Season
Next Week's Fixtures
Next Week's Football Fixtures
, 2023-2024 Season
Filter Fixtures:
Irish Premier Division
Irish First Division
Champions League
French Ligue 1
Italian Serie A
Italian Serie B
Spanish Segunda
Belgian Pro League
Dutch Eredivisie
Portuguese Primeira Liga
Portuguese Liga Pro
Belarusian Premier League
Czech 1 Liga
Russia Premier Division
Serbian Super Liga
Ukrainian Premier League
Finnish Veikkausliiga
Norwegian Eliteserien
Swedish Allsvenskan
MLS
USL Championship
USL League One
USL League Two
NWSL Women
Argentine Primera
Brazil Serie A
Brazil Serie B
Chilean Primera
Colombia Primera A
Ecuador Serie A
Paraguayan Primera
Uruguay Primera
Brazil Serie A Women
China League One
Japan J-League
Japan J2-League
Japan J3-League
Japan J-League Cup
South Korea K-League
South Korea K-League 2
Angola Girabola
Ghana Premier League
Malawi Super League
Moroccan Botola Pro
Nigeria Premier League
Tunisia Ligue 1
Australia NPL NSW
Australia NPL Northern NSW
Australia NPL Queensland
Australia NPL South
Australia NPL Tasmania
Australia NPL Victoria
Australia NPL Western
Asian International Qualifiers
CONCACAF International Qualifiers
African International Qualifiers
International Friendlies
Filter
Sat 01/06
Champions League
Borussia Dortmund v Real Madrid
20:00
Belarusian Premier League
Naftan Novopolotsk v FC Isloch Minsk Raion
14:00
Arsenal Dzyarzhynsk v Dinamo Minsk
16:00
Neman Grodno v Dinamo Brest
18:00
Russia Premier Division
Akron Tolyatti v Ural
13:00
Arsenal Tula v Volga Nizhny Novgorod
16:00
Norwegian Eliteserien
Ham-Kam v Brann
17:00
Swedish Allsvenskan
IF Brommapojkarna v Malmo
14:00
IFK Goteborg v Elfsborg
14:00
Halmstads v Gais
16:30
Sirius v IFK Norrkoping
16:30
USL League One
Forward Madison FC v Lexington
23:00
USL League Two
San Francisco City v Davis Legacy
19:30
Northern Virginia v Christos
20:00
Pathfinder v Boston Bolts
20:00
Cleveland Force v Buffalo
23:00
Inter Gainesville v Nona
23:00
Ironbound v Long Island Rough Riders
23:00
Union Macomb v Midwest United
23:00
Vermont Green v AC Connecticut
23:00
Weston FC v Tampa Bay United
23:00
Argentine Primera
Racing Club v Deportivo Riestra
22:00
Brazil Serie A
Gremio v Red Bull Bragantino
20:00
Vitoria v Atletico Goianiense
20:00
Cuiaba v Internacional
22:30
Fluminense v Juventude
22:30
Brazil Serie B
Brusque v Novorizontino
21:00
Chilean Primera
Union Espanola v Deportes Iquique
22:30
Ecuador Serie A
Aucas v Imbabura
19:00
Cumbaya v Delfin SC
21:30
Paraguayan Primera
Sportivo Trinidense v Club Guarani
20:00
Tacuary v Nacional Asuncion
20:00
2 de Mayo v Olimpia
22:30
Uruguay Primera
Progreso v Cerro Largo
19:00
Wanderers v Rampla Juniors
21:30
China League One
Yanbian Longding v Guangxi Pingguo Haliao
08:00
Wuxi Wugou v Heilongjiang Lava Spring
08:30
Shenyang Urban v Qingdao Red Lions
12:00
Suzhou Dongwu v Yunnan Yukun
12:30
Japan J-League
Kashima Antlers v Yokohama FM
07:00
Machida Zelvia v Albirex Niigata
