Season
Next Week's Fixtures
Next Week's Football Fixtures
, 2023-2024 Season
Filter Fixtures:
Championship
FA Cup
Premier League 2, Division 1
Scottish Cup
Irish Premier Division
Irish First Division
Europa Conference League
French Coupe de France
German Bundesliga
German 2. Bundesliga
German DFB Pokal
Italian Serie A
Italian Serie B
Italian Serie A Women
Spanish La Liga
Spanish Segunda
Spanish Primera RFEF
Austria Bundesliga
Belgian Pro League
Croatian League
Dutch Eredivisie
Portuguese Primeira Liga
Portuguese Liga Pro
Slovenian PrvaLiga
Swiss Super League
Belarusian Premier League
Bulgarian First
Czech 1 Liga
Kosovo Superleague
Israeli Premier League
Polish Ekstraklasa
Polish I Liga
Romanian Liga I
Russia Premier Division
Serbian Super Liga
Turkish Super League
Danish Superliga
Finnish Veikkausliiga
Norwegian Eliteserien
Swedish Allsvenskan
MLS
USL Championship
USL League Two
Mexican Liga MX
NWSL Women
Argentine Primera
Brazil Serie B
Chilean Primera
Colombia Primera A
Ecuador Serie A
Paraguayan Primera
Uruguay Primera
China Super League
China League One
Indonesian Liga 1
Japan J-League
Japan J2-League
Japan J3-League
Saudi Arabia Pro League
South Korea K-League
South Korea K-League 2
Angola Girabola
Ghana Premier League
Malawi Super League
Moroccan Botola Pro
Nigeria Premier League
Tanzania Premier League
Tunisia Ligue 1
Uganda Premier League
Australia NPL NSW
Australia NPL Northern NSW
Australia NPL Queensland
Australia NPL South
Australia NPL Tasmania
Australia NPL Victoria
Australia NPL Western
International Friendlies
Club Friendlies
Filter
Sat 25/05
FA Cup
Man City v Man Utd
15:00
Scottish Cup
Celtic v Rangers
15:00
Irish First Division
Longford v Cobh Ramblers
19:30
French Coupe de France
Olympique Lyonnais v Paris Saint Germain
20:00
German DFB Pokal
Kaiserslautern v Leverkusen
19:00
Italian Serie A
Juventus v Monza
17:00
AC Milan v Salernitana
19:45
Italian Serie B
Cremonese v Catanzaro
19:30
Spanish La Liga
Real Sociedad v Atletico Madrid
15:15
Almeria v Cadiz
17:30
Rayo Vallecano v Athletic Bilbao
17:30
Real Madrid v Real Betis
20:00
Spanish Primera RFEF
Celta Vigo B v Barcelona B
18:00
Deportivo de La Coruna v Real Union
18:00
Fuenlabrada v Cornella
18:00
Gimnastic v CF Rayo Majadahonda
18:00
Leonesa v Sestao River
18:00
Lugo v Sabadell
18:00
Osasuna B v Real Sociedad B
18:00
Ponferradina v CD Teruel
18:00
SD Tarazona v SD Logrones
18:00
Union de Salamanca v CD Arenteiro
18:00
Belgian Pro League
Gent v Sint Truidense VV
19:30
KV Mechelen v Standard de Liege
19:30
Leuven v Westerlo
19:30
Croatian League
NK Varazdin v NK Osijek
16:00
Lokomotiva Zagreb v Hajduk Split
18:10
Dutch Eredivisie
Emmen v NAC Breda
15:30
Excelsior v ADO Den Haag
19:00
Portuguese Primeira Liga
Portimonense v AVS
19:45
Swiss Super League
FC Lugano v Servette FC
19:30
St Gallen v FC Zurich
19:30
Young Boys v FC Winterthur
19:30
Bulgarian First
Botev Vratsa v Beroe Stara Zagora
18:30
Hebar 1918 v Etar Veliko Tarnovo
18:30
Lokomotiv Sofia v Pirin Blagoevgrad
18:30
Czech 1 Liga
Bohemians 1905 v Pardubice
17:00
FK Baumit Jablonec v Zlin
17:00
Hradec Kralove v Teplice
17:00
MFK Karvina v Ceske Budejovice
17:00
Kosovo Superleague
Dukagjini v SC Gjilani
14:00
Israeli Premier League
Bnei Sakhnin v Hapoel Be'er Sheva
16:30
Maccabi Haifa v Hapoel Haifa
16:30
Maccabi Tel Aviv v Maccabi Bnei Raina
16:30
Polish Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok v Warta Poznan
