The Fishy - Grimsby Town FC

Next Week's Football Fixtures

Sat 04/12
england flag Premier League
West Ham v Chelsea12:30
Newcastle v Burnley15:00
Southampton v Brighton15:00
Wolverhampton v Liverpool15:00
Watford v Man City17:30
england flag Championship
Coventry v West Brom12:30
Barnsley v Huddersfield15:00
Blackburn v Preston15:00
Blackpool v Luton15:00
Bristol City v Derby15:00
Cardiff v Sheffield Utd15:00
Middlesbrough v Swansea15:00
Millwall v Birmingham15:00
Nott'm Forest v Peterborough15:00
Reading v Hull15:00
england flag League One
Accrington Stanley v Fleetwood Town15:00
Sunderland v Oxford Utd15:00
england flag FA Cup
Buxton v Morecambe12:45
AFC Wimbledon v Cheltenham15:00
Bristol Rovers v Sutton Utd15:00
Burton Albion v Port Vale15:00
Cambridge Utd v Exeter15:00
Carlisle v Shrewsbury15:00
Doncaster v Mansfield15:00
Ipswich v Barrow15:00
Leyton Orient v Tranmere15:00
Lincoln City v Hartlepool15:00
Portsmouth v Harrogate Town15:00
Walsall v Swindon15:00
Yeovil v Stevenage17:30
england flag National League
Aldershot v Altrincham15:00
Barnet v Maidenhead Utd15:00
Bromley v Wealdstone15:00
Dagenham v Grimsby15:00
Dover v Wrexham15:00
Solihull Moors v Woking15:00
Weymouth v Torquay15:00
england flag National League South
Chippenham v Dorking Wanderers15:00
Concord Rangers v Braintree Town15:00
Dartford v Billericay15:00
Dulwich Hamlet v Ebbsfleet United15:00
Hampton and Richmond v Hemel15:00
Havant and Waterlooville v Bath City15:00
Hungerford v Oxford City15:00
Slough Town v Tonbridge Angels15:00
Welling v Eastbourne Boro15:00
england flag National League North
AFC Fylde v Blyth Spartans15:00
Bradford PA v Brackley15:00
Chester v Leamington15:00
Curzon Ashton v Alfreton Town15:00
Gloucester v Spennymoor Town15:00
Guiseley v York15:00
Kettering v Boston Utd15:00
Southport v Hereford15:00
england flag Isthmian Premier
AFC Hornchurch v Kingstonian15:00
Bishop's Stortford v Carshalton15:00
Corinthian Casuals v Wingate & Finchley15:00
East Thurrock v Bowers & Pitsea15:00
Enfield Town v Folkestone Invicta15:00
Haringey Borough v Bognor Regis15:00
Leatherhead v Brightlingsea Regent15:00
Lewes v Potters Bar15:00
Margate v Cheshunt15:00
Merstham v Horsham15:00
Worthing v Cray Wanderers15:00
england flag Isthmian League North
AFC Sudbury v Barking15:00
Bury Town v Basildon United15:00
Canvey Island v Dereham Town15:00
Coggeshall Town v Maldon & Tiptree15:00
Grays v Tilbury15:00
Great Wakering Rovers v Hashtag United15:00
Heybridge Swifts v Hullbridge Sports15:00
Romford v Felixstowe & Walton United15:00
Stowmarket Town v Aveley15:00
Witham Town v Brentwood15:00
england flag Isthmian League South Central
Ashford Town (Middx) v Guernsey15:00
Basingstoke v Marlow15:00
Bracknell Town v South Park15:00
Chertsey Town v Northwood15:00
Chipstead v Staines Town15:00
Hanwell Town v Bedfont Sports15:00
Sutton Common Rovers v Westfield15:00
Tooting & Mitcham v Chalfont St Peter15:00
Uxbridge v Binfield15:00
Whyteleafe v Thatcham Town15:00
england flag Isthmian League South East
Burgess Hill Town v Corinthian15:00
Chichester City v Ashford United15:00
Cray Valley Paper Mills v Herne Bay15:00
Hastings v East Grinstead Town15:00
Hythe v Phoenix Sports15:00
Sevenoaks Town v Whitehawk15:00
Sittingbourne v Ramsgate15:00
Three Bridges v Faversham Town15:00
VCD Athletic v Lancing15:00
Whitstable Town v Haywards Heath Town15:00
england flag Northern Premier
Ashton v South Shields15:00
Atherton Collieries v Witton Albion15:00
Basford Utd v Stalybridge15:00
FC United v Whitby15:00
Hyde v Nantwich15:00
Matlock v Stafford Rangers15:00
Mickleover Sports v Grantham Town15:00
Morpeth Town v Gainsborough15:00
Radcliffe Borough v Bamber Bridge15:00
Warrington v Lancaster City15:00
england flag Northern Div 1 South East
Cleethorpes Town v Hebburn Town15:00
Dunston UTS v Bridlington Town15:00
Frickley v Shildon15:00
Liversedge v Worksop15:00
Ossett United v Marske United15:00
Pickering Town v Lincoln Utd15:00
Sheffield v Pontefract Collieries15:00
Stockton Town v Brighouse Town15:00
Yorkshire Amateur v Tadcaster Albion AFC15:00
england flag Northern Div 1 North West
1874 Northwich v Mossley15:00
Bootle v Warrington Rylands15:00
Colne v Runcorn Linnets15:00
Glossop North End AFC v Kidsgrove Athletic15:00