07:00
Shonan v Gamba Osaka
07:00
Urawa Red Diamonds v Vissel Kobe
08:00
Kyoto Sanga v Cerezo Osaka
11:00
Japan J2-League
JEF United Chiba v Okayama
10:00
Yokohama FC v Ehime FC
10:00
South Korea K-League
Ulsan Hyundai v Jeonbuk Motors
08:30
Gimcheon Sangmu v Pohang Steelers
11:00
Suwon City FC v Incheon United
11:00
South Korea K-League 2
Gimpo Citizen v Jeonnam Dragons
08:30
Ansan Greeners v Seongnam FC
11:00
Seoul E-Land FC v Gyeongnam FC
11:00
Angola Girabola
Academica do Lobito v Sao Salvador
15:30
Desportivo Huila v Recreativo do Libolo
15:30
Kabuscorp v Interclube
15:30
Onze Bravos v Petro de Luanda
15:30
Primeiro de Agosto v Sagrada Esperanca
15:30
Santa Rita v Uniao de Malanje
15:30
Wiliete v CD Lunda-Sul
15:30
Ghana Premier League
Bechem United v Aduana Stars
16:00
Legon Cities v Bofoakwe Tano
16:00
Malawi Super League
Be Forward Wanderers v Dedza Dynamos
13:30
FOMO v Ekwendeni Hammers
13:30
MAFCO v Creck
13:30
Moyale Barracks v Mighty Tigers
13:30
Moroccan Botola Pro
Chabab Mohammedia v Maghreb Fes
19:00
CR Khemis Zemamra v Ittihad Tanger
19:00
FUS Rabat v Mouloudia Oujda
19:00
Hassania Agadir v Youssoufia Berrechid
19:00
Olympique Safi v UTS Rabat
19:00
Riadi Salmi v Renaissance Berkane
19:00
Nigeria Premier League
Doma United v Lobi Stars
16:00
Remo Stars v Kano Pillars
16:00
Bendel Insurance v Katsina United
17:30
Tunisia Ligue 1
AS Marsa v CA Bizertin
15:30
ES Metlaoui v EGS Gafsa
15:30
US Tataouine v AS Soliman
15:30
Australia NPL NSW
Central Coast II v APIA Tigers
08:00
NWS Spirit v Sutherland Sharks
08:30
Marconi Stallions v Rockdale Ilinden
10:00
St George City FA v Sydney Olympic
10:15
Australia NPL Northern NSW
Lambton Jaffas v Edgeworth Eagles
05:30
Lake Macquarie City v Charlestown Azzurri
07:00
Valentine Phoenix v Adamstown Rosebud
08:00
Maitland FC v New Lambton
08:30
Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights v Gold Coast United
08:00
Peninsula Power v WDSC Wolves
08:30
Rochedale Rovers v Queensland Lions FC
10:00
Australia NPL South
Adelaide Raiders v NE Metrostars
06:30
Campbelltown City v Croydon Kings
06:30
Modbury Jets v Adelaide United II
06:30
Adelaide City FC v Para Hills Knights
08:30
FK Beograd v Adelaide Olympic
08:30
Adelaide Comets v South Adelaide
10:45
Australia NPL Tasmania
Riverside Olympic v Kingborough Lions
07:30
Launceston City v Glenorchy Knights
07:45
Australia NPL Victoria
Dandenong City v St. Albans Saints
08:00
Altona Magic v Oakleigh Cannons
09:15
Hume City v South Melbourne
10:00
Australia NPL Western
Armadale v Stirling Macedonia
08:00
Bayswater City v Floreat Athena
08:00
Inglewood United v Fremantle City
08:00
Olympic Kingsway v Balcatta
08:00
Perth Glory Youth v Western Knights
08:00
Perth SC v Perth RedStar FC
11:00
International Friendlies
Guatemala v Chile
22:00
Sun 02/06
French Ligue 1
Metz v St Etienne
16:00
Italian Serie A
Atalanta v Fiorentina
17:00
Italian Serie B
Venezia v Cremonese
19:30
Spanish Segunda