16:30
Lech Poznan v Korona Kielce
16:30
Legia Warsaw v Zaglebie Lubin
16:30
LKS Lodz v Stal Mielec
16:30
Pogon Szczecin v Gornik Zabrze
16:30
Puszcza Niepolomice v Piast Gliwice
16:30
Radomiak Radom v Widzew Lodz
16:30
Rakow Czestochowa v Slask Wroclaw
16:30
Ruch Chorzow v Cracovia
16:30
Russia Premier Division
Baltika v Lokomotiv Moscow
14:30
CSKA Moscow v Ural
14:30
Fakel Voronezh v Akhmat Grozny
14:30
FC Krasnodar v Dynamo Moscow
14:30
FC Orenburg v Spartak Moscow
14:30
Krylya Sovetov v Volga Nizhny Novgorod
14:30
Rubin Kazan v Sochi
14:30
Zenit St Petersburg v Rostov
14:30
Serbian Super Liga
Partizan Belgrade v Radnicki 1923
17:00
Red Star Belgrade v FK Cukaricki
18:00
Vojvodina v Mladost Lucani
18:00
Turkish Super League
Sivasspor v Kayserispor
17:00
Finnish Veikkausliiga
HJK Helsinki v Ilves
15:00
Norwegian Eliteserien
Fredrikstad v Tromso
17:00
Swedish Allsvenskan
Gais v Hacken
15:00
Mjallby AIF v Djurgardens
16:30
USL Championship
Rhode Island v Louisville City FC
21:00
USL League Two
Vermont Green v Pathfinder
19:00
Morris Elite v Cedar Stars Rush
20:00
Albany Rush v Black Rock
21:00
Ann Arbor v Oakland County
22:00
New Jersey Copa v Staten Island Athletic
22:00
West Virginia United v Wake
23:00
Swan City v Sarasota Paradise
23:30
Weston FC v Pinellas County
23:30
Argentine Primera
Argentinos Juniors v River Plate
19:00
Godoy Cruz v San Lorenzo
21:30
Newells v Defensa y Justicia
21:30
Chilean Primera
Huachipato v Everton De Vina
17:30
Deportes Iquique v Colo Colo
20:00
Universidad Catolica v Cobreloa
22:30
Colombia Primera A
Deportivo Pereira v Millonarios
23:00
Paraguayan Primera
Nacional Asuncion v Sol de America
22:00
Tacuary v Cerro Porteno
22:00
Uruguay Primera
Miramar v Wanderers
16:30
Rampla Juniors v Liverpool Montevideo
19:00
Club Nacional v Danubio
22:00
Angola Girabola
Onze Bravos v Uniao de Malanje
15:00
Sporting de Cabinda v Interclube
15:00
Ghana Premier League
Accra Lions v Bechem United
16:00
Aduana Stars v Nations FC
16:00
Karela v Nsoatreman
16:00
Tanzania Premier League
Namungo FC v Tanzania Prisons
14:00
Tunisia Ligue 1
ES Sahel v Stade Tunisien
15:30
Uganda Premier League
Bul FC v Arua Hill
13:00
Sun 26/05
Championship
Leeds v Southampton
15:00
Premier League 2, Division 1
Tottenham U21 v Sunderland U21
15:00
Italian Serie A
Atalanta v Torino
17:00
Napoli v Lecce
17:00
Empoli v AS Roma
19:45
Frosinone v Udinese
19:45
Lazio v Sassuolo
19:45
Verona v Inter Milan
19:45
Italian Serie A Women
Napoli W v Ternana W
15:00
Spanish La Liga
Getafe v Real Mallorca
13:00
Celta de Vigo v Valencia
15:15
Las Palmas v Alaves
15:15
Sevilla v Barcelona
20:00
Spanish Segunda
Albacete v Mirandes
17:30
Amorebieta v Espanyol
17:30
Burgos v Tenerife
17:30
Elche v Eldense
17:30
FC Cartagena v Huesca
17:30
Gijon v Eibar
17:30
Levante v Alcorcon
17:30
Oviedo v FC Andorra
17:30
Racing DE Ferrol v Leganes
17:30
Racing Santander v Real Zaragoza
17:30
Real Valladolid v Villarreal B
17:30
Belgian Pro League
Kortrijk v Lommel Utd
12:30
Club Brugge v Cercle Brugge
17:30
Royal Antwerp v Anderlecht
17:30
Union St Gilloise v KRC Genk
17:30
Croatian League
Rijeka v Slaven Belupo
14:00
Dinamo Zagreb v Rudes Zagreb
16:30
Dutch Eredivisie
FC Utrecht v Go Ahead Eagles
17:00
Portuguese Liga Pro
Lusitânia Lourosa v Feirense
11:00
Slovenian PrvaLiga
NK Radomlje v Nafta
16:00
Swiss Super League
Grasshoppers v Thun
15:30
