | Ranheim | ‑ | Valerenga |
15:00 | Sogndal | ‑ | Stabaek IF |
Norway 2. Division - Group 1 | |||
14:00 | Arendal | ‑ | Notodden |
13:00 | Lysekloster | ‑ | Hodd |
12:00 | Vard | ‑ | Eik-Tønsberg |
Norway 2. Division - Group 2 | |||
12:00 | Stjørdals-Blink | ‑ | Gjøvik-Lyn |
14:00 | Strommen | ‑ | Strindheim |
Norway 3. Division - Girone 1 | |||
13:00 | Djerv | ‑ | Bjarg |
14:00 | Floro | ‑ | Årdal |
14:00 | Loddefjord | ‑ | Frøya |
14:00 | Os | ‑ | Førde |
13:00 | Stord | ‑ | Sandviken |
Norway 3. Division - Girone 2 | |||
13:00 | Pors Grenland | ‑ | Sola |
15:00 | Vindbjart | ‑ | Staal Jørpeland |
Norway 3. Division - Girone 3 | |||
13:00 | Åssiden IF | ‑ | Frigg |
14:00 | Bærum | ‑ | Oppsal |
13:00 | Flint | ‑ | Gamle Oslo |
12:00 | Ullern | ‑ | Asker |
Norway 3. Division - Girone 4 | |||
14:00 | Nardo | ‑ | Trygg/Lade |
11:30 | Orkla | ‑ | Lillestrøm II |
13:00 | Rana | ‑ | Melhus |
17:00 | Surnadal | ‑ | Mosjøen |
Norway 3. Division - Girone 5 | |||
17:30 | Lokomotiv Oslo | ‑ | Gjelleråsen |
13:00 | Skedsmo | ‑ | IF Ready |
Norway 3. Division - Girone 6 | |||
14:00 | Sprint-Jeløy | ‑ | Brumunddal |
Paraguay Division Profesional - Apertura | |||
22:30 | 2 de Mayo | ‑‑ | Olimpia |
20:00 | Sportivo Trinidense | ‑‑ | Club Guarani |
20:00 | Tacuary | ‑‑ | Nacional Asuncion |
Paraguay Division Intermedia | |||
15:00 | Atlético Tembetary | ‑ | Guairena FC |
15:00 | Sportivo Carapeguá | ‑ | Encarnación |
27 | Deportivo Santani | 1‑0 | 3 de Febrero |
Peru Segunda División | |||
21:30 | Academia Cantolao | ‑ | Comerciantes |
19:15 | UCV Moquegua | ‑ | Deportivo Coopsol |
Philippines PFL | |||
10:00 | Dynamic Herb Cebu | ‑ | Garelli United |
10:45 | Kaya | ‑ | Manila Digger |
13:30 | Mendiola | ‑ | Taguig |
08:00 | Tuloy | ‑ | Philippine Army |
Poland II Liga - East | |||
15:30 | Kalisz | ‑ | Stal Stalowa Wola |
Poland Central Youth League | |||
11:00 | Górnik Zabrze U19 | ‑ | Zagłębie Lubin U19 |
11:00 | Jagiellonia U19 | ‑ | Legia Warszawa U19 |
11:00 | Pogoń Szczecin U19 | ‑ | Korona Kielce U19 |
11:00 | Raków Częstochowa U19 | ‑ | Lech Poznań U19 |
11:00 | Warta Poznań U19 | ‑ | Odra Opole U19 |
11:00 | Widzew Łódź U19 | ‑ | Arka Gdynia U19 |
11:00 | Wisła Kraków U19 | ‑ | Cracovia U19 |
Poland III Liga - Group 1 | |||
16:30 | Concordia Elbląg | ‑ | Warta Sieradz |
11:00 | Legia Warszawa II | ‑ | Jagiellonia II |
16:00 | Mławianka Mława | ‑ | Victoria Sulejówek |
14:00 | Olimpia Zambrów | ‑ | GKS Belchatow |
16:00 | Pilica Białobrzegi | ‑ | Pogoń Grod. Mazowiecki |
Poland III Liga - Group 2 | |||
15:00 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | ‑ | Elana Toruń |
16:00 | Polonia Środa | ‑ | Sokół Kleczew |