Alcorcon v Burgos
15:15
FC Andorra v Racing DE Ferrol
15:15
Huesca v Levante
15:15
Eibar v Oviedo
17:30
Eldense v Gijon
17:30
Espanyol v FC Cartagena
17:30
Leganes v Elche
17:30
Mirandes v Amorebieta
17:30
Tenerife v Real Valladolid
17:30
Villarreal B v Racing Santander
17:30
Real Zaragoza v Albacete
20:00
Belgian Pro League
KRC Genk v Gent
12:30
Dutch Eredivisie
Excelsior v NAC Breda
17:00
Portuguese Primeira Liga
AVS v Portimonense
19:45
Portuguese Liga Pro
Feirense v Lusitânia Lourosa
17:00
Belarusian Premier League
Torpedo Zhodino v Dnepr Mogilev
14:00
FC Gomel v FC Vitebsk
17:00
Czech 1 Liga
MFK Karvina v Vyškov
16:30
Táborsko v Ceske Budejovice
16:30
Ukrainian Premier League
Livyi Bereh v FC Obolon
14:00
Veres Rivne v Epitsentr Dunayivtsi
15:00
Finnish Veikkausliiga
IF Gnistan v Lahti
14:00
EIF v VPS Vaasa
16:30
Norwegian Eliteserien
Molde v Viking FK
13:30
Haugesund v Bodo Glimt
16:00
KFUM Oslo v Sandefjord
16:00
Kristiansund BK v Sarpsborg
16:00
Stromsgodset v Odd
16:00
Tromso v Lillestrom
16:00
Rosenborg v Fredrikstad
18:15
Swedish Allsvenskan
Djurgardens v Hammarby IF
13:00
Kalmar FF v Vasteras SK
13:00
Hacken v AIK Solna
15:30
IFK Varnamo v Mjallby AIF
15:30
MLS
D.C. United v Toronto FC
00:30
Inter Miami CF v St. Louis City
00:30
NY Red Bulls v Orlando
00:30
Philadelphia v Montreal
00:30
Chicago v LA Galaxy
01:30
Minnesota United FC v Sporting KC
01:30
Nashville Sc v New England
01:30
Real Salt Lake v Austin FC
02:30
Los Angeles FC v FC Dallas
03:30
Portland v Houston
03:30
Vancouver v Colorado
03:30
Atlanta United FC v Charlotte FC
21:45
USL Championship
Hartford Athletic v Rhode Island
00:00
Loudoun United v FC Tulsa
00:00
Miami FC v Louisville City FC
00:00
Pittsburgh Riverhounds v Indy Eleven
00:00
Colorado Switchbacks v Oakland Roots
02:00
El Paso Locomotive v Birmingham Legion
02:00
San Antonio FC v Memphis 901
02:00
Orange County SC v Detroit City FC
03:00
Sacramento Republic v FC Tampa Bay Rowdies
03:00
Las Vegas Lights FC v Phoenix Rising
03:30
USL League One
Charlotte Independence v Tormenta FC
00:00
One Knoxville v Richmond Kickers
00:00
Union Omaha v NC Hailstorm
01:00
Greenville Triumph SC v Chattanooga
21:00
USL League Two
Ann Arbor v South Bend Lions
00:00
Boston City v Albany Rush
00:00
Charlottesville Blues v Virginia Marauders
00:00
Florida Elite v Brooke House
00:00
Hudson Valley Hammers v New Jersey Copa
00:00
Lehigh Valley United v Ocean City Nor'easters
00:00
Oakland County v Lansing City
00:00
Reading United v Real Central New Jersey
00:00
SC United Bantams v Charlotte Eagles
00:00
The Villages v Brevard
00:00
Toledo Villa v Dayton Dutch Lions
00:00
Asheville City v East Atlanta
00:30
Kalamazoo FC v Flint City Bucks
00:30
Sarasota Paradise v Swan City
00:30
Ballard v West Seattle Junction
01:00
Corpus Christi v Twin City Toucans
01:00
Hattiesburg v Louisiana Krewe
01:00
Little Rock Rangers v Mississippi Brilla
01:00
RKC Third Coast v St. Croix