Leek Town v Marine15:00
Newcastle Town v Trafford FC15:00
Prescot Cables v City of Liverpool15:00
Ramsbottom United v Clitheroe FC15:00
Widnes v Kendal15:00
england flag Southern Premier Central
Barwell v Rushall15:00
Biggleswade Town v Alvechurch15:00
Coalville v Nuneaton15:00
Hednesford v Leiston15:00
Hitchin Town v Rushden & D'mnds15:00
Needham Market v Stourbridge15:00
Peterborough Sports v Redditch15:00
Royston Town v Bromsgrove Sporting15:00
St Ives Town v Banbury Utd15:00
Stratford Town v Lowestoft Town15:00
england flag Southern Premier South
Beaconsfield Town v Yate Town15:00
Chesham Utd v Truro City15:00
Dorchester v Harrow Borough15:00
Farnborough v Merthyr Town15:00
Hartley Wintney v Weston-S-Mare15:00
Hayes & Yeading v Met Police15:00
Poole Town v Kings Langley15:00
Swindon Supermarine v Salisbury15:00
Tiverton v Gosport Borough15:00
Walton Casuals v Taunton Town15:00
Wimborne Town v Hendon15:00
england flag Southern Div 1 Central
Bedford Town v Kempston Rovers15:00
Berkhamsted Town v Colney Heath15:00
FC Romania v Didcot Town15:00
Harlow Town v Waltham Abbey15:00
Hertford Town v Aylesbury United15:00
Kidlington v Biggleswade15:00
St Neots v AFC Dunstable15:00
Thame United v Barton Rovers15:00
Ware v Wantage Town15:00
Welwyn Garden City v North Leigh15:00
england flag Southern Div 1 South
Bideford v Melksham Town15:00
Bristol Manor Farm v Slimbridge15:00
Evesham Utd v Frome Town15:00
Highworth Town v Lymington Town15:00
Larkhall Athletic v AFC Totton15:00
Mangotsfield United v Barnstaple Town15:00
Paulton Rovers v Winchester City15:00
Plymouth Parkway v Sholing15:00
Willand Rovers v Cinderford15:00
scotland flag Scottish Premiership
Aberdeen v St Mirren15:00
Hibernian v Motherwell15:00
Rangers v Dundee15:00
St Johnstone v Ross County15:00
scotland flag Scottish Championship
Arbroath v Raith Rovers15:00
Hamilton v Dunfermline15:00
Morton v Ayr15:00
Queen of Sth v Partick Thistle15:00
scotland flag Scottish League One
Clyde v Peterhead15:00
Cove Rangers v Dumbarton15:00
East Fife v Alloa15:00
Queen's Park v Falkirk15:00
scotland flag Scottish League Two
Albion v Forfar15:00
Cowdenbeath v Stirling15:00
Stenhousemuir v Stranraer15:00
scotland flag Scottish Cup
Darvel v Brechin15:00
Montrose v Kelty Hearts15:00
scotland flag Highland League
Fort William v Keith13:00
Brora Rangers v Huntly15:00
Wick Academy v Formartine United15:00
scotland flag Lowland League
Celtic II v Edinburgh University13:00
Bonnyrigg Rose v Cumbernauld Colts15:00
Caledonian Braves v East Kilbride15:00
Civil Service Strollers v BSC Glasgow15:00
East Stirling v Dalbeattie Star15:00
Gala Fairydean v Bo'ness United15:00
Gretna 2008 v Berwick15:00
Rangers II v Spartans FC15:00
Stirling University v Vale of Leithen15:00
wales flag Welsh Premier League
Caernarfon Town v Penybont14:30
Cefn Druids v Cardiff Metropolitan14:30
Flint Town United v Haverfordwest County AFC14:30
Newtown v Barry Town14:30
ulster flag NIFL Premiership
Carrick Rangers v Dungannon Swifts15:00
Cliftonville v Ballymena15:00
Coleraine v Linfield15:00
Glenavon v Crusaders15:00
Glentoran v Portadown15:00
Larne v Warrenpoint Town15:00
ulster flag NIFL Championship
Knockbreda v Institute FC14:00
Queens University v Loughgall14:00
Ballinamallard Utd v Ards15:00
Harland & Wolff Welders v Dergview15:00
fr flag French Ligue 1
Marseille v Brest16:00
Lille v Troyes18:00
Lens v Paris Saint Germain20:00
fr flag French Ligue 2
Auxerre v Caen14:00
fr flag French National
Cholet v Avranches17:00
de flag German Bundesliga
Arminia Bielefeld v FC Koln14:30
Augsburg v VfL Bochum 184814:30
Hoffenheim v Eintracht Frankfurt14:30
Leverkusen v Greuther Furth14:30
Mainz v Wolfsburg14:30
Borussia Dortmund v Bayern Munich17:30
de flag German 2. Bundesliga
Hansa Rostock v FC Ingolstadt 0412:30
Nurnberg v Holstein Kiel12:30
SV Sandhausen v SC Paderborn 0712:30
St Pauli v Schalke19:30
de flag German 3. Liga
Braunschweig v Meppen13:00
Hallescher FC v Wurzburger Kickers13:00
Kaiserslautern v FC Viktoria Koln13:00
TSV 1860 Munchen v FC Magdeburg13:00
Verl v Dortmund II13:00
Viktoria Berlin v SV Tuerkguecue Ataspor13:00
it flag Italian Serie A
AC Milan v Salernitana14:00
AS Roma v Inter Milan17:00
Napoli v Atalanta19:45
