The Fishy - Grimsby Town FC

Next Week's Football Fixtures

Mon 24/01
england flag Championship
Blackburn v Middlesbrough19:45
england flag Northern Div 1 North West
Market Drayton Town FC v Widnes19:45
fr flag French Ligue 2
Caen v AC Ajaccio19:45
fr flag French National
FC Annecy v Concarneau19:45
it flag Italian Serie C, Group C
Catanzaro v Palermo20:00
es flag Spanish Segunda
Almeria v Eibar20:00
Real Sociedad B v FC Cartagena20:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
FC Oss v Jong AZ19:00
pt flag Portuguese Liga Pro
Leixoes v GD Chaves20:15
Tue 25/01
england flag Championship
Birmingham v Peterborough19:45
Coventry v Stoke19:45
Luton v Bristol City19:45
Nott'm Forest v Barnsley19:45
QPR v Swansea19:45
england flag League One
AFC Wimbledon v Ipswich19:45
Burton Albion v MK Dons19:45
Fleetwood Town v Plymouth19:45
Gillingham v Shrewsbury19:45
england flag League Two
Barrow v Salford19:45
Leyton Orient v Newport County19:45
Scunthorpe v Bristol Rovers19:45
Walsall v Bradford19:45
england flag EFL Trophy
Hartlepool v Charlton19:00
Rotherham v Cambridge Utd19:00
Wigan v Arsenal U2119:00
Sutton Utd v Harrogate Town19:45
england flag National League
Aldershot v Southend19:45
Bromley v Woking19:45
Dover v Eastleigh19:45
FC Halifax v Boreham Wood19:45
Stockport v Maidenhead Utd19:45
Torquay v Solihull Moors19:45
Wealdstone v Notts County19:45
Weymouth v Dagenham19:45
Wrexham v Grimsby19:45
england flag National League South
Braintree Town v Welling19:45
Chippenham v St Albans19:45
Dartford v Concord Rangers19:45
Dulwich Hamlet v Eastbourne Boro19:45
Hampton and Richmond v Bath City19:45
Hemel v Hungerford19:45
Maidstone United v Ebbsfleet United19:45
Slough Town v Billericay19:45
england flag National League North
Boston Utd v Farsley Celtic19:45
Chorley v AFC Fylde19:45
Guiseley v Alfreton Town19:45
Hereford v Gloucester19:45
Kettering v Kidderminster19:45
York v Bradford PA19:45
england flag Isthmian Premier
AFC Hornchurch v Horsham19:45
Bishop's Stortford v Bognor Regis19:45
Cheshunt v Bowers & Pitsea19:45
Enfield Town v Carshalton19:45
Haringey Borough v Kingstonian19:45
Lewes v Cray Wanderers19:45
Worthing v Folkestone Invicta19:45
england flag Isthmian League North
Barking v Grays19:45
Basildon United v Great Wakering Rovers19:45
Maldon & Tiptree v Canvey Island19:45
england flag Isthmian League South Central
Ashford Town (Middx) v Staines Town19:45
Marlow v Uxbridge19:45
Westfield v Northwood19:45
england flag Isthmian League South East
Phoenix Sports v East Grinstead Town19:45
Sittingbourne v Burgess Hill Town19:45
england flag Northern Premier
FC United v Whitby19:45
Morpeth Town v Stalybridge19:45
Nantwich v Mickleover Sports19:45
Radcliffe Borough v Stafford Rangers19:45
South Shields v Witton Albion19:45
england flag Northern Div 1 South East
Shildon v Yorkshire Amateur19:45
Worksop v Sheffield19:45
england flag Northern Div 1 North West
Colne v Runcorn Linnets19:45
england flag Southern Premier Central
Leiston v Biggleswade Town19:45
Stratford Town v Coalville19:45
england flag Southern Premier South
Hartley Wintney v Poole Town19:30
Dorchester v Truro City19:45
Hayes & Yeading v Wimborne Town19:45
Hendon v Swindon Supermarine19:45
Weston-S-Mare v Farnborough19:45