14:00 | Stargard Szczeciński | ‑ | Noteć Czarnków |
15:00 | Stolem Gniewino | ‑ | Luzino |
16:00 | Vineta Wolin | ‑ | Świt Skolwin |
16:00 | Zawisza Bydgoszcz | ‑ | Gedania Gdansk |
Poland III Liga - Group 3 | |||
14:00 | Gornik Polkowice | ‑ | Karkonosze Jelenia Góra |
16:30 | Gwarek Tarnowskie Góry | ‑ | Rekord Bielsko-Biała |
11:00 | Odra Bytom Odrzański | ‑ | Unia Turza Śląska |
11:00 | Pawłowice Śląskie | ‑ | Lechia Zielona Góra |
11:00 | Śląsk Wrocław II | ‑ | Stilon Gorzów |
15:00 | Warta Gorzów | ‑ | Ślęza Wrocław |
Poland III Liga - Group 4 | |||
16:00 | Orlęta Radzyń Podlaski | ‑ | Garbarnia Kraków |
16:00 | Podhale Nowy Targ | ‑ | Siarka Tarnobrzeg |
18:57 | Podlasie Biała Podlaska | ‑ | Chełmianka Chełm |
12:00 | Świdniczanka Świdnik | ‑ | Sokół Sieniawa |
12:00 | Unia Tarnow | ‑ | Karpaty Krosno |
12:00 | Wiązownica | ‑ | Avia Świdnik |
11:00 | Wieczysta Kraków | ‑ | Czarni Połaniec |
16:00 | Wisłoka Dębica | ‑ | Star Starachowice |
Portugal Taça Revelação U23 | |||
15:00 | Estoril U23 | ‑ | Sporting Braga U23 |
Portugal Campeonato de Portugal Prio - Promotion Round | |||
18:00 | Amarante | ‑ | São João Ver |
11:00 | Lusitânia | ‑ | Vitoria Setubal |
11:00 | Moncarapachense | ‑ | União Santarém |
18:00 | Pevidem | ‑ | Os Limianos |
Romania Liga III - Play-offs | |||
16:00 | CS Afumati | ‑ | CS Dinamo București |
16:00 | Focşani | ‑ | Metalul Buzău |
16:00 | Ghiroda şi Giarmata Vii | ‑ | Bihor Oradea |
16:00 | Gloria Bistriţa | ‑ | Unirea Ungheni |
16:00 | Muscelul Câmpulung Elite | ‑ | CSM Ramnicu Valcea |
Russia Premier League | |||
13:00 | Akron Tolyatti | ‑‑ | Ural |
16:00 | Arsenal Tula | ‑‑ | Volga Nizhny Novgorod |
Russia Second League - Group 3 | |||
12:00 | Arsenal Tula II | ‑ | Strogino |
15:00 | FK Spartak Tambov | ‑ | Khimki II |
15:00 | Kolomna | ‑ | SKA Khabarovsk II |
14:00 | Kosmos Dolgoprudny | ‑ | Orel |
14:00 | Ryazan | ‑ | Salyut-Belgorod |
12:00 | Zenit Penza | ‑ | Dinamo Vladivostok |
26 | Sakhalin | 0‑1 | Kvant |
Russia Second League - Group 2 | |||
15:00 | Dinamo Moskva II | ‑ | Dinamo St. Petersburg |
13:00 | Dinamo Vologda | ‑ | Chertanovo Moscow |
10:00 | FC Spartak-2 Moscow | ‑ | Znamya Truda |
12:00 | Rodina Moskva III | ‑ | Tver |
12:00 | Saturn Ramenskoye | ‑ | Torpedo Vladimir |
17:00 | Zenit 2 | ‑ | Baltika BFU |
13:00 | Zvezda St. Petersburg | ‑ | Luki-Energiya |
21 | Yenisey II | 1‑0 | Irkutsk |
Russia Second League - Group 4 | |||
11:00 | Amkar | ‑ | Rubin Kazan 2 |
12:00 | Dinamo Kirov | ‑ | Nizhny Novgorod II |
13:00 | Lada Tolyatti | ‑ | Volna Nizhegorodskaya |
13:00 | Uralets Nizhnyi Tagil | ‑ | Krylya Sovetov II |
Serbia Srpska Liga - Belgrade | |||
16:00 | BASK | ‑ | Buducnost Dobanovci |