it flag Italian Serie B
Benevento v Pordenone13:00
Cosenza v Cremonese13:00
Crotone v SPAL13:00
Frosinone v Ternana13:00
Lecce v Reggina15:15
it flag Italian Serie C, Group A
Legnago Salus v Pro Sesto13:30
Pergolettese v Mantova13:30
Pro Patria v Feralpisalo13:30
Trento v Seregno13:30
Virtus Verona v Albinoleffe14:00
it flag Italian Serie C, Group B
Pontedera v Teramo13:30
Lucchese v Carrarese16:30
es flag Spanish La Liga
Sevilla v Villarreal13:00
Barcelona v Real Betis15:15
Atletico Madrid v Real Mallorca17:30
Real Sociedad v Real Madrid20:00
es flag Spanish Segunda
Fuenlabrada v Almeria17:15
es flag Spanish Primera RFEF
Extremadura v Zamora16:00
Talavera CF v Internacional De Madrid16:00
UE Llagostera v Sabadell16:00
Albacete v Alcoyano18:00
Betis B v Linares Deportivo18:00
CD San Fernando v UCAM Murcia18:00
Racing DE Ferrol v Deportivo de La Coruna18:00
SD Logrones v CD Calahorra18:00
at flag Austria Bundesliga
Salzburg v TSV Prolactal Hartberg16:00
Sturm Graz v Admira Wacker16:00
WSG Wattens v Austria Klagenfurt16:00
be flag Belgian First Division A
Leuven v Gent15:15
Kortrijk v Cercle Brugge17:30
Oostende v Eupen17:30
Club Brugge v RFC Seraing19:45
be flag Belgian First Division B
Waasland-Beveren v RWDM4719:45
hr flag Croatian First
HNK Gorica v NK Osijek12:00
Rijeka v Hrvatski Dragovoljac16:05
cy flag Cypriot First Division
Doxa Katokopias v AEK Larnaca15:00
Anorthosis v Paeek Kerynias17:00
nl flag Dutch Eredivisie
PSV Eindhoven v FC Utrecht15:30
SC Cambuur v Vitesse Arnhem17:45
Heracles Almelo v SC Heerenveen20:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Boavista v Maritimo18:00
Pacos Ferreira v Vitoria Guimaraes20:30
pt flag Portuguese Liga Pro
Vilafranquense v Feirense11:00
CD Nacional v Estrela da Amadora14:00
Porto B v Leixoes15:30
Benfica B v Rio Ave18:00
si flag Slovenian First
NK Aluminij v Koper14:00
NS Mura v Tabor Sezana16:00
NK Celje v Maribor19:15
ch flag Swiss Super League
FC Zurich v FC Luzern17:00
Young Boys v Servette FC19:30
cz flag Czech 1 Liga
MFK Karvina v Sparta Prague14:00
Slovan Liberec v Hradec Kralove14:00
Teplice v Zlin14:00
Sigma Olomouc v Slavia Prague17:00
gr flag Greek Super League
Atromitos v Apollon Smyrnis15:15
Volos NFC v Panetolikos15:15
OFI v Olympiacos17:30
hu flag Hungarian League
Gyirmot v Mezokovesd-zsory12:00
Ferencvaros v Puskas Academia14:30
Zalaegerszegi TE v Debrecen16:30
il flag Israeli Premier League
Hapoel Hadera v Bnei Sakhnin13:00
Maccabi Petah Tikva v FC Ashdod15:30
Hapoel Kiryat Shmona v Maccabi Netanya17:50
mk flag North Macedonia First League
Rabotnicki v Renova12:00
pl flag Polish Ekstraklasa
Nieciecza v Pogon Szczecin14:00
Jagiellonia Bialystok v Gornik Leczna16:30
Lechia Gdansk v Rakow Czestochowa19:00
pl flag Polish I Liga
Podbeskidzie v GKS Katowice11:40
SKRA Czestochowa v Resovia Rzeszow19:30
ro flag Romanian Liga I
Targoviste v CFR Cluj13:00
Farul Constanta v Rapid Bucuresti19:30
ru flag Russia Premier Division
Krylya Sovetov v CSKA Moscow11:00
Spartak Moscow v Akhmat Grozny14:00
Lokomotiv Moscow v Ural16:00
rs flag Serbian Super Liga
Proleter Novi SAD v FK Metalac14:00
sk flag Slovakia Super Liga
Dunajska Streda v FK Pohronie14:00
Senica v Tatran Lip Mikulas14:00
SKF Sered v AS Trencin14:00
Zemplin v Ruzomberok14:00
tr flag Turkish Super League
Alanyaspor v Sivasspor10:30
Trabzonspor v Adana Demirspor13:00
Galatasaray v Altay16:00
ua flag Ukrainian Premier League
Veres Rivne v Dynamo Kiev12:00
FC Rukh Vynnyky v Vorskla Poltava15:00
Metalist Kharkiv v Kolos Kovalivka17:30
se flag Swedish Allsvenskan
AIK Solna v Sirius14:00
Hacken v Djurgardens14:00
Hammarby IF v Kalmar FF14:00
IFK Norrkoping v IFK Goteborg14:00
Malmo v Halmstads14:00
Orebro SK v Elfsborg14:00
Ostersunds FK v Degerfors IF14:00
Varbergs Bois v Mjallby AIF14:00
us flag MLS
Portland v Real Salt Lake23:30
ar flag Argentinian Primera
Arsenal de Sarandi v Boca Juniors20:00
Godoy Cruz v Platense22:15
Sarmiento v Talleres22:15
cl flag Chilean Primera
Antofagasta v Colo Colo21:00
Everton De Vina v Universidad Catolica21:00
La Serena v Santiago Wanderers21:00
Palestino v Nublense21:00
cn flag China League One
Shaanxi Changan Athletic v Shenyang Urban11:30
Suzhou Dongwu v Beijing Baxy11:30
Zhenjiang Huasa v Meizhou Hakka FC11:35