england flag Southern Div 1 Central
Harlow Town v Colney Heath19:45
england flag Southern Div 1 South
Plymouth Parkway v Slimbridge19:45
Sholing v AFC Totton19:45
scotland flag Scottish Premiership
St Mirren v Aberdeen19:45
scotland flag Scottish League One
Clyde v Airdrie Utd19:45
scotland flag Scottish League Two
Elgin v Kelty Hearts19:45
wales flag Welsh Premier League
Cardiff Metropolitan v Barry Town19:45
Flint Town United v Connah's Quay Nomads19:45
ulster flag NIFL Premiership
Carrick Rangers v Ballymena19:45
Cliftonville v Linfield19:45
Glenavon v Dungannon Swifts19:45
Glentoran v Coleraine19:45
Portadown v Crusaders19:45
Warrenpoint Town v Larne19:45
ulster flag NIFL Championship
Annagh United v Loughgall19:45
Loughgall v Ards19:45
fr flag French National
Orleans v Sedan18:00
Le Mans v Cholet19:00
de flag German 3. Liga
Hallescher FC v Viktoria Berlin18:00
SC Freiburg II v SV Tuerkguecue Ataspor18:00
TSV 1860 Munchen v Kaiserslautern18:00
VfL Osnabruck v Wurzburger Kickers18:00
Waldhof Mannheim v FC Viktoria Koln18:00
es flag Spanish Primera RFEF
Tudelano v SD Logrones15:00
Athletic Bilbao B v Leonesa18:00
Real Madrid Castilla v Albacete18:00
UE Llagostera v Barcelona B19:00
be flag Belgian First Division A
Royal Antwerp v Sint Truidense VV17:45
Charleroi v Kortrijk20:00
Gent v Oostende20:00
be flag Belgian First Division B
RWDM47 v Westerlo19:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
Excelsior v ADO Den Haag19:00
in flag Indian Super League
Mumbai City v NorthEast Utd14:00
au flag Australia A-League
Melbourne Victory v Sydney08:45
Wed 26/01
england flag Championship
West Brom v Preston20:00
england flag National League South
Havant and Waterlooville v Tonbridge Angels19:45
england flag Isthmian League South Central
Guernsey v Binfield19:45
england flag Southern Div 1 Central
Aylesbury United v Waltham Abbey19:45
england flag Southern Div 1 South
Paulton Rovers v Barnstaple Town19:30
Willand Rovers v Highworth Town19:30
scotland flag Scottish Premiership
Dundee Utd v Ross County19:45
Hearts v Celtic19:45
Motherwell v Hibernian19:45
Rangers v Livingston19:45
St Johnstone v Dundee19:45
fr flag French Ligue 1
Angers v St Etienne18:00
fr flag French Ligue 2
Quevilly v Amiens18:00
de flag German 3. Liga
Duisburg v FC Magdeburg18:00
Saarbrucken v Dortmund II18:00
TSV Havelse v Wehen Wiesbaden18:00
Verl v Meppen18:00
Zwickau v Braunschweig18:00
it flag Italian Serie B
Lecce v Vicenza19:00
it flag Italian Serie C, Group A
Sudtirol v Triestina17:00
es flag Spanish Primera RFEF
Algeciras v Cornella18:00
Celta Vigo B v Real Union18:00
CF Rayo Majadahonda v Valladolid B18:00
Gimnastic v FC Andorra18:00
UCAM Murcia v Linense18:00
Union de Salamanca v Internacional De Madrid18:00
Sabadell v Alcoyano19:00
Zamora v Deportivo de La Coruna19:00
Atletico Sanluqueno CF v CD Castellon20:00
Badajoz v SS Reyes20:00
CD San Fernando v Betis B20:00
Linares Deportivo v Atletico Baleares20:00
Racing Santander v Racing DE Ferrol20:00
Sevilla B v Villarreal B20:00
be flag Belgian First Division A
Eupen v Standard de Liege17:45
Zulte-Waregem v Leuven17:45
Anderlecht v Cercle Brugge20:00
RFC Seraing v Beerschot Wilrijk20:00
in flag Indian Super League
Bengaluru FC v Chennaiyin14:00