16:00 | Jedinstvo Su | ‑ | Teleoptik |
16:00 | Padinska Skela | ‑ | Torlak |
16:00 | Radnički Obrenovac | ‑ | FK Rad |
16:00 | Sindjelic Beograd | ‑ | Polet Dorćol |
16:00 | Stepojevac Vaga | ‑ | Prva Iskra |
16:00 | Studentski Grad | ‑ | Brodarac |
16:00 | Zemun | ‑ | Zvezdara |
Serbia Srpska Liga - Vojvodina | |||
16:30 | Borac Šajkaš | ‑ | Tisa Adorjan |
16:30 | Dinamo Pančevo | ‑ | Radnički Zrenjanin |
16:30 | Hajduk 1912 Kula | ‑ | Jedinstvo Stara Pazova |
16:30 | Kabel Novi Sad | ‑ | Backa Palanka |
16:30 | Kikinda | ‑ | Zeleznicar Inđija |
16:30 | Naftagas | ‑ | FK Becej |
16:30 | Podunavac | ‑ | 1. Maj Ruma |
16:30 | Sloven Ruma | ‑ | Omladinac NB |
Serbia Srpska Liga - East | |||
16:30 | FK Jagodina | ‑ | Sinđelić |
16:30 | Jedinstvo Paraćin | ‑ | Radnički Svilajnac |
16:30 | Meševo | ‑ | Timočanin |
16:30 | Pčinja Trgovište | ‑ | Djerdap Kladovo |
16:30 | Radnicki Pirot | ‑ | SFS Borac |
16:30 | Vlasina | ‑ | Jedinstvo Kruševac |
16:30 | Žitorađa | ‑ | Dunav Prahovo |
Serbia Srpska Liga - West | |||
16:30 | Polet Ljubić | ‑ | Borac Cacak |
Slovakia 3. liga - West | |||
16:00 | Baník Lehota p.Vtáčnikom | ‑ | Malacky |
16:00 | Fomat Martin | ‑ | Častkovce |
16:00 | Jednota Bánová | ‑ | Beluša |
16:00 | Lokomotíva Zvolen | ‑ | Dubnica |
16:00 | Podkonice | ‑ | Nové Mesto nad Váhom |
16:00 | Rača | ‑ | Galanta |
16:00 | Slovan Duslo Šaľa | ‑ | SKF Sered |
16:00 | Veľké Ludince | ‑ | Hamsik Academy |
Slovakia 3. liga - East | |||
16:00 | Baník Kalinovo | ‑ | Vranov nad Topľou |
16:00 | Fiľakovo | ‑ | Snina |
16:00 | Novohrad Lučenec | ‑ | Lipany |
16:00 | Partizán Bardejov | ‑ | MSK Tesla Stropkov |
16:00 | Slávia TU Košice | ‑ | Námestovo |
16:00 | Stará Ľubovňa | ‑ | Spišské Podhradie |
16:00 | Svidník | ‑ | Rimavská Sobota |
Slovakia I Liga - Women | |||
10:00 | Dukla Banská Bystrica W | ‑ | Spartak Trnava W |
16:00 | Petržalka W | ‑ | GFC Topoľčany |
10:00 | Slovan Bratislava W | ‑ | Spartak Myjava W |
15:00 | Žilina W | ‑ | Trenčín W |
Somalia Somali Premier League | |||
13:30 | Dekedaha | ‑ | Gaadiidka |
South-Africa Cup | |||
14:00 | Mamelodi Sundowns | ‑ | Orlando Pirates |
South-Korea K League 1 | |||
11:00 | Gimcheon Sangmu | ‑‑ | Pohang Steelers |
11:00 | Suwon City FC | ‑‑ | Incheon United |
08:30 | Ulsan Hyundai | ‑‑ | Jeonbuk Motors |
South-Korea K League 2 | |||
11:00 | Ansan Greeners | ‑‑ | Seongnam FC |
08:30 | Gimpo Citizen | ‑‑ | Jeonnam Dragons |
11:00 | Seoul E-Land FC | ‑‑ | Gyeongnam FC |
South-Korea K3 League | |||
11:00 | Gangneung City | ‑ | Daegu II |
07:00 | Gimhae City | ‑ | Siheung Citizen |
09:00 | Pocheon | ‑ | Yangpyeong |
27 | Busan Transportation | 0‑0 | Yeoju Sejong |