01:00
Rochester v Minneapolis City
01:00
Sueno v Des Moines Menace
01:00
Westchester Flames v Morris Elite
01:00
Tennessee v Dothan United
01:30
Colorado ISA v New Mexico United II
02:30
Coachella v Arizona Arsenal
03:00
Redlands v AMSG
03:00
Almaden v Academica SC
03:30
Lane United v Tacoma Stars
20:00
SF Glens v Project 51O
21:00
Midlakes United v Oly Town
22:00
Pinellas County v Miami AC
23:00
Argentine Primera
Belgrano v Argentinos Juniors
00:15
Velez v Atletico Tucuman
00:15
Platense v Boca Juniors
18:30
Central Cordoba v Talleres
22:00
Rosario Central v Lanus
22:00
Brazil Serie A
Corinthians v Botafogo ASF
01:00
Atletico MG v Bahia
20:00
Criciuma v Palmeiras
20:00
Vasco da Gama v Flamengo
20:00
Fortaleza EC v CA Paranaense
22:30
Sao Paulo v Cruzeiro
22:30
Brazil Serie B
Chapecoense v Vila Nova
20:00
Ponte Preta v CRB
20:00
Ituano v Avai
22:30
Chilean Primera
Coquimbo Unido v CD Universidad Catolica
00:00
Audax Italiano v Palestino
01:00
Everton De Vina v Universidad de Chile
17:30
Cobresal v Union La Calera
20:00
Colo Colo v Deportes Copiapo
22:30
Colombia Primera A
Bucaramanga v Deportivo Pereira
23:00
Millonarios v Junior
23:00
Ecuador Serie A
Emelec v Libertad
00:00
CD Universidad Catolica v Macara
21:00
Paraguayan Primera
Cerro Porteno v Sportivo Luqueno
21:30
Libertad Asuncion v General Caballero
21:30
Uruguay Primera
CA River Plate v Racing Montevideo
14:00
Fenix v Penarol
19:00
Defensor Sporting v Miramar
21:30
China League One
Chongqing Tongliang Long v Shijiazhuang Gongfu
12:30
Dongguan United v Shanghai Jiading
12:30
Jiangxi Liansheng v Guangzhou Evergrande
12:30
Nanjing City FC v Dalian Zhixing
12:30
Japan J-League
Tokyo Verdy v Sapporo
05:05
Kawasaki Frontale v Nagoya Grampus Eight
09:00
Kashiwa Reysol v Fukuoka
11:00
Japan J2-League
Iwaki FC v Vegalta Sendai
05:00
Kagoshima United v Blaublitz Akita
06:00
Mito Hollyhock v V-Varen Nagasaki
06:00
Renofa Yamaguchi v Shimizu S-Pulse
06:00
Thespakusatsu Gunma v Montedio Yamagata
06:00
Tochigi SC v Roasso Kumamoto
09:00
Japan J3-League
Azul Claro Numazu v Kataller Toyama
06:00
Fukushima United v Kamatamare Sanuki
06:00
Kitakyushu v Gainare Tottori
06:00
SC Sagamihara v Grulla Morioka
06:00
Vanraure Hachinohe v Kanazawa
06:00
YSCC Yokohama v Tegevajaro Miyazaki
06:00
FC Osaka v Nara Club
08:00
FC Gifu v FC Ryukyu
11:00
South Korea K-League
Daejeon Citizen v Daegu FC
08:30
Jeju United FC v Gangwon FC
08:30
FC Seoul v Gwangju FC
11:00
South Korea K-League 2
Busan I Park v Suwon Bluewings
08:30
FC Anyang v Cheongju
08:30
Cheonan City v Chungnam Asan
11:00
Ghana Premier League
Asante Kotoko v Great Olympics
16:00
Berekum Chelsea v Real Tamale
16:00
Dreams FC v Karela
16:00
Medeama v Heart of Lions
16:00
Nsoatreman v Accra Lions
16:00
Samartex v Bibiani Gold Stars
16:00
Malawi Super League
Bangwe All Stars v Chitipa United
13:30
Nyasa Big Bullets v Silver Strikers
13:30
Moroccan Botola Pro
Moghreb Tetouan v FAR Rabat