in flag Indian Super League
NorthEast Utd v FC Goa14:00
Bengaluru FC v Mumbai City16:00
id flag Indonesian Liga 1
Persebaya Surabaya v Barito Putera11:15
Persepam Madura Utd v Persib Bandung13:45
gh flag Ghana Premier League
Accra Lions v Eleven Wonders15:00
Aduana Stars v WAFA15:00
Elmina Sharks v Karela18:00
ke flag Kenyan Premier League
Bidco United v AFC Leopards10:00
Kenya Police v Sofapaka12:00
Mathare United v Talanta12:00
Nairobi City Stars v Kariobangi Sharks12:00
Nzoia Sugar v Homeboyz12:00
Wazito FC v Ulinzi Stars12:00
za flag South Africa Premier League
Amazulu v Royal AM13:30
Chippa United v Golden Arrows13:30
Moroka Swallows v Maritzburg Utd13:30
Kaizer Chiefs v Cape Town City16:00
Stellenbosch FC v Mamelodi Sundowns18:15
tz flag Tanzania Premier League
Polisi Tanzania FC v Tanzania Prisons13:00
Sun 05/12
england flag Premier League
Leeds v Brentford14:00
Man Utd v Crystal Palace14:00
Tottenham v Norwich14:00
Aston Villa v Leicester16:30
england flag Championship
QPR v Stoke14:30
england flag FA Cup
Rochdale v Plymouth12:15
Colchester v Wigan12:30
Kidderminster v FC Halifax16:00
Salford v Chesterfield17:15
scotland flag Scottish Premiership
Dundee Utd v Celtic12:00
Livingston v Hearts15:00
fr flag French Ligue 1
St Etienne v Rennes12:00
Lorient v Nantes14:00
Monaco v Metz14:00
Montpellier v Clermont14:00
Reims v Angers14:00
Nice v Strasbourg16:00
Bordeaux v Olympique Lyonnais19:45
fr flag French Coupe de France
Hauts Lyonnais v Bourgoin-Jallieu12:30
Solidarité Scolaire v Sarre Union14:00
fr flag French National
Concarneau v Stade Briochin14:15
de flag German Bundesliga
VFB Stuttgart v Hertha Berlin14:30
Borussia Monchengladbach v Freiburg16:30
de flag German 2. Bundesliga
Dynamo Dresden v Karlsruher12:30
Hannover 96 v Hamburger12:30
Heidenheim v Jahn Regensburg12:30
de flag German 3. Liga
SC Freiburg II v Duisburg12:00
VfL Osnabruck v TSV Havelse13:00
it flag Italian Serie A
Bologna v Fiorentina11:30
Spezia v Sassuolo14:00
Venezia v Verona14:00
Sampdoria v Lazio17:00
Juventus v Genoa19:45
it flag Italian Serie B
Ascoli v Parma13:00
Como v Pisa13:00
Brescia v Monza15:15
Alessandria v Cittadella19:30
it flag Italian Serie C, Group A
Giana Erminio v Padova13:30
Piacenza v Lecco13:30
Pro Vercelli v Triestina13:30
Renate v Juventus U2313:30
Sudtirol v Fiorenzuola13:30
it flag Italian Serie C, Group B
Vis Pesaro v Olbia12:30
Cesena v Aquila Montevarchi13:30
Imolese Calcio v Modena13:30
Matelica v Siena13:30
Pistoiese v Gubbio13:30
Reggiana v Fermana13:30
US Grosseto v Pescara13:30
Viterbese v Entella13:30
it flag Italian Serie C, Group C
Catanzaro v Foggia11:00
Vibonese v Campobasso11:00
Latina v Catania13:30
Fidelis Andria v AZ Picerno16:30
Paganese v Juve Stabia16:30
Potenza v Turris16:30
Taranto v Messina16:30
Virtus Francavilla v Monterosi FC SSD16:30
Palermo v Monopoli19:30
es flag Spanish La Liga
Rayo Vallecano v Espanyol13:00
Elche v Cadiz15:15
Levante v Osasuna17:30
Celta de Vigo v Valencia20:00
es flag Spanish Segunda
Ponferradina v Mirandes13:00
Malaga v Amorebieta15:00
Lugo v UD Ibiza-Eivissa17:15
Oviedo v Alcorcon17:15
Real Sociedad B v Burgos17:15
Las Palmas v Gijon19:30
es flag Spanish Primera RFEF
Algeciras v Atletico Sanluqueno CF11:00
Athletic Bilbao B v Badajoz11:00
Atletico Baleares v Sevilla B11:00
Real Madrid Castilla v CD Castellon11:00
Tudelano v Real Union11:00
Valladolid B v Racing Santander11:00
Union de Salamanca v SS Reyes15:00
CF Rayo Majadahonda v UD Logrones16:00
FC Andorra v Linense16:00
Leonesa v Celta Vigo B16:00
Villarreal B v Barcelona B16:00
Cornella v Gimnastic18:00
at flag Austria Bundesliga
LASK Linz v SV Ried13:30
Wolfsberger AC v SC Rheindorf Altach13:30
Rapid Vienna v Austria Vienna16:00
be flag Belgian First Division A
Beerschot Wilrijk v Royal Antwerp12:30
Anderlecht v Zulte-Waregem15:00
Standard de Liege v Charleroi17:30
KV Mechelen v KRC Genk20:00
be flag Belgian First Division B
Westerlo v Mouscron Peruwelz15:00
Lierse v Lommel Utd19:00
hr flag Croatian First
Lokomotiva Zagreb v NK Sibenik14:00
Dinamo Zagreb v Hajduk Split16:30
cy flag Cypriot First Division
Apoel Nicosia v Pafos FC15:00
AEL Limassol v Omonia Nicosia17:00
nl flag Dutch Eredivisie
Waalwijk v N.E.C.11:15
AZ Alkmaar v Sparta Rotterdam13:30