Spain Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs | |||
17:00 | Atlético Tordesillas | ‑ | Salamanca UDS |
17:30 | Atzeneta | ‑ | Jove Español |
17:00 | CD Ebro | ‑ | Cuarte |
17:30 | Ceuta II | ‑ | Xerez CD |
17:30 | Club Portugalete | ‑ | Beasain |
16:00 | Huarte | ‑ | Ardoi |
18:00 | Torina | ‑ | CD Laredo |
Spain Segunda División RFEF - Play-offs | |||
17:30 | Barakaldo | ‑ | Orihuela CF |
Spain Primera División RFEF - Play Offs | |||
17:30 | Celta Vigo B | ‑ | Malaga |
Sweden Allsvenskan | |||
16:30 | Halmstads | ‑‑ | Gais |
14:00 | IF Brommapojkarna | ‑‑ | Malmo |
14:00 | IFK Goteborg | ‑‑ | Elfsborg |
16:30 | Sirius | ‑‑ | IFK Norrkoping |
Sweden Superettan | |||
12:00 | Degerfors IF | ‑ | Utsikten |
14:00 | IK Brage | ‑ | Osters IF |
18:00 | Landskrona Bois | ‑ | Trelleborgs FF |
14:00 | Ostersunds FK | ‑ | Sandviken |
Sweden Ettan - Norra | |||
15:00 | Friska Viljor | ‑ | Stockholm Internazionale |
12:00 | Örebro Syrianska | ‑ | Karlberg |
Sweden Ettan - Södra | |||
15:00 | Angelholms FF | ‑ | Onsala |
15:00 | Ariana | ‑ | Olympic |
15:00 | Lund | ‑ | Jonkopings Sodra IF |
15:00 | Oskarshamns AIK | ‑ | Eskilsminne |
15:00 | Rosengård | ‑ | Norrby IF |
12:00 | Torslanda | ‑ | Tvååker |
Sweden Division 2 - Norra Götaland | |||
13:00 | Kumla | ‑ | Stenungsund |
15:00 | Lidköping | ‑ | Motala |
Sweden Division 2 - Norra Svealand | |||
17:30 | Gute | ‑ | IFK Österåker |
13:00 | Skiljebo | ‑ | Dalkurd FF |
12:00 | Viggbyholms IK | ‑ | Falu BS |
Sweden Division 2 - Norrland | |||
15:00 | Älgarna | ‑ | Team Thoren |
12:00 | Bergnäsets | ‑ | Ytterhogdal |
11:00 | Kiruna FF | ‑ | Gottne |
13:00 | Skellefteå | ‑ | IFK Luleå |
Sweden Division 2 - Södra Svealand | |||
15:00 | Arameiska / Syrianska | ‑ | Sleipner |
12:00 | Enskede | ‑ | Nacka Iliria |
15:00 | Smedby | ‑ | Syrianska FC |
Sweden Division 2 - Västra Götaland | |||
13:00 | Astrio | ‑ | Laholm |
Sweden Division 2 - Östra Götaland | |||
12:00 | Högaborg | ‑ | Hässleholms IF |
15:00 | IFK Trelleborg | ‑ | Österlen |
15:00 | Kristianstad | ‑ | Lödde |
13:00 | Simrishamn | ‑ | Balkan |
Switzerland 2. Liga Interregional - Group 1 | |||
16:00 | Châtel-St-Denis | ‑ | Romontois |
16:00 | Collex-Bossy | ‑ | Lancy |
16:30 | Echichens | ‑ | Veyrier Sports |
17:00 | Perly-Certoux | ‑ | Amical Saint-Prex |
16:30 | Plan-les-Ouates | ‑ | Dardania Lausanne |
16:00 | Signal | ‑ | UGS |
16:00 | Stade Payerne | ‑ | Olympique de Genève |
Switzerland 2. Liga Interregional - Group 2 | |||
15:00 | Ajoie-Monterri | ‑ | Prishtina Bern |
15:00 | Binningen | ‑ | Besa Biel/Bienne |
16:00 | Erguël | ‑ | Liestal |
15:00 | Muri-Gümligen | ‑ | Old Boys |
16:00 | Pratteln | ‑ | Dornach |
17:00 | Schöftland | ‑ | Concordia Lausanne |