18:00
Raja Casablanca v Wydad AC
18:00
Nigeria Premier League
Gombe United v Sunshine Stars
15:00
Bayelsa United v Plateau United
16:00
Enyimba v Rivers United
16:00
Niger Tornadoes v Kwara United
16:00
Sporting Lagos v Enugu Rangers
16:00
Shooting Stars v Abia Warriors
17:30
Tunisia Ligue 1
Olympique Beja v US Ben Guerdane
15:30
Club Africain v ES Tunis
19:00
Australia NPL NSW
Blacktown City v St. George Saints
06:00
Wollongong Wolves v Sydney United 58 FC
06:00
Australia NPL Northern NSW
Hamilton Olympic v Weston Workers
05:30
Australia NPL Queensland
Sunshine Coast Wanderers v Brisbane City
06:00
Olympic FC v Redlands United
07:30
Brisbane Roar Youth v Moreton City
08:00
Australia NPL Victoria
Heidelberg United v Dandenong Thunder
07:00
International Friendlies
Indonesia v Tanzania
10:00
Mon 03/06
Irish Premier Division
Sligo Rovers v Drogheda
17:00
St Patricks v Dundalk
17:15
Derry City v Waterford
18:00
Irish First Division
Wexford Youths v Longford
15:00
Bray v Cobh Ramblers
17:00
Cork City v UCD
17:00
Finn Harps v Athlone
17:00
Kerry v Treaty United
17:00
Serbian Super Liga
Javor v Tekstilac Odžaci
17:00
Zeljeznicar v Indjija
19:00
USL Championship
Monterey Bay v New Mexico United
00:00
USL League Two
Cedar Stars Rush v FC Motown II
00:00
Chicago City v St. Charles
00:00
Kings Hammer v Fort Wayne
00:00
Manhattan v Staten Island Athletic
00:30
Chicago Dutch Lions v River Light
01:00
Marin v Monterey Bay II
01:00
Albion Colorado v Flatirons Rush
02:30
Ventura County Fusion v Arizona Arsenal
03:00
Argentine Primera
Instituto v Gimnasia La Plata
00:15
River Plate v Tigre
00:15
San Lorenzo v Sarmiento
23:00
Chilean Primera
Coquimbo Unido v Universidad Catolica
01:00
Colombia Primera A
Tolima v Santa Fe
01:30
Ecuador Serie A
Deportivo Cuenca v LDU de Quito
00:00
Independiente del Valle v Orense SC
00:00
Mushuc Runa v Barcelona SC
00:00
Paraguayan Primera
Sol de America v Sportivo Ameliano
23:00
Uruguay Primera
Liverpool Montevideo v Cerro
16:30
Danubio v Deportivo Maldonado
19:00
Nigeria Premier League
Akwa United v Heartland
16:00
African International Qualifiers
Tanzania v Eritrea
00:00
International Friendlies
Gibraltar v Scotland
17:00
Croatia v North Macedonia
18:00
Albania v Liechtenstein
19:00
England v Bosnia
19:45
Germany v Ukraine
19:45
Tue 04/06
USL League Two
Salt City v Utah Avalanche
02:30
Black Rock v Seacoast United Phantoms
21:00
New Mexico United II v Colorado ISA
23:00
Argentine Primera
Defensa y Justicia v Independiente
01:15
Estudiantes v Godoy Cruz
01:15
Barracas Central v Huracan
19:30
Brazil Serie B
Santos v Botafogo SP
00:00
Operario v Amazonas
01:00
Mirassol v Guarani Campinas
23:00
Paraguayan Primera
Club Guarani v 2 de Mayo
23:00
Uruguay Primera
Boston River v Club Nacional
23:00
Malawi Super League
Dedza Dynamos v Kamuzu Barracks
13:30
International Friendlies
Slovenia v Armenia
17:00
Switzerland v Estonia
19:15
Romania v Bulgaria
19:30
Austria v Serbia