Go Ahead Eagles v Twente13:30
Feyenoord v Fortuna Sittard15:45
pt flag Portuguese Primeira Liga
Santa Clara v Arouca15:30
Gil Vicente v Famalicao18:00
Braga v Estoril-Praia20:30
pt flag Portuguese Liga Pro
Penafiel v Academica11:00
Covilha v GD Chaves14:00
Trofense v Academico de Viseu15:30
Mafra v Farense20:30
si flag Slovenian First
Ask Bravo v NK Radomlje12:00
NK Domzale v Olimpija Ljubljana16:00
ch flag Swiss Super League
Basel v Lausanne Sports13:15
FC Lugano v FC Sion15:30
St Gallen v Grasshoppers15:30
by flag Belarusian Premier League
NFK Minsk v Slavia Mozyr11:00
cz flag Czech 1 Liga
Banik Ostrava v Ceske Budejovice14:00
Bohemians 1905 v FK Baumit Jablonec14:00
Mlada Boleslav v Pardubice14:00
Slovacko v Plzen17:00
gr flag Greek Super League
Ionikos v Paok15:15
AEK Athens v Panathinaikos17:30
Aris Thessaloniki v Asteras Tripoli17:30
hu flag Hungarian League
Kisvarda FC v Videoton12:30
MTK Budapest v Ujpest15:00
il flag Israeli Premier League
Hapoel Tel Aviv v Hapoel Jerusalem17:30
Hapoel Nazareth Illit v Maccabi Haifa18:15
Beitar Jerusalem v Maccabi Tel Aviv18:45
mk flag North Macedonia First League
Akademija Pandev v Bregalnica Stip12:00
Borec Veles v FK Makedonija GP12:00
FK Skopje v Shkupi12:00
FK Struga v FK Tikves12:00
Shkendija v Pelister12:00
pl flag Polish Ekstraklasa
Zaglebie Lubin v Lech Poznan16:30
Cracovia v Legia Warsaw19:00
pl flag Polish I Liga
Arka Gdynia v Stomil Olsztyn11:40
Chrobry Glogow v Widzew Lodz14:00
GKS Jastrzebie v Korona Kielce17:00
ro flag Romanian Liga I
CS Mioveni v Sepsi OSK Sfantu Gheorghe11:30
U Craiova 1948 v FC Voluntari14:00
Steaua Bucharest v UTA Arad19:30
ru flag Russia Premier Division
FC Khimki v Arsenal Tula11:00
Dynamo Moscow v Ufa13:30
Volga Nizhny Novgorod v Rubin Kazan13:30
Sochi v FC Krasnodar16:00
rs flag Serbian Super Liga
FK Napredak v Red Star Belgrade12:30
Partizan Belgrade v Novi Pazar14:45
FK Spartak Subotica v Mladost Lucani16:00
sk flag Slovakia Super Liga
MSK Zilina v Spartak Trnava16:00
tr flag Turkish Super League
Kayserispor v Antalyaspor10:30
Giresunspor v Fatih Karagumruk13:00
Hatayspor v Istanbul Basaksehir13:00
Fenerbahce v Caykur Rizespor16:00
ua flag Ukrainian Premier League
Zorya Luhansk v Inhulets Petrove12:00
Oleksandria v FC Minaj15:00
Desna Chernihiv v FC Mariupol17:30
no flag Norwegian Eliteserien
Bodo/Glimt v Brann16:00
Molde v Lillestrom16:00
Sandefjord v Kristiansund BK16:00
Sarpsborg v Tromso16:00
Stabaek IF v Rosenborg16:00
Stromsgodset v Haugesund16:00
Valerenga v Mjondalen16:00
Viking FK v Odd16:00
us flag MLS
Philadelphia v New York City20:00
mx flag Mexican Liga MX
Club Leon FC v Tigres UANL03:00
ar flag Argentinian Primera
Huracan v Racing Club00:30
Lanus v Rosario Central00:30
Gimnasia La Plata v Estudiantes20:00
Independiente v San Lorenzo22:15
br flag Brazil Serie A
Atletico MG v Red Bull Bragantino19:00
Bahia v Fluminense19:00
Corinthians v Gremio19:00
Ceara v America MG22:00
cl flag Chilean Primera
Audax Italiano v Curico Unido21:00
Huachipato v Deportes Melipilla21:00
Union Espanola v Cobresal21:00
Universidad de Chile v Union La Calera21:00
cn flag China League One
Wuhan Three Towns v Hangzhou Greentown07:00
Chengdu Qianbao v Guizhou Zhicheng11:35
in flag Indian Super League
Kerala Blasters v Odisha FC14:00
id flag Indonesian Liga 1
Persiraja Aceh v Pusamania Borneo11:00
Arema FC v Bali United13:45
jp flag Japan J2-League
Albirex Niigata v Machida Zelvia04:00
Ehime FC v Renofa Yamaguchi04:00
Jubilo Iwata v Blaublitz Akita04:00
Kyoto Sanga v Kanazawa04:00
Matsumoto Yamaga v V-Varen Nagasaki04:00
Montedio Yamagata v Kitakyushu04:00
Okayama v JEF United Chiba04:00
Omiya Ardija v Thespakusatsu Gunma04:00
Tochigi SC v FC Ryukyu04:00
Tokyo Verdy v SC Sagamihara04:00
Ventforet Kofu v Mito Hollyhock04:00
jp flag Japan J3-League
Azul Claro Numazu v Grulla Morioka05:00
Fujieda MYFC v YSCC Yokohama05:00
Fukushima United v Kamatamare Sanuki05:00
Gainare Tottori v Vanraure Hachinohe05:00
Kataller Toyama v Kagoshima United05:00
Nagano Parceiro v FC Imabari05:00
Roasso Kumamoto v FC Gifu05:00
sk flag South Korea K-League
Jeonbuk Motors v Jeju United FC06:00
Suwon City FC v Suwon Bluewings06:00
Ulsan Hyundai v Daegu FC06:00
gh flag Ghana Premier League