Belarusian Premier League
Arsenal Dzyarzhynsk v BATE Borisov
13:00
Shakhtyor Soligorsk v FC Smorgon
15:00
Slavia Mozyr v Dinamo Minsk
17:00
Bulgarian First
Levski Sofia v Ludogorets
16:00
Cherno More Varna v Levski Krumovgrad
16:30
Lokomotiv Plovdiv v CSKA Sofia
18:30
Czech 1 Liga
Banik Ostrava v Slovacko
15:00
Slavia Prague v Mlada Boleslav
15:00
Sparta Prague v Plzen
15:00
Kosovo Superleague
Ballkani v Prishtina
14:00
Drita Gjilan v Malisheva
14:00
Fushe Kosova v Feronikeli
14:00
Polish I Liga
Arka Gdynia v GKS Katowice
14:00
Chrobry Glogow v Zaglebie Sosnowiec
14:00
GKS Tychy v Gornik Leczna
14:00
Miedz Legnica v Lechia Gdansk
14:00
Motor Lublin v Podbeskidzie
14:00
Odra Opole v Znicz Pruszkow
14:00
Stal Rzeszow v Polonia Warszawa
14:00
Wisla Krakow v Nieciecza
14:00
Wisla Plock v Resovia Rzeszow
14:00
Romanian Liga I
CS Uni Craiova v Universitatea Cluj
18:00
Turkish Super League
Adana Demirspor v Istanbul Basaksehir
17:00
Fenerbahce v Istanbulspor
17:00
Hatayspor v Caykur Rizespor
17:00
Kasimpasa v Besiktas
17:00
Konyaspor v Galatasaray
17:00
Pendikspor v Gazisehir Gaziantep
17:00
Trabzonspor v Ankaragucu
17:00
Danish Superliga
Brondby v AGF Aarhus
16:00
FC Copenhagen v Nordsjaelland
16:00
FC Midtjylland v Silkeborg
16:00
Finnish Veikkausliiga
IFK Mariehamn v IF Gnistan
16:30
KuPS Kuopio v EIF
16:30
Norwegian Eliteserien
Haugesund v Sandefjord
16:00
Odd v Lillestrom
16:00
Rosenborg v Kristiansund BK
16:00
Sarpsborg v Stromsgodset
16:00
Viking FK v Ham-Kam
16:00
Brann v Molde
18:15
Swedish Allsvenskan
Hammarby IF v Sirius
13:00
Vasteras SK v IF Brommapojkarna
15:30
MLS
Atlanta United FC v Los Angeles FC
00:30
Charlotte FC v Philadelphia
00:30
D.C. United v Chicago
00:30
Montreal v Nashville Sc
00:30
New England v New York City
00:30
Orlando v Columbus
00:30
Toronto FC v Cincinnati
00:30
FC Dallas v Real Salt Lake
01:30
St. Louis City v Seattle
01:30
Colorado v Minnesota United FC
02:30
LA Galaxy v Houston
03:30
Portland v Sporting KC
03:30
San Jose v Austin FC
03:30
Vancouver v Inter Miami CF
03:30
USL Championship
Indy Eleven v Phoenix Rising
00:00
Miami FC v North Carolina
00:00
FC Tampa Bay Rowdies v Las Vegas Lights FC
00:30
Memphis 901 v Pittsburgh Riverhounds
01:30
New Mexico United v San Antonio FC
02:00
Orange County SC v Loudoun United
03:00
Sacramento Republic v Birmingham Legion
03:00
USL League Two
Academica SC v Marin
00:00
Charlotte Eagles v North Carolina Fusion
00:00
Dayton Dutch Lions v Cleveland Force
00:00
Flint City Bucks v Lansing City
00:00
Fort Wayne v Toledo Villa
00:00
Miami AC v Tampa Bay United
00:00
Ocean City Nor'easters v Lone Star II
00:00
RKC Third Coast v Rochester
00:00
SC United Bantams v Charlotte Independence 2
00:00
South Bend Lions v Kalamazoo FC
00:00
FC Motown II v Long Island Rough Riders
00:30
West Chester United II v Reading United
00:30
AMSG v Arizona Arsenal
01:00
Davis Legacy v Project 51O
01:00
Des Moines Menace v Chicago City
01:00
Dothan United v Tennessee
01:00
Louisiana Krewe v Hattiesburg
01:00
Mississippi Brilla v Little Rock Rangers
01:00
Sueno v Chicago Dutch Lions
01:00
Flatirons Rush v Utah United
02:00
Albion Colorado v Salt City
02:30
Capo II v FC Tucson
03:00
Coachella v Redlands
03:00
Oly Town v Lane United
22:00
West Seattle Junction v United PDX
22:00
NWSL Women
Chicago Red Stars W v Racing Louisville W
00:30
Utah Royals W v Kansas City W
03:00
Argentine Primera