15:00 | Tavannes / Tramelan | ‑ | Bosporus |
Switzerland 2. Liga Interregional - Group 3 | |||
17:00 | Ascona | ‑ | Red Star Zürich |
17:00 | Brunnen | ‑ | Zofingen |
17:00 | Buochs | ‑ | Zug |
15:00 | Cham II | ‑ | Kickers Luzern |
16:00 | Gambarogno - Contone | ‑ | Locarno |
16:30 | Sursee | ‑ | Collina d'Oro |
17:00 | Unterstrass | ‑ | Perlen-Buchrain |
Switzerland 2. Liga Interregional - Group 4 | |||
15:00 | Adliswil | ‑ | Chur 97 |
16:30 | Bazenheid | ‑ | Dübendorf |
15:00 | Lachen / Altendorf | ‑ | Tägerwilen |
16:00 | Weesen | ‑ | Bülach |
16:00 | Wil II | ‑ | Dardania St. Gallen |
Switzerland 1. Liga Classic - Play-offs | |||
17:00 | Black Stars | ‑ | YF Juventus |
16:00 | Grand-Saconnex | ‑ | Rotkreuz |
15:00 | Schötz | ‑ | Sion II |
16:00 | Tuggen | ‑ | Vevey Sports |
Tajikistan Vysshaya Liga | |||
14:00 | CSKA Pomir | ‑ | Regar-TadAZ |
13:00 | Istaravshan | ‑ | Khujand |
14:00 | Panjsher | ‑ | Istiqlol |
Togo Championnat National | |||
16:30 | Barracuda | ‑ | Tambo |
16:30 | Doumbé de Mango | ‑ | Binah |
Tunisia Ligue 1 | |||
15:30 | AS Marsa | ‑‑ | CA Bizertin |
15:30 | ES Metlaoui | ‑‑ | EGS Gafsa |
15:30 | US Tataouine | ‑‑ | AS Soliman |
Tunisia Ligue 2 | |||
15:30 | AS Gabes | ‑ | EO Sidi Bouzid |
15:30 | CS Chebba | ‑ | Rogba Tataouine |
15:30 | Djelma | ‑ | Stade Gabesien |
15:30 | EM Mahdia | ‑ | AS Rejiche |
15:30 | ES Zarzis | ‑ | CO Medenine |
15:30 | Jerba | ‑ | Kerkennah |
United-Arab-Emirates Pro League | |||
15:20 | Al Bataeh | ‑ | Emirates Club |
15:20 | Baniyas SC | ‑ | Ajman |
15:20 | Khorfakkan | ‑ | Al-Ittihad Kalba |
18:00 | Sharjah FC | ‑ | Al Wahda FC |
Uruguay Primera División - Apertura | |||
18:00 | Progreso | ‑‑ | Cerro Largo |
20:30 | Wanderers | ‑‑ | Rampla Juniors |
Uruguay Segunda División | |||
14:00 | Rentistas | ‑ | Plaza Colonia |
19:00 | Uruguay Montevideo | ‑ | Oriental |
USA Major League Soccer | |||
16 | New York City | 0‑0 | San Jose |
USA USL Championship | |||
00:00 | Hartford Athletic | ‑‑ | Rhode Island |
00:00 | Loudoun United | ‑‑ | FC Tulsa |
00:00 | Miami FC | ‑‑ | Louisville City FC |
00:00 | Pittsburgh Riverhounds | ‑‑ | Indy Eleven |
USA USL League Two | |||
00:00 | Ann Arbor | ‑‑ | South Bend Lions |
00:00 | Boston City | ‑‑ | Albany Rush |
00:00 | Charlottesville Blues | ‑‑ | Virginia Marauders |
23:00 | Cleveland Force | ‑‑ | Buffalo |
00:00 | Florida Elite | ‑‑ | Brooke House |
01:00 | Houston FC | ‑‑ | Houston Sur |
00:00 | Hudson Valley Hammers | ‑‑ | New Jersey Copa |
23:00 | Inter Gainesville | ‑‑ | Nona |
23:00 | Ironbound | ‑‑ | Long Island Rough Riders |
00:00 | Lehigh Valley United | ‑‑ | Ocean City Nor'easters |
03:00 | Midlakes United | ‑‑ | United PDX |