19:45
Ireland v Hungary
19:45
Portugal v Finland
19:45
Italy v Turkey
20:00
Wed 05/06
USL League Two
Cleveland Force v Toledo Villa
00:00
Pathfinder v AC Connecticut
00:00
SC United Bantams v North Carolina Fusion
00:00
West Virginia United v Charlotte Independence 2
00:00
West Chester United II v Real Central New Jersey
00:30
Hattiesburg v Mississippi Brilla
01:00
RKC Third Coast v Bavarian
01:00
Twin City Toucans v AHFC Royals
01:30
New Jersey Copa v Cedar Stars Rush
22:00
Christos v Northern Virginia
23:00
Weston FC v Swan City
23:30
Argentine Primera
Banfield v Newells
00:00
Independiente Rivadavia v Union Santa Fe
00:00
Brazil Serie A
Juventude v Atletico Goianiense
23:00
Brazil Serie B
Paysandu v America MG
01:30
Paraguayan Primera
Sportivo Luqueno v Sportivo Trinidense
20:30
Nacional Asuncion v Cerro Porteno
23:00
Olimpia v Libertad Asuncion
23:00
Japan J-League Cup
Albirex Niigata v V-Varen Nagasaki
11:00
Cerezo Osaka v Machida Zelvia
11:00
FC Tokyo v Sanfrecce Hiroshima
11:00
Kashiwa Reysol v Nagoya Grampus Eight
11:00
Sapporo v Kataller Toyama
11:30
Ghana Premier League
Great Olympics v Dreams FC
16:00
Australia NPL Northern NSW
Broadmeadow Magic v Maitland FC
09:30
CONCACAF International Qualifiers
Antigua and Barbuda v Bermuda
20:00
Suriname v Saint Vincent
22:00
African International Qualifiers
Central African Republic v Chad
17:00
Namibia v Liberia
17:00
Sierra Leone v Djibouti
17:00
Togo v South Sudan
17:00
Tunisia v Equatorial Guinea
20:00
International Friendlies
San Marino v Slovakia
17:00
Slovakia v San Marino
17:00
Denmark v Sweden
18:00
Norway v Kosovo
18:00
Belgium v Montenegro
19:30
France v Luxembourg
20:00
Spain v Andorra
20:30
Thu 06/06
USL Championship
San Antonio FC v El Paso Locomotive
02:00
USL League One
Chattanooga v Union Omaha
00:30
USL League Two
Athens United v Dothan United
00:00
Brooke House v Brevard
00:00
Charlottesville Blues v Lionsbridge
00:00
Flint City Bucks v Ann Arbor
00:00
Florida Elite v Inter Gainesville
00:00
Kalamazoo FC v Midwest United
00:00
Wake v Tobacco Road
00:00
Boston Bolts v Albany Rush
00:30
FC Motown II v Westchester Flames
00:30
Morris Elite v Manhattan
00:30
Virginia Marauders v Patuxent
00:30
Little Rock Rangers v Blue Goose
01:00
Minneapolis City v Thunder Bay Chill
01:00
Hill Country Lobos v Corpus Christi
01:30
Marin v San Francisco City
02:00
Ventura County Fusion v Seahorses
03:00
Davis Legacy v Monterey Bay II
03:30
Tacoma Stars v West Seattle Junction
03:30
Capo II v AMSG
04:00
Brazil Serie A
Cuiaba v Vitoria
00:00
Paraguayan Primera
Sportivo Ameliano v Tacuary
20:30
General Caballero v Sol de America
23:00
Asian International Qualifiers
Indonesia v Iraq
10:00
Bangladesh v Australia
11:45
Taiwan v Oman
12:00
China v Thailand
13:00
Hong Kong v Iran
13:00
Singapore v South Korea
13:00
Vietnam v Philippines
13:00
Myanmar v Japan
13:10
North Korea v Syria
14:00
India v Kuwait
14:30
Uzbekistan v Turkmenistan