Boca Juniors v Talleres
00:00
Huracan v Instituto
19:30
Sarmiento v Independiente Rivadavia
21:30
Gimnasia La Plata v Banfield
21:45
Brazil Serie B
Guarani Campinas v Paysandu
01:00
Ituano v Ponte Preta
20:00
Vila Nova v Brusque
21:00
Ceara v Chapecoense
22:30
Chilean Primera
CD Universidad Catolica v Cobreloa
00:00
O'Higgins v Cobresal
01:00
Deportes Copiapo v Audax Italiano
20:00
Universidad de Chile v Nublense
22:30
Colombia Primera A
Junior v Bucaramanga
01:30
Santa Fe v La Equidad
23:00
Ecuador Serie A
Barcelona SC v Tecnico Universitario
02:00
Delfin SC v Aucas
02:00
LDU de Quito v CD Universidad Catolica
02:00
Macara v Independiente del Valle
02:00
El Nacional v Mushuc Runa
21:30
Paraguayan Primera
Club Guarani v Sportivo Luqueno
00:30
Sportivo Ameliano v Libertad Asuncion
19:30
Olimpia v Sportivo Trinidense
22:00
Uruguay Primera
Cerro v CA River Plate
16:30
Cerro Largo v Defensor Sporting
19:00
Deportivo Maldonado v Fenix
21:30
China Super League
Sichuan Jiuniu v Shanghai Shenhua
11:00
Beijing Guoan v Nantong Zhiyun
12:00
Qingdao Hainiu v Tianjin Tigers
12:00
Changchun Yatai v Henan Songshan Longmen
12:35
Chengdu Rongcheng v Qingdao Youth Island
12:35
Shanghai Port v Cangzhou Mighty Lions
13:00
China League One
Heilongjiang Lava Spring v Dongguan United
08:00
Dalian Zhixing v Chongqing Tongliang Long
08:30
Qingdao Red Lions v Suzhou Dongwu
12:30
Indonesian Liga 1
Persib Bandung v Persepam Madura Utd
13:00
Japan J-League
Vissel Kobe v Tokyo Verdy
06:00
Cerezo Osaka v Sanfrecce Hiroshima
07:00
FC Tokyo v Gamba Osaka
07:00
Nagoya Grampus Eight v Kyoto Sanga
07:00
Urawa Red Diamonds v Machida Zelvia
08:00
Japan J2-League
Blaublitz Akita v Thespakusatsu Gunma
06:00
Iwaki FC v Tokushima Vortis
06:00
Oita Trinita v Renofa Yamaguchi
06:00
Roasso Kumamoto v Montedio Yamagata
06:00
Shimizu S-Pulse v Mito Hollyhock
06:00
Vegalta Sendai v Okayama
06:00
South Korea K-League
Daegu FC v Gangwon FC
08:30
Jeju United FC v Suwon City FC
11:00
South Korea K-League 2
Cheongju v Gyeongnam FC
08:30
FC Anyang v Jeonnam Dragons
08:30
Seongnam FC v Cheonan City
11:00
Angola Girabola
Desportivo Huila v Petro de Luanda
15:30
Primeiro de Agosto v Sao Salvador
15:30
Santa Rita v Academica do Lobito
15:30
Wiliete v Sagrada Esperanca
16:00
Ghana Premier League
Asante Kotoko v Hearts of Oak
16:00
Bibiani Gold Stars v Dreams FC
16:00
Bofoakwe Tano v Medeama
16:00
Great Olympics v Berekum Chelsea
16:00
Heart of Lions v Samartex
16:00
Real Tamale v Legon Cities
16:00
Malawi Super League
Dedza Dynamos v Bangwe All Stars
13:30
Mighty Tigers v Kamuzu Barracks
13:30
Nigeria Premier League
Abia Warriors v Enyimba
16:00
Enugu Rangers v Bayelsa United
16:00
Heartland v Gombe United
16:00
Kano Pillars v Doma United
16:00
Katsina United v Shooting Stars
16:00
Kwara United v Remo Stars
16:00
Lobi Stars v Akwa United
16:00
Plateau United v Niger Tornadoes
16:00
Rivers United v Sporting Lagos
16:00
Sunshine Stars v Bendel Insurance
16:00
Tunisia Ligue 1
AS Marsa v Olympique Beja
15:30
AS Soliman v CA Bizertin
15:30
EGS Gafsa v US Tataouine
15:30
US Ben Guerdane v ES Metlaoui
15:30
US Monastirienne v CS Sfaxien
17:30
Australia NPL NSW
Rockdale Ilinden v St George City FA
06:00
Sydney United 58 FC v Central Coast II
06:00
Wollongong Wolves v Marconi Stallions
06:00
Australia NPL Northern NSW
Charlestown Azzurri v Adamstown Rosebud
05:30
Australia NPL Queensland