Asante Kotoko v King Faisal Babes15:00
Ashanti Gold SC v Legon Cities15:00
Berekum Chelsea v Real Tamale15:00
Dreams FC v Bibiani Gold Stars15:00
Great Olympics v Bechem United15:00
ke flag Kenyan Premier League
KCB v Vihiga Bullets12:00
za flag South Africa Premier League
Supersport United v Sekhukhune United13:30
tz flag Tanzania Premier League
Kinondoni MC v Geita Gold FC13:00
Coastal Union v Mbeya Kwanza FC16:00
ug flag Uganda Premier League
Arua Hill v Tooro United12:00
UPDF FC v Bright Stars FC12:00
Vipers FC v KCCA FC12:00
au flag Australia A-League
Macarthur FC v Central Coast Mariners05:05
Melbourne Victory v Perth07:45
fifa flag International Friendlies
El Salvador v Ecuador02:00
Mon 06/12
england flag Premier League
Everton v Arsenal20:00
england flag FA Cup
Boreham Wood v St Albans19:45
fr flag French Ligue 2
Chamois Niortais v Toulouse19:45
fr flag French National
FC Annecy v Chateauroux17:30
de flag German 3. Liga
Waldhof Mannheim v Wehen Wiesbaden18:00
it flag Italian Serie A
Empoli v Udinese17:30
Cagliari v Torino19:45
it flag Italian Serie C, Group C
Avellino v Bari20:00
es flag Spanish La Liga
Getafe v Athletic Bilbao20:00
es flag Spanish Segunda
Real Zaragoza v Eibar15:00
FC Cartagena v Tenerife17:15
Girona v Leganes20:00
hr flag Croatian First
Istra v Slaven Belupo17:00
cy flag Cypriot First Division
Ethnikos Achnas v Apollon Limassol17:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
Jong Ajax v Emmen19:00
Jong AZ v Excelsior19:00
Jong PSV v De Graafschap19:00
Jong Utrecht v ADO Den Haag19:00
gr flag Greek Super League
Lamia v Giannina17:30
il flag Israeli Premier League
Hapoel Haifa v Hapoel Be'er Sheva18:15
pl flag Polish Ekstraklasa
Warta Poznan v Wisla Krakow17:00
pl flag Polish I Liga
Sandecja Nowy Sacz v Odra Opole17:00
ro flag Romanian Liga I
Arges Pitesti v Gaz Metan Medias15:30
Botosani v CS Uni Craiova18:30
rs flag Serbian Super Liga
Radnik Surdulica v Radnicki 192313:00
FK Cukaricki v Kolubara15:00
TSC Backa Topola v Radnicki Nis17:00
tr flag Turkish Super League
Goztepe v Gazisehir Gaziantep17:00
Konyaspor v Yeni Malatyaspor17:00
ua flag Ukrainian Premier League
Dnipro-1 v Chornomorets Odesa17:30
no flag Norwegian Eliteserien
Fredrikstad v KFUM/Sogndal17:00
mx flag Mexican Liga MX
Club Atlas v Pumas UNAM01:00
ar flag Argentinian Primera
River Plate v Defensa y Justicia00:30
Aldosivi v Argentinos Juniors22:15
br flag Brazil Serie A
CA Paranaense v Palmeiras22:00
Sao Paulo v Juventude22:00
Cuiaba v Fortaleza EC23:00
Flamengo v Santos23:00
Internacional v Atletico Goianiense23:00
in flag Indian Super League
Jamshedpur v ATK14:00
id flag Indonesian Liga 1
Bhayangkara FC v Persela Lamongan13:30
tz flag Tanzania Premier League
Mbeya City v Dodoma Jiji13:00
Tue 07/12
england flag League One
Accrington Stanley v AFC Wimbledon19:45
Charlton v Ipswich19:45
Cheltenham v Cambridge Utd19:45
Crewe v Lincoln City19:45
Doncaster v Oxford Utd19:45
Fleetwood Town v Bolton19:45
Portsmouth v Sheff Wed19:45
Rotherham v Gillingham19:45
Sunderland v Morecambe19:45
Wycombe v Burton Albion19:45
england flag League Two
Bristol Rovers v Port Vale19:45
Exeter v Northampton19:45
Harrogate Town v Forest Green19:45
Leyton Orient v Swindon19:45
Mansfield v Carlisle19:45
Newport County v Sutton Utd19:45
Oldham v Tranmere19:45
Stevenage v Scunthorpe19:45
Walsall v Crawley Town19:45
england flag National League
Southend v Maidenhead Utd19:45
england flag National League South
Ebbsfleet United v Bath City19:45
Hampton and Richmond v Braintree Town19:45
england flag National League North
Gateshead v York19:45
Guiseley v Southport19:45
england flag Isthmian Premier
Bognor Regis v Corinthian Casuals19:45
Enfield Town v Bowers & Pitsea19:45
Folkestone Invicta v Bishop's Stortford19:45
Haringey Borough v Worthing19:45
Potters Bar v Kingstonian19:45
england flag Isthmian League North
Barking v Brentwood19:45
Great Wakering Rovers v Bury Town19:45
england flag Isthmian League South Central
Marlow v Uxbridge19:45
Staines Town v Hanwell Town19:45
Westfield v Chipstead19:45
england flag Northern Premier
Buxton v Scarborough Athletic19:45
england flag Northern Div 1 South East
Marske United v Pickering Town19:45
england flag Northern Div 1 North West
Workington v Bootle19:45