id flag Indonesian Liga 1
Persiraja Aceh v Persela Lamongan08:15
Persita Tangerang v Persija Jakarta13:30
ng flag Nigeria Premier League
Enugu Rangers v Remo Stars15:00
Enyimba v Akwa United15:00
Shooting Stars v Kwara United15:00
tz flag Tanzania Premier League
Kagera Sugar v Simba SC15:15
au flag Australia A-League
Macarthur FC v Perth06:05
Thu 27/01
es flag Spanish Primera RFEF
Extremadura v Talavera CF18:00
UD Logrones v CD Calahorra20:00
be flag Belgian First Division A
Club Brugge v Union St Gilloise19:45
pt flag Portuguese Primeira Liga
Estoril-Praia v Arouca20:15
hu flag Hungarian League
Puskas Academia v Ferencvaros17:30
in flag Indian Super League
Odisha FC v Hyderabad FC14:00
fifa flag Asian International Qualifiers
Australia v Vietnam09:10
Japan v China10:00
Lebanon v South Korea12:00
Iran v Iraq14:30
United Arab Emirates v Syria15:00
Saudi Arabia v Oman17:15
fifa flag CONMEBOL International Qualifiers
Ecuador v Brazil21:00
Paraguay v Uruguay23:00
fifa flag International Friendlies
Nicaragua v Dominican Republic01:00
Indonesia v Bangladesh11:00
Bahrain v Uganda13:00
Fri 28/01
england flag Championship
Huddersfield v Stoke19:45
england flag Isthmian League North
Barking v Aveley19:45
scotland flag Scottish Championship
Morton v Raith Rovers19:45
wales flag Welsh Premier League
Bala Town v Newtown19:45
Caernarfon Town v The New Saints19:45
Haverfordwest County AFC v Penybont19:45
Aberystwyth v Cefn Druids20:00
ulster flag NIFL Premiership
Ballymena v Cliftonville19:45
ulster flag NIFL Championship
Newry City AFC v Dundela19:45
fr flag French Ligue 2
AC Ajaccio v Auxerre18:00
Caen v Chamois Niortais18:00
Dunkerque v Paris FC18:00
Nimes v Valenciennes18:00
fr flag French Coupe de France
Versailles v Toulouse00:00
Nantes v Brest20:00
fr flag French National
Boulogne v Red Star F.C.18:00
Villefranche v Sete18:00
de flag German 3. Liga
Wurzburger Kickers v SC Freiburg II18:00
es flag Spanish Segunda
Real Valladolid v Gijon20:00
be flag Belgian First Division A
Sint Truidense VV v Charleroi19:45
be flag Belgian First Division B
Lommel Utd v Lierse19:00
hr flag Croatian First
Istra v HNK Gorica17:00
cy flag Cypriot First Division
Paeek Kerynias v Pafos FC17:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
FC Oss v Den Bosch19:00
pt flag Portuguese Liga Pro
Farense v Estrela da Amadora18:00
Trofense v Benfica B20:15
ro flag Romanian Liga I
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe v CS Uni Craiova18:00
in flag Indian Super League
Jamshedpur v FC Goa14:00
id flag Indonesian Liga 1
Persik Kediri v Bhayangkara FC08:15
Persepam Madura Utd v PSIS Semarang11:15
Barito Putera v PSM Makassar13:00
Arema FC v Persipura Jayapura13:45
gh flag Ghana Premier League
Aduana Stars v Bechem United15:00
fifa flag CONCACAF International Qualifiers
Jamaica v Mexico00:00
USA v El Salvador00:00
Honduras v Canada01:05
Costa Rica v Panama02:05
fifa flag CONMEBOL International Qualifiers
Chile v Argentina00:15
Colombia v Peru21:00
Venezuela v Bolivia22:00
fifa flag International Friendlies
Jordan v New Zealand15:00
Suriname v Barbados22:00
Sat 29/01
england flag Championship
Barnsley v Bournemouth15:00
Fulham v Blackpool15:00
Hull v Swansea15:00
Luton v Blackburn15:00