Brisbane Roar Youth v Brisbane City
06:00
Gold Coast United v Sunshine Coast Wanderers
08:00
Australia NPL Victoria
Oakleigh Cannons v Heidelberg United
06:00
South Melbourne v Moreland City
07:00
International Friendlies
Grenada v Saint Vincent
21:00
Club Friendlies
Tochigi SC v Tochigi City
03:00
Jubilo Iwata v FC Gifu
05:00
Mon 27/05
German Bundesliga
Fortuna Dusseldorf v VfL Bochum 1848
19:30
Belarusian Premier League
Dnepr Mogilev v FC Gomel
18:00
Bulgarian First
Botev Plovdiv v Arda Kardzhali
18:00
Slavia Sofia v CSKA 1948
18:00
Romanian Liga I
Csikszereda v Dinamo Bucharest
18:00
Finnish Veikkausliiga
Lahti v SJK
16:00
VPS Vaasa v Inter Turku
16:00
Swedish Allsvenskan
IFK Norrkoping v IFK Varnamo
18:00
AIK Solna v IFK Goteborg
18:10
USL League Two
Capital FC v Tacoma Stars
00:00
Florida Elite v Brevard
00:00
Lionsbridge v Charlottesville Blues
00:00
Patuxent v Christos
00:00
River Light v St. Charles
00:00
AHFC Royals v Houston FC
01:00
Houston Sur v Twin City Toucans
01:00
Mexican Liga MX
Club America v Cruz Azul
02:00
Argentine Primera
Independiente v Velez
00:00
Union Santa Fe v Barracas Central
23:00
Brazil Serie B
Coritiba v Operario
23:00
Colombia Primera A
Once Caldas v Tolima
01:15
Ecuador Serie A
Orense SC v Cumbaya
00:00
Saudi Arabia Pro League
Al Khaleej Saihat v Al Riyadh
19:00
Al Shabab v Al-Fateh
19:00
Al Taawon v Al-Ettifaq
19:00
Al Taee v Al Akhdoud
19:00
Al-Ahli Jeddah v Al-Fayha
19:00
Al-Hazm v Abha
19:00
Al-Nassr v Al-Ittihad FC
19:00
Al-Wehda v Al-Hilal
19:00
Dhamk v Al-Raed
19:00
South Korea K-League 2
Ansan Greeners v Busan I Park
11:30
Bucheon FC 1995 v Chungnam Asan
11:30
Malawi Super League
Moyale Barracks v Nyasa Big Bullets
13:30
Moroccan Botola Pro
Maghreb Fes v Hassania Agadir
18:00
UTS Rabat v Moghreb Tetouan
20:00
International Friendlies
Guatemala v Nicaragua
01:00
Club Friendlies
Oita Trinita v Renofa Yamaguchi
03:00
Tue 28/05
German 2. Bundesliga
Wehen Wiesbaden v Jahn Regensburg
19:30
Austria Bundesliga
TSV Prolactal Hartberg v Austria Vienna
18:00
Swedish Allsvenskan
Malmo v Elfsborg
18:00
USL League Two
Ventura County Fusion v Coachella
01:00
Argentine Primera
Atletico Tucuman v Platense
01:00
Brazil Serie B
Botafogo SP v Novorizontino
01:00
Avai v Goias
01:30
Amazonas v Mirassol
23:00
Ecuador Serie A
Libertad v Deportivo Cuenca
01:00
Paraguayan Primera
General Caballero v 2 de Mayo
00:30
South Korea K-League
Gimcheon Sangmu v FC Seoul
11:30
Gwangju FC v Pohang Steelers
11:30
Moroccan Botola Pro
FAR Rabat v Riadi Salmi
19:00
Ittihad Tanger v Raja Casablanca
19:00
Mouloudia Oujda v CR Khemis Zemamra
19:00
Renaissance Berkane v Chabab Mohammedia
19:00
Wydad AC v Olympique Safi
19:00
Youssoufia Berrechid v FUS Rabat
19:00
Tanzania Premier League
Coastal Union v Kinondoni MC
14:00
Geita Gold FC v Azam
14:00
Ihefu FC v Mtibwa Sugar
14:00
Mashujaa v Dodoma Jiji
14:00
Namungo FC v Kitayosce
14:00
Simba SC v JKT Tanzania
14:00
Singida Big Stars v Kagera Sugar
14:00
Young Africans v Tanzania Prisons
14:00
Australia NPL Northern NSW
New Lambton v Lambton Jaffas
11:00
Wed 29/05
Europa Conference League
Finalist 1 v Finalist 2
20:00
Olympiacos v Fiorentina
20:00
Norwegian Eliteserien
Bodo Glimt v Sandefjord
18:00
Brann v Kristiansund BK
18:00
Tromso v Fredrikstad
18:00
Swedish Allsvenskan
Mjallby AIF v Hacken
18:00
USL League Two
Athens United v Asheville City
00:00
Lansing City v Union Macomb
00:00