england flag Southern Premier Central
Alvechurch v Tamworth19:45
Banbury Utd v Biggleswade Town19:45
Nuneaton v St Ives Town19:45
Stratford Town v Needham Market19:45
england flag Southern Premier South
Chesham Utd v Harrow Borough19:45
Taunton Town v Yate Town19:45
Truro City v Tiverton19:45
Walton Casuals v Hayes & Yeading19:45
england flag Southern Div 1 Central
Welwyn Garden City v Waltham Abbey19:45
england flag Southern Div 1 South
Cirencester v Cinderford19:45
Melksham Town v Sholing19:45
scotland flag Scottish League One
Montrose v Airdrie Utd19:45
scotland flag Scottish League Two
Elgin v Kelty Hearts19:45
scotland flag Scottish Cup
Morton v Inverness CT19:45
Queen of Sth v Cove Rangers19:45
ulster flag NIFL Premiership
Dungannon Swifts v Warrenpoint Town19:45
uefa flag Champions League
Paris Saint Germain v Club Brugge17:45
RB Leipzig v Man City17:45
AC Milan v Liverpool20:00
Ajax v Sporting Lisbon20:00
Borussia Dortmund v Besiktas20:00
Porto v Atletico Madrid20:00
Real Madrid v Inter Milan20:00
Shakhtar Donetsk v Sheriff Tiraspol20:00
rs flag Serbian Super Liga
Vozdovac v Vojvodina13:00
ar flag Argentinian Primera
Newells v Banfield00:30
br flag Brazil Serie A
Chapecoense v Recife00:00
cn flag China League One
Heilongjiang Lava Spring v Jiangxi Liansheng07:00
Nanjing City FC v Xinjiang Tianshan11:30
Shenyang Urban v Beijing Baxy11:30
Sichuan Jiuniu v Suzhou Dongwu11:30
in flag Indian Super League
East Bengal v FC Goa14:00
id flag Indonesian Liga 1
PSS Sleman v Persipura Jayapura08:15
Persita Tangerang v PSIS Semarang11:15
PSM Makassar v Persija Jakarta13:45
za flag South Africa Premier League
TS Galaxy FC v Chippa United15:30
Cape Town City v Maritzburg Utd17:30
ug flag Uganda Premier League
Bul FC v Busoga United12:00
Express FC v Mbarara City12:00
Onduparaka v Wakiso Giants12:00
SC Villa v URA FC12:00
Uganda Police v Gaddafi12:00
Wed 08/12
england flag League One
MK Dons v Plymouth19:45
Wigan v Shrewsbury19:45
england flag League Two
Barrow v Salford19:45
Bradford v Colchester19:45
Hartlepool v Rochdale19:45
england flag Isthmian Premier
Cray Wanderers v Horsham19:45
england flag Southern Div 1 South
Willand Rovers v Highworth Town19:30
scotland flag Scottish Premiership
Livingston v Hibernian19:45
uefa flag Champions League
Juventus v Malmo17:45
Zenit St Petersburg v Chelsea17:45
Atalanta v Villarreal20:00
Bayern Munich v Barcelona20:00
Benfica v Dynamo Kiev20:00
Man Utd v Young Boys20:00
Salzburg v Sevilla20:00
Wolfsburg v Lille20:00
es flag Spanish Primera RFEF
CD Castellon v UE Llagostera16:00
hr flag Croatian First
Rijeka v NK Osijek16:00
si flag Slovenian First
NK Celje v Olimpija Ljubljana16:00
mk flag North Macedonia First League
Bregalnica Stip v Rabotnicki12:00
FK Makedonija GP v Akademija Pandev12:00
FK Skopje v FK Struga12:00
Pelister v Borec Veles12:00
Renova v FK Tikves12:00
Shkupi v Shkendija12:00
cn flag China League One
Zibo Sunday v Beijing Technology07:00
Nantong Zhiyun v Shaanxi Changan Athletic11:30
Chengdu Qianbao v Wuhan Three Towns11:35
in flag Indian Super League
Hyderabad FC v Bengaluru FC14:00
id flag Indonesian Liga 1
Barito Putera v Persik Kediri11:00
Persib Bandung v Persebaya Surabaya13:45
ke flag Kenyan Premier League
Sofapaka v Wazito FC10:00
Homeboyz v Mathare United12:00
Kariobangi Sharks v Kenya Police12:00
Nairobi City Stars v Nzoia Sugar12:00
Ulinzi Stars v Tusker12:00
za flag South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns v Royal AM13:30
Baroka FC v Moroka Swallows15:00
Sekhukhune United v Tshakhuma Madzivhadila15:00
Stellenbosch FC v Supersport United15:00
Amazulu v Orlando Pirates15:30
Golden Arrows v Kaizer Chiefs17:30
Thu 09/12
uefa flag Europa League
Fenerbahce v Eintracht Frankfurt17:45
Legia Warsaw v Spartak Moscow17:45
Napoli v Leicester17:45
Olympique Lyonnais v Rangers17:45
Real Sociedad v PSV Eindhoven17:45
Royal Antwerp v Olympiacos17:45
Sparta Prague v Brondby17:45
Sturm Graz v Monaco17:45
Braga v Red Star Belgrade20:00
Celtic v Real Betis20:00
Ferencvaros v Leverkusen20:00
KRC Genk v Rapid Vienna20:00
Lazio v Galatasaray20:00
Ludogorets v FC Midtjylland20:00
Marseille v Lokomotiv Moscow20:00
West Ham v Dinamo Zagreb20:00
uefa flag Europa Conference League