Middlesbrough v Coventry15:00
Millwall v West Brom15:00
Preston v Bristol City15:00
QPR v Reading15:00
Peterborough v Sheffield Utd17:30
england flag League One
Accrington Stanley v Morecambe15:00
AFC Wimbledon v Shrewsbury15:00
Bolton v Sunderland15:00
Cheltenham v Wigan15:00
Crewe v Rotherham15:00
Doncaster v Plymouth15:00
Fleetwood Town v Cambridge Utd15:00
Gillingham v Oxford Utd15:00
Lincoln City v Burton Albion15:00
Sheff Wed v Ipswich15:00
Wycombe v MK Dons15:00
england flag League Two
Bradford v Crawley Town15:00
Bristol Rovers v Walsall15:00
Carlisle v Sutton Utd15:00
Colchester v Swindon15:00
Exeter v Hartlepool15:00
Mansfield v Leyton Orient15:00
Newport County v Barrow15:00
Northampton v Salford15:00
Oldham v Rochdale15:00
Port Vale v Scunthorpe15:00
Stevenage v Harrogate Town15:00
Tranmere v Forest Green15:00
england flag National League
Barnet v Stockport15:00
Boreham Wood v Kings Lynn Town15:00
Bromley v Notts County15:00
Dagenham v FC Halifax15:00
Dover v Southend15:00
Grimsby v Wealdstone15:00
Solihull Moors v Altrincham15:00
Weymouth v Aldershot15:00
Woking v Yeovil15:00
Wrexham v Maidenhead Utd15:00
Eastleigh v Chesterfield17:20
england flag National League South
Bath City v Braintree Town15:00
Billericay v Dorking Wanderers15:00
Chelmsford v Chippenham15:00
Concord Rangers v Maidstone United15:00
Eastbourne Boro v Hemel15:00
Ebbsfleet United v Hampton and Richmond15:00
Hungerford v Dulwich Hamlet15:00
Oxford City v Havant and Waterlooville15:00
St Albans v Slough Town15:00
Tonbridge Angels v Dartford15:00
england flag National League North
AFC Fylde v Curzon Ashton15:00
AFC Telford v Bradford PA15:00
Alfreton Town v Spennymoor Town15:00
Boston Utd v Chester15:00
Brackley v Farsley Celtic15:00
Chorley v Hereford15:00
Darlington v Kettering15:00
Kidderminster v Gloucester15:00
Leamington v Blyth Spartans15:00
Southport v Guiseley15:00
York v Gateshead15:00
england flag Isthmian Premier
AFC Hornchurch v Lewes15:00
Brightlingsea Regent v Cray Wanderers15:00
Carshalton v Cheshunt15:00
Corinthian Casuals v Worthing15:00
East Thurrock v Haringey Borough15:00
Enfield Town v Margate15:00
Horsham v Bowers & Pitsea15:00
Leatherhead v Bishop's Stortford15:00
Merstham v Kingstonian15:00
Potters Bar v Folkestone Invicta15:00
Wingate & Finchley v Bognor Regis15:00
england flag Isthmian League North
AFC Sudbury v Stowmarket Town15:00
Basildon United v Maldon & Tiptree15:00
Brentwood v Canvey Island15:00
Bury Town v Dereham Town15:00
Grays v Great Wakering Rovers15:00
Hashtag United v Witham Town15:00
Heybridge Swifts v Felixstowe & Walton United15:00
Hullbridge Sports v Coggeshall Town15:00
Tilbury v Romford15:00
england flag Isthmian League South Central
Westfield v Guernsey12:45
Basingstoke v Staines Town15:00
Binfield v Ashford Town (Middx)15:00
Chertsey Town v Chipstead15:00
Marlow v Bracknell Town15:00
Sutton Common Rovers v Hanwell Town15:00
Thatcham Town v Bedfont Sports15:00
Tooting & Mitcham v South Park15:00
Uxbridge v Northwood15:00
Whyteleafe v Chalfont St Peter15:00
england flag Isthmian League South East
Ashford United v Hastings15:00
Burgess Hill Town v Whitehawk15:00
Chichester City v Haywards Heath Town15:00
Corinthian v VCD Athletic15:00
East Grinstead Town v Sevenoaks Town15:00