Vermont Green v Black Rock
00:00
Wake v Charlotte Eagles
00:00
Tennessee v East Atlanta
00:30
Birmingham Legion II v Dothan United
01:00
Christos v Virginia Beach United
23:00
Tampa Bay United v Sarasota Paradise
23:00
Swan City v Pinellas County
23:30
Weston FC v Miami AC
23:30
Japan J-League
Yokohama FM v Kashiwa Reysol
11:00
South Korea K-League
Daejeon Citizen v Jeju United FC
11:30
Gangwon FC v Jeonbuk Motors
11:30
Incheon United v Ulsan Hyundai
11:30
Suwon City FC v Daegu FC
11:30
Angola Girabola
CD Lunda-Sul v Desportivo Huila
15:30
Petro de Luanda v Wiliete
15:30
Recreativo do Libolo v Kabuscorp
15:30
Sagrada Esperanca v Onze Bravos
15:30
Sao Salvador v Santa Rita
15:30
Uniao de Malanje v Primeiro de Agosto
15:30
Australia NPL NSW
Central Coast II v St. George Saints
11:15
Australia NPL Northern NSW
Edgeworth Eagles v Adamstown Rosebud
11:00
Maitland FC v Charlestown Azzurri
11:00
Club Friendlies
Tokyo Verdy v Real Sociedad
11:30
Thu 30/05
Belarusian Premier League
Minsk v Shakhtyor Soligorsk
17:00
MLS
Cincinnati v Nashville Sc
00:30
Inter Miami CF v Atlanta United FC
00:30
Montreal v D.C. United
00:30
NY Red Bulls v Charlotte FC
00:30
Philadelphia v Toronto FC
00:30
Austin FC v Portland
01:30
Chicago v Orlando
01:30
Houston v Colorado
01:30
Sporting KC v Vancouver
01:30
LA Galaxy v FC Dallas
03:30
Seattle v Real Salt Lake
03:30
Los Angeles FC v Minnesota United FC
03:45
USL Championship
Louisville City FC v Detroit City FC
00:30
Monterey Bay v Charleston Battery
03:00
USL League Two
Albany Rush v AC Connecticut
00:00
Boston Bolts v Seacoast United Phantoms
00:00
Brooke House v The Villages
00:00
Cedar Stars Rush v Hudson Valley Hammers
00:00
Dayton Dutch Lions v Kings Hammer
00:00
Nona v Brevard
00:00
North Carolina Fusion v North Carolina II
00:00
Reading United v Lone Star II
00:00
Real Central New Jersey v Ocean City Nor'easters
00:00
Staten Island Athletic v Ironbound
00:00
Toledo Villa v Buffalo
00:00
Charlotte Independence 2 v SC United Bantams
00:30
FC Motown II v Morris Elite
00:30
Midwest United v Kalamazoo FC
00:30
Northern Virginia v Lionsbridge
00:30
Chicago City v Chicago Dutch Lions
01:00
Manhattan v Westchester Flames
01:00
Marin v Almaden
01:00
Minneapolis City v RKC Third Coast
01:00
Peoria v Sueno
01:30
Twin City Toucans v Corpus Christi
01:30
Academica SC v Davis Legacy
03:00
Oly Town v Ballard
03:00
Seahorses v AMSG
03:00
United PDX v Lane United
03:00
Indonesian Liga 1
Pusamania Borneo v Bali United
13:00
Fri 31/05
Irish Premier Division
Drogheda v Shamrock Rovers
19:45
Dundalk v Derry City
19:45
Shelbourne v Sligo Rovers
19:45
St Patricks v Galway Utd
19:45
Waterford v Bohemians Dublin
19:45
Irish First Division
Athlone v Cork City
19:45
Cobh Ramblers v Kerry
19:45
Finn Harps v Wexford Youths
19:45
Treaty United v Longford
19:45
UCD v Bray
19:45
Swiss Super League
Thun v Grasshoppers
19:30
Belarusian Premier League
FC Smorgon v Slavia Mozyr
15:30
BATE Borisov v FC Slutsk
17:30
Finnish Veikkausliiga
Ilves v KuPS Kuopio
16:00
Inter Turku v Haka
16:00
SJK v IFK Mariehamn
16:00
AC Oulu v HJK Helsinki
18:00
USL League Two
River Light v Des Moines Menace
01:00
Hill Country Lobos v AHFC Royals
01:15
Arizona Arsenal v FC Tucson
02:00
Albion Colorado v New Mexico United II
02:30
Brazil Serie B
Ceara v Coritiba
23:00
Paraguayan Primera
2 de Mayo v Olimpia
01:00
Tacuary v Nacional Asuncion
01:00
Indonesian Liga 1