15:30
Kyrgyzstan v Malaysia
16:00
Pakistan v Saudi Arabia
16:30
Afghanistan v Qatar
17:00
Nepal v United Arab Emirates
17:00
Palestine v Lebanon
17:00
Bahrain v Yemen
18:30
Jordan v Tajikistan
18:30
CONCACAF International Qualifiers
Curacao v Barbados
00:30
Trinidad and Tobago v Grenada
00:30
Guatemala v Dominica
03:00
Nicaragua v Montserrat
03:00
Haiti v St Lucia
22:00
African International Qualifiers
Malawi v Sao Tome e Principe
14:00
Congo v Niger
17:00
Guinea-Bissau v Ethiopia
17:00
Libya v Mauritius
17:00
Mauritania v Sudan
17:00
Algeria v Guinea
20:00
Benin v Rwanda
20:00
Egypt v Burkina Faso
20:00
Mali v Ghana
20:00
Senegal v DR Congo
20:00
International Friendlies
Mexico v Uruguay
02:00
Gibraltar v Wales
17:00
Netherlands v Canada
19:45
Fri 07/06
Irish Premier Division
Derry City v Galway Utd
19:45
Drogheda v St Patricks
19:45
Shelbourne v Dundalk
19:45
Waterford v Sligo Rovers
19:45
Irish First Division
Athlone v Wexford Youths
19:45
Cobh Ramblers v Finn Harps
19:45
Treaty United v Bray
19:45
UCD v Kerry
19:45
Finnish Veikkausliiga
Haka v IFK Mariehamn
16:00
Lahti v Inter Turku
16:00
VPS Vaasa v Ilves
16:00
HJK Helsinki v SJK
18:00
USL League Two
Birmingham Legion II v Asheville City
00:00
New Mexico United II v Utah United
00:00
St. Charles v Chicago Dutch Lions
00:00
River Light v Peoria
01:00
Salt City v Flatirons Rush
02:30
Capital FC v Midlakes United
03:00
Brazil Serie B
Coritiba v Ituano
23:00
Chilean Primera
Coquimbo Unido v Palestino
01:00
Ghana Premier League
Accra Lions v Dreams FC
01:00
Aduana Stars v Nsoatreman
01:00
Bibiani Gold Stars v Medeama
01:00
Bofoakwe Tano v Berekum Chelsea
01:00
Heart of Lions v Legon Cities
01:00
Hearts of Oak v Great Olympics
01:00
Karela v Samartex
01:00
Nations FC v Bechem United
01:00
Real Tamale v Asante Kotoko
01:00
Australia NPL NSW
Manly United v APIA Tigers
10:30
Sydney Fc Youth v St. George Saints
10:30
Australia NPL Northern NSW
Cooks Hill United FC v Lake Macquarie City
10:00
Australia NPL Queensland
WDSC Wolves v Rochedale Rovers
11:15
Australia NPL South
South Adelaide v FK Beograd
11:00
NE Metrostars v Campbelltown City
11:15
Australia NPL Victoria
South Melbourne v Manningham United Blues
10:30
CONCACAF International Qualifiers
Jamaica v Dominican Republic
00:30
Honduras v Cuba
01:30
Panama v Guyana
01:30
Costa Rica v St Kitts and Nevis
03:30
El Salvador v Puerto Rico
03:30
African International Qualifiers
Kenya v Burundi
14:00
Mozambique v Somalia
14:00
Zimbabwe v Lesotho
14:00
Angola v Eswatini
17:00
Madagascar v Comoros
17:00
Uganda v Botswana
17:00
Ivory Coast v Gabon
20:00
Morocco v Zambia
20:00
Nigeria v South Africa
20:00
International Friendlies
Cambodia v Mongolia
12:00
Czech Republic v Malta
16:30
Armenia v Kazakhstan
17:00
Albania v Azerbaijan
18:00
Belarus v Russia
18:00
Romania v Liechtenstein
19:00
England v Iceland
19:45
Germany v Greece
19:45
Poland v Ukraine
19:45
Scotland v Finland
19:45