Hythe v Faversham Town15:00
Lancing v Three Bridges15:00
Phoenix Sports v Cray Valley Paper Mills15:00
Ramsgate v Herne Bay15:00
Whitstable Town v Sittingbourne15:00
england flag Northern Premier
Bamber Bridge v Stalybridge15:00
Basford Utd v Morpeth Town15:00
Gainsborough v Stafford Rangers15:00
Grantham Town v FC United15:00
Hyde v Buxton15:00
Lancaster City v Radcliffe Borough15:00
Nantwich v Ashton15:00
South Shields v Matlock15:00
Whitby v Warrington15:00
Witton Albion v Scarborough Athletic15:00
england flag Northern Div 1 South East
Cleethorpes Town v Pickering Town15:00
Dunston UTS v Sheffield15:00
Frickley v Yorkshire Amateur15:00
Hebburn Town v Bridlington Town15:00
Marske United v Stocksbridge15:00
Shildon v Lincoln Utd15:00
Stockton Town v Liversedge15:00
Tadcaster Albion AFC v Pontefract Collieries15:00
Worksop v Brighouse Town15:00
england flag Northern Div 1 North West
1874 Northwich v Prescot Cables15:00
Bootle v Colne15:00
City of Liverpool v Marine15:00
Kendal v Leek Town15:00
Market Drayton Town FC v Trafford FC15:00
Mossley v Kidsgrove Athletic15:00
Newcastle Town v Ramsbottom United15:00
Runcorn Linnets v Workington15:00
Warrington Rylands v Glossop North End AFC15:00
Widnes v Clitheroe FC15:00
england flag Southern Premier Central
Barwell v Biggleswade Town15:00
Bromsgrove Sporting v Lowestoft Town15:00
Hitchin Town v Hednesford15:00
Leiston v Alvechurch15:00
Nuneaton v Banbury Utd15:00
Peterborough Sports v Stratford Town15:00
Redditch v Needham Market15:00
Royston Town v St Ives Town15:00
Rushden & D'mnds v Stourbridge15:00
Tamworth v Rushall15:00
england flag Southern Premier South
Beaconsfield Town v Weston-S-Mare15:00
Chesham Utd v Yate Town15:00
Farnborough v Wimborne Town15:00
Harrow Borough v Truro City15:00
Hartley Wintney v Salisbury15:00
Hayes & Yeading v Dorchester15:00
Met Police v Gosport Borough15:00
Poole Town v Swindon Supermarine15:00
Taunton Town v Kings Langley15:00
Tiverton v Hendon15:00
Walton Casuals v Merthyr Town15:00
england flag Southern Div 1 Central
Bedford Town v Berkhamsted Town15:00
Colney Heath v Aylesbury United15:00
Harlow Town v Ware15:00
Hertford Town v FC Romania15:00
Kempston Rovers v Barton Rovers15:00
Kidlington v Didcot Town15:00
North Leigh v Thame United15:00
St Neots v Biggleswade15:00
Waltham Abbey v Welwyn Garden City15:00
Wantage Town v AFC Dunstable15:00
england flag Southern Div 1 South
AFC Totton v Mangotsfield United15:00
Barnstaple Town v Slimbridge15:00
Evesham Utd v Paulton Rovers15:00
Frome Town v Bideford15:00
Highworth Town v Winchester City15:00
Larkhall Athletic v Lymington Town15:00
Melksham Town v Cinderford15:00
Plymouth Parkway v Bristol Manor Farm15:00
Sholing v Cirencester15:00
scotland flag Scottish Premiership
Ross County v Rangers12:30
Aberdeen v St Johnstone15:00
Celtic v Dundee Utd15:00
Dundee v St Mirren15:00
Hearts v Motherwell15:00
Hibernian v Livingston15:00
scotland flag Scottish Championship
Arbroath v Partick Thistle15:00
Hamilton v Ayr15:00
Kilmarnock v Inverness CT15:00
Queen of Sth v Dunfermline15:00
scotland flag Scottish League One
Clyde v Alloa15:00
Dumbarton v Cove Rangers15:00
East Fife v Peterhead15:00
Montrose v Falkirk15:00
Queen's Park v Airdrie Utd15:00