Persepam Madura Utd v Persib Bandung
13:00
Japan J-League
Sagan Tosu v FC Tokyo
11:00
Ghana Premier League
Hearts of Oak v Nations FC
19:00
Australia NPL NSW
Manly United v Sydney Fc Youth
10:30
Australia NPL Northern NSW
Broadmeadow Magic v Cooks Hill United FC
11:00
Club Friendlies
AS Roma v AC Milan
11:00
Sat 01/06
MLS
New York City v San Jose
00:30
USL League Two
Thunder Bay Chill v Bavarian
00:00
Tobacco Road v West Virginia United
00:00
Western Mass Pioneers v Black Rock
00:00
Houston FC v Houston Sur
01:00
Birmingham Legion II v Southern Soccer Academy
02:00
Utah United v Salt City
02:00
Midlakes United v United PDX
03:00
Brazil Serie B
Goias v Recife
01:30
Chilean Primera
Cobreloa v O'Higgins
01:30
China League One
Yanbian Longding v Guangxi Pingguo Haliao
08:00
Wuxi Wugou v Heilongjiang Lava Spring
08:30
Shenyang Urban v Qingdao Red Lions
12:00
Suzhou Dongwu v Yunnan Yukun
12:30
Japan J-League
Sanfrecce Hiroshima v Jubilo Iwata
06:00
Kashima Antlers v Yokohama FM
07:00
Machida Zelvia v Albirex Niigata
07:00
Shonan v Gamba Osaka
07:00
Urawa Red Diamonds v Vissel Kobe
08:00
Kyoto Sanga v Cerezo Osaka
11:00
Japan J2-League
Fujieda MYFC v Ventforet Kofu
06:00
Oita Trinita v Tokushima Vortis
06:00
JEF United Chiba v Okayama
10:00
Yokohama FC v Ehime FC
10:00
Japan J3-League
Matsumoto Yamaga v FC Imabari
06:00
Omiya Ardija v Nagano Parceiro
06:00
South Korea K-League
Ulsan Hyundai v Jeonbuk Motors
08:30
Gimcheon Sangmu v Pohang Steelers
11:00
Suwon City FC v Incheon United
11:00
South Korea K-League 2
Gimpo Citizen v Jeonnam Dragons
08:30
Ansan Greeners v Seongnam FC
11:00
Seoul E-Land FC v Gyeongnam FC
11:00
Australia NPL NSW
Central Coast II v APIA Tigers
08:00
NWS Spirit v Sutherland Sharks
08:30
Marconi Stallions v Rockdale Ilinden
10:00
Western Sydney W. II v Hills Brumbies
10:00
St George City FA v Sydney Olympic
10:15
Australia NPL Northern NSW
Lambton Jaffas v Edgeworth Eagles
05:30
Lake Macquarie City v Charlestown Azzurri
07:00
Valentine Phoenix v Adamstown Rosebud
08:00
Maitland FC v New Lambton
08:30
Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights v Gold Coast United
08:00
Peninsula Power v WDSC Wolves
08:30
Rochedale Rovers v Queensland Lions FC
10:00
Australia NPL South
Adelaide Raiders v NE Metrostars
06:30
Campbelltown City v Croydon Kings
06:30
Modbury Jets v Adelaide United II
06:30
Adelaide City FC v Para Hills Knights
08:30
FK Beograd v Adelaide Olympic
08:30
Adelaide Comets v South Adelaide
10:45
Australia NPL Tasmania
Launceston United v Devonport City
05:15
Clarence United v South Hobart
05:30
Riverside Olympic v Kingborough Lions
07:30
Launceston City v Glenorchy Knights
07:45
Australia NPL Victoria
Avondale FC v Melbourne Knights FC
06:00
Manningham United Blues v Green Gully
06:00
Moreland City v Port Melbourne
06:15
Dandenong City v St. Albans Saints
08:00
Altona Magic v Oakleigh Cannons
09:15
Hume City v South Melbourne
10:00
Australia NPL Western
Armadale v Stirling Macedonia
08:00
Bayswater City v Floreat Athena
08:00
Inglewood United v Fremantle City
08:00
Olympic Kingsway v Balcatta
08:00
Perth Glory Youth v Western Knights
08:00
Perth SC v Perth RedStar FC
11:00
International Friendlies
Bolivia v Mexico
01:00
Mexico v Bolivia
01:00
Costa Rica v Uruguay
03:00
Full Football Season Fixture Lists
Use the selector below to show a full competition's fixture list for the remainder of the season.