20:00 | Northern Virginia | ‑‑ | Christos |
00:00 | Oakland County | ‑‑ | Lansing City |
20:00 | Pathfinder | ‑‑ | Boston Bolts |
00:00 | Reading United | ‑‑ | Real Central New Jersey |
19:30 | San Francisco City | ‑‑ | Davis Legacy |
00:00 | SC United Bantams | ‑‑ | Charlotte Eagles |
00:00 | The Villages | ‑‑ | Brevard |
00:00 | Thunder Bay Chill | ‑‑ | Bavarian |
00:00 | Tobacco Road | ‑‑ | West Virginia United |
00:00 | Toledo Villa | ‑‑ | Dayton Dutch Lions |
23:00 | Union Macomb | ‑‑ | Midwest United |
23:00 | Vermont Green | ‑‑ | AC Connecticut |
00:00 | West Chester United II | ‑‑ | Lone Star II |
00:00 | Western Mass Pioneers | ‑‑ | Black Rock |
23:30 | Weston FC | ‑‑ | Tampa Bay United |
FT | Birmingham Legion II | 0‑5 | Southern Soccer Academy |
FT | Utah United | 1‑0 | Salt City |
USA USL League One | |||
00:00 | Charlotte Independence | ‑‑ | Tormenta FC |
23:00 | Forward Madison FC | ‑‑ | Lexington |
00:00 | One Knoxville | ‑‑ | Richmond Kickers |
USA NISA | |||
22:00 | Savannah Clovers | ‑ | Maryland Bobcats |
USA MLS Next Pro | |||
00:00 | Chattanooga | ‑ | New England II |
00:00 | New York City II | ‑ | New York Red Bulls II |
24 | Atlanta United II | 0‑0 | Crown Legacy |
45 | Toronto FC II | 1‑2 | Chicago Fire II |
FT | La Galaxy II | 3‑2 | Tacoma Defiance |
PEN | Portland Timbers II | 1‑1 | Houston Dynamo FC II |
Uzbekistan Super League | |||
15:30 | Bunyodkor | ‑ | Neftchi Baku |
Venezuela Segunda División | |||
21:00 | Aragua FC | ‑ | Atletico el Vigia FC |
20:30 | Bolívar | ‑ | Dinamo de Puerto La Cruz |
21:00 | Fundación Lara Deportiva | ‑ | Urena SC |
22:00 | Maritimo | ‑ | Academia Anzoátegui |
19:30 | Nueva Esparta | ‑ | Fundacion AIFI |
20:30 | Petare FC | ‑ | Atlético La Cruz |
21:00 | Trujillanos | ‑ | Héroes de Falcón |
World Friendlies | |||
FT | Costa Rica | 0‑0 | Uruguay |
FT | Mexico | 1‑0 | Bolivia |
World Friendlies Women | |||
00:00 | Aruba W | ‑ | Curaçao W |
21:00 | Brazil W | ‑ | Jamaica W |
19:00 | Canada W | ‑ | Mexico W |
22:00 | Guatemala W | ‑ | Chile W |
18:00 | Senegal W | ‑ | South Africa W |
22:00 | USA W | ‑ | South Korea W |
43 | Argentina W | 1‑0 | Costa Rica W |
Zambia Super League | |||
14:00 | Forest Rangers | ‑ | Kansanshi Dynamos |
14:00 | Man Utd Zambia Academy | ‑ | Kabwe Warriors |
14:00 | Mufulira Wanderers | ‑ | ZESCO United |
14:00 | Mutondo Stars | ‑ | Red Arrows |
14:00 | NAPSA Stars | ‑ | Power Dynamos |
14:00 | Nkana | ‑ | Zanaco |
14:00 | Nkwazi | ‑ | Green Eagles |
14:00 | Prison Leopards | ‑ | Konkola Blades |
14:00 | Trident | ‑ | Green Buffaloes |
Zimbabwe Premier Soccer League | |||
14:00 | Herentals | ‑ | Bikita Minerals |
All kick-offs UK time
Back to top