Sat 08/06
USL League Two
Kalamazoo FC v Oakland County
00:00
Western Mass Pioneers v Seacoast United Phantoms
00:00
Bavarian v St. Croix
01:00
Rochester v Thunder Bay Chill
01:00
Twin City Toucans v Houston Sur
01:30
Colorado ISA v Albion Colorado
02:30
Seahorses v Coachella
03:00
Davis Legacy v Almaden
03:30
NWSL Women
Racing Louisville W v Houston Dash W
01:00
San Diego Wave W v Orlando Pride W
03:00
Brazil Serie B
Novorizontino v Santos
01:00
Chilean Primera
Union Espanola v Union La Calera
00:00
Brazil Serie A Women
Flamengo W v Gremio W
01:30
Australia NPL Victoria
Green Gully v Heidelberg United
04:00
International Friendlies
Peru v Paraguay
02:00
Full Football Season Fixture Lists
Use the selector below to show a full competition's fixture list for the remainder of the season.
League:
Pick a League -
Scottish League Cup Fixtures
Irish Premier Division Fixtures
Irish First Division Fixtures
Champions League Fixtures
French Ligue 1 Fixtures
Italian Serie A Fixtures
Italian Serie B Fixtures
Spanish Segunda Fixtures
Belgian Pro League Fixtures
Dutch Eredivisie Fixtures
Portuguese Primeira Liga Fixtures
Portuguese Liga Pro Fixtures
Slovenian PrvaLiga Fixtures
Belarusian Premier League Fixtures
Czech 1 Liga Fixtures
Hungarian League Fixtures
Moldovan Super League Fixtures
Russia Premier Division Fixtures
Serbian Super Liga Fixtures
Ukrainian Premier League Fixtures
Finnish Veikkausliiga Fixtures
Norwegian Eliteserien Fixtures
Swedish Allsvenskan Fixtures
MLS Fixtures
USL Championship Fixtures
USL League One Fixtures
USL League Two Fixtures
NWSL Women Fixtures
Argentine Primera Fixtures
Brazil Serie A Fixtures
Brazil Serie B Fixtures
Chilean Primera Fixtures
Colombia Primera A Fixtures
Ecuador Serie A Fixtures
Paraguayan Primera Fixtures
Uruguay Primera Fixtures
Brazil Serie A Women Fixtures
China Super League Fixtures
China League One Fixtures
China FA Cup Fixtures
Japan J-League Fixtures
Japan J2-League Fixtures
Japan J3-League Fixtures
Japan J-League Cup Fixtures
South Korea K-League Fixtures
South Korea K-League 2 Fixtures
South Korea FA Cup Fixtures
Angola Girabola Fixtures
Ghana Premier League Fixtures
Kenyan Premier League Fixtures
Malawi Super League Fixtures
Moroccan Botola Pro Fixtures
Nigeria Premier League Fixtures
Tunisia Ligue 1 Fixtures
Uganda Premier League Fixtures
Australia NPL NSW Fixtures
Australia NPL Northern NSW Fixtures
Australia NPL Queensland Fixtures
Australia NPL South Fixtures
Australia NPL Tasmania Fixtures
Australia NPL Victoria Fixtures
Australia NPL Western Fixtures
Euro 2024 Fixtures
UEFA Nations League Fixtures
Euro 2024 Fixtures
Asian International Qualifiers Fixtures
CONCACAF International Qualifiers Fixtures
Africa World Cup 2026 Fixtures
CONMEBOL International Qualifiers Fixtures
Oceania International Qualifiers Fixtures
International Friendlies Fixtures
Club Friendlies Fixtures
Related Pages
All Fixtures
Football League Calculator
Form Tables