League:
Pick a League -
Championship Fixtures
FA Cup Fixtures
Southern Premier Central Fixtures
Premier League 2, Division 1 Fixtures
Women's FA Cup Fixtures
Scottish Cup Fixtures
Irish Premier Division Fixtures
Irish First Division Fixtures
Champions League Fixtures
Europa League Fixtures
Europa Conference League Fixtures
French Coupe de France Fixtures
German Bundesliga Fixtures
German 2. Bundesliga Fixtures
German DFB Pokal Fixtures
Italian Serie A Fixtures
Italian Serie B Fixtures
Italian Serie A Women Fixtures
Spanish La Liga Fixtures
Spanish Segunda Fixtures
Spanish Primera RFEF Fixtures
Austria Bundesliga Fixtures
Belgian Pro League Fixtures
Croatian League Fixtures
Dutch Eredivisie Fixtures
Portuguese Primeira Liga Fixtures
Portuguese Liga Pro Fixtures
Slovenian PrvaLiga Fixtures
Swiss Super League Fixtures
Belgian Super League Women Fixtures
Belarusian Premier League Fixtures
Bulgarian First Fixtures
Czech 1 Liga Fixtures
Hungarian League Fixtures
Kosovo Superleague Fixtures
Israeli Premier League Fixtures
Moldovan Super League Fixtures
Polish Ekstraklasa Fixtures
Polish I Liga Fixtures
Romanian Liga I Fixtures
Russia Premier Division Fixtures
Russia Football National League Fixtures
Serbian Super Liga Fixtures
Turkish Super League Fixtures
Ukrainian Premier League Fixtures
Danish Superliga Fixtures
Finnish Veikkausliiga Fixtures
Norwegian Eliteserien Fixtures
Swedish Allsvenskan Fixtures
MLS Fixtures
USL Championship Fixtures
USL League One Fixtures
USL League Two Fixtures
Mexican Liga MX Fixtures
NWSL Women Fixtures
Argentine Primera Fixtures
Brazil Serie A Fixtures
Brazil Serie B Fixtures
Chilean Primera Fixtures
Colombia Primera A Fixtures
Ecuador Serie A Fixtures
Paraguayan Primera Fixtures
Uruguay Primera Fixtures
Brazil Serie A Women Fixtures
China Super League Fixtures
China League One Fixtures
China FA Cup Fixtures
Indonesian Liga 1 Fixtures
Japan J-League Fixtures
Japan J2-League Fixtures
Japan J3-League Fixtures
Japan J-League Cup Fixtures
Saudi Arabia Pro League Fixtures
South Korea K-League Fixtures
South Korea K-League 2 Fixtures
South Korea FA Cup Fixtures
Angola Girabola Fixtures
Ghana Premier League Fixtures
Kenyan Premier League Fixtures
Malawi Super League Fixtures
Moroccan Botola Pro Fixtures
Nigeria Premier League Fixtures
South Africa Premier League Fixtures
Tanzania Premier League Fixtures
Tunisia Ligue 1 Fixtures
Uganda Premier League Fixtures
Australia A-League Fixtures
Australia NPL NSW Fixtures
Australia NPL Northern NSW Fixtures
Australia NPL Queensland Fixtures
Australia NPL South Fixtures
Australia NPL Tasmania Fixtures
Australia NPL Victoria Fixtures
Australia NPL Western Fixtures
Euro 2024 Fixtures
UEFA Nations League Fixtures
Euro 2024 Fixtures
Asian International Qualifiers Fixtures
CONCACAF International Qualifiers Fixtures
Africa World Cup 2026 Fixtures
CONMEBOL International Qualifiers Fixtures
Oceania International Qualifiers Fixtures
International Friendlies Fixtures
Club Friendlies Fixtures
Related Pages
All Fixtures
Football League Calculator
Form Tables