Alashkert v Maccabi Tel Aviv17:45
AZ Alkmaar v Randers Freja17:45
CFR Cluj v FK Baumit Jablonec17:45
CSKA Sofia v AS Roma17:45
Gent v Flora Tallinn17:45
LASK Linz v HJK Helsinki17:45
Partizan Belgrade v Anorthosis17:45
Zorya Luhansk v Bodo/Glimt17:45
Basel v FK Qarabag20:00
FC Copenhagen v Slovan Bratislava20:00
Feyenoord v Maccabi Haifa20:00
Omonia Nicosia v Kairat Almaty20:00
Paok v Lincoln Red Imps20:00
Tottenham v Rennes20:00
Union Berlin v Slavia Prague20:00
Vitesse Arnhem v NS Mura20:00
cn flag China League One
Guizhou Zhicheng v Meizhou Hakka FC07:00
Zhenjiang Huasa v Hangzhou Greentown11:35
in flag Indian Super League
Mumbai City v Jamshedpur14:00
id flag Indonesian Liga 1
PS Tira v Persiraja Aceh08:15
Bali United v Persepam Madura Utd13:45
ke flag Kenyan Premier League
AFC Leopards v Posta Rangers10:00
Bandari v KCB12:00
Talanta v Bidco United12:00
Vihiga Bullets v GOR Mahia12:00
tz flag Tanzania Premier League
Mtibwa Sugar v Biashara Mara United13:00
Azam v Kagera Sugar16:00
fifa flag International Friendlies
Mexico v Chile02:00
Fri 10/12
england flag Premier League
Brentford v Watford20:00
scotland flag Scottish Championship
Ayr v Hamilton19:45
scotland flag Lowland League
East Stirling v Celtic II19:45
wales flag Welsh Premier League
Flint Town United v Caernarfon Town19:45
Aberystwyth v Newtown20:00
ulster flag NIFL Premiership
Ballymena v Larne19:45
fr flag French Ligue 1
Nantes v Lens20:00
fr flag French National
Bourg Peronnas v Orleans18:00
Chateauroux v Villefranche18:00
Concarneau v Boulogne18:00
Creteil v FC Bastia-Borgo18:00
Laval v Chambly Thelle18:00
Sete v FC Annecy18:00
Stade Briochin v Avranches18:00
de flag German Bundesliga
FC Koln v Augsburg19:30
de flag German 2. Bundesliga
Jahn Regensburg v Werder Bremen17:30
Schalke v Nurnberg17:30
de flag German 3. Liga
SV Tuerkguecue Ataspor v Kaiserslautern18:00
it flag Italian Serie A
Genoa v Sampdoria19:45
it flag Italian Serie B
Cremonese v Crotone17:00
Ternana v Benevento19:30
es flag Spanish La Liga
Real Mallorca v Celta de Vigo20:00
es flag Spanish Segunda
Gijon v Huesca20:00
es flag Spanish Primera RFEF
Badajoz v Tudelano20:00
be flag Belgian First Division A
Charleroi v Oostende19:45
be flag Belgian First Division B
RWDM47 v Westerlo19:00
hr flag Croatian First
Istra v Hrvatski Dragovoljac17:00
cy flag Cypriot First Division
Pafos FC v AEL Limassol17:00
nl flag Dutch Eredivisie
Willem II v SC Cambuur19:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
ADO Den Haag v Jong AZ19:00
De Graafschap v Helmond Sport19:00
Emmen v Dordrecht19:00
Excelsior v MVV Maastricht19:00
FC Eindhoven v Telstar19:00
FC Oss v Jong Ajax19:00
NAC Breda v Almere City19:00
Roda JC Kerkrade v Den Bosch19:00
Volendam v Jong PSV19:00
VVV-Venlo v Jong Utrecht19:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Pacos Ferreira v Gil Vicente20:15
pl flag Polish Ekstraklasa
Stal Mielec v Nieciecza17:00
Rakow Czestochowa v Piast Gliwice19:30
ro flag Romanian Liga I
U Craiova 1948 v FC Clinceni15:30
Rapid Bucuresti v Arges Pitesti18:30
sk flag Slovakia Super Liga
Spartak Trnava v Zemplin16:00
tr flag Turkish Super League
Altay v Hatayspor17:00
ua flag Ukrainian Premier League
FC Mariupol v Dnipro-115:00
Inhulets Petrove v Desna Chernihiv17:30
br flag Brazil Serie A
America MG v Sao Paulo00:30
Atletico Goianiense v Flamengo00:30
Fluminense v Chapecoense00:30
Fortaleza EC v Bahia00:30
Gremio v Atletico MG00:30
Juventude v Corinthians00:30
Palmeiras v Ceara00:30
Recife v CA Paranaense00:30
Red Bull Bragantino v Internacional00:30
Santos v Cuiaba00:30
in flag Indian Super League
Odisha FC v NorthEast Utd14:00
id flag Indonesian Liga 1
Pusamania Borneo v Arema FC13:30
ug flag Uganda Premier League
Bright Stars FC v Arua Hill12:00
Gaddafi v SC Villa12:00
KCCA FC v Uganda Police12:00
Tooro United v Bul FC12:00
Sat 11/12
cn flag China League One
Suzhou Dongwu v Shaanxi Changan Athletic06:30
Beijing Technology v Nanjing City FC07:00
id flag Indonesian Liga 1
Persela Lamongan v PSS Sleman08:15
au flag Australia A-League
Western United v Brisbane06:05
Western Sydney v Macarthur FC08:45

Full Football Season Fixture Lists

Use the selector below to show a full competition's fixture list for the remainder of the season.

Related Pages