scotland flag Scottish League Two
Albion v Cowdenbeath15:00
Annan Athletic v Stirling15:00
Forfar v Edinburgh City15:00
Kelty Hearts v Stranraer15:00
Stenhousemuir v Elgin15:00
scotland flag Highland League
Brechin v Nairn County15:00
Buckie Thistle v Brora Rangers15:00
Deveronvale v Clachnacuddin15:00
Fraserburgh v Wick Academy15:00
Huntly v Formartine United15:00
Inverurie Loco Works v Fort William15:00
Keith v Lossiemouth15:00
Rothes v Strathspey Thistle15:00
Turriff United v Forres Mechanics15:00
scotland flag Lowland League
Celtic II v Bonnyrigg Rose13:00
Bo'ness United v Edinburgh University15:00
BSC Glasgow v Spartans FC15:00
Caledonian Braves v Berwick15:00
Civil Service Strollers v Rangers II15:00
Dalbeattie Star v Gala Fairydean15:00
East Kilbride v Vale of Leithen15:00
East Stirling v Gretna 200815:00
Stirling University v Cumbernauld Colts15:00
wales flag Welsh Premier League
Connah's Quay Nomads v Barry Town14:30
Flint Town United v Cardiff Metropolitan14:30
ulster flag NIFL Premiership
Coleraine v Linfield15:00
Crusaders v Glenavon15:00
Dungannon Swifts v Carrick Rangers15:00
Glentoran v Warrenpoint Town15:00
Crusaders v Glenavon16:00
Larne v Portadown17:30
ulster flag NIFL Championship
Queens University v Ards14:00
Annagh United v Dergview15:00
Ballyclare Comrades v Ballinamallard Utd15:00
Harland & Wolff Welders v Institute FC15:00
Loughgall v Knockbreda15:00
fr flag French Coupe de France
Nancy v Amiens15:15
Toulouse v Versailles15:15
Reims v Bastia17:30
Marseille v Montpellier20:00
fr flag French National
Avranches v Le Mans17:00
Cholet v Creteil18:00
Concarneau v Orleans18:00
de flag German 3. Liga
Dortmund II v VfL Osnabruck13:00
Kaiserslautern v Hallescher FC13:00
SV Tuerkguecue Ataspor v TSV Havelse13:00
Viktoria Berlin v Zwickau13:00
Wehen Wiesbaden v Duisburg13:00
FC Magdeburg v Saarbrucken16:55
it flag Italian Serie C, Group A
Albinoleffe v Giana Erminio13:30
Juventus U23 v Feralpisalo13:30
Lecco v Triestina13:30
Padova v Pro Patria13:30
Piacenza v Mantova13:30
Pro Sesto v Renate13:30
Seregno v Fiorenzuola13:30
Sudtirol v Legnago Salus13:30
Trento v Pro Vercelli13:30
Virtus Verona v Pergolettese13:30
es flag Spanish Segunda
Amorebieta v Girona15:00
Eibar v Huesca17:15
Lugo v Burgos17:15
Oviedo v Almeria20:00
es flag Spanish Primera RFEF
Albacete v Sevilla B16:00
Celta Vigo B v Athletic Bilbao B16:00
FC Andorra v Algeciras16:00
Racing DE Ferrol v CF Rayo Majadahonda16:00
Barcelona B v Real Madrid Castilla18:00
Leonesa v Badajoz18:00
SD Logrones v Union de Salamanca18:00
Villarreal B v CD San Fernando18:00
be flag Belgian First Division A
Beerschot Wilrijk v Zulte-Waregem15:15
RFC Seraing v Eupen17:30
Cercle Brugge v Oostende19:45
be flag Belgian First Division B
Deinze v Virton19:45
hr flag Croatian First
NK Osijek v Slaven Belupo14:00
NK Sibenik v Hajduk Split16:05
cy flag Cypriot First Division
Ethnikos Achnas v AEK Larnaca15:00
Anorthosis v Omonia Nicosia17:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
FC Eindhoven v MVV Maastricht17:45
Excelsior v Emmen20:00
ch flag Swiss Super League
FC Zurich v Servette FC17:00
Young Boys v FC Lugano19:30
gr flag Greek Super League
Lamia v OFI13:00
Ionikos v Atromitos15:15
Panathinaikos v Asteras Tripoli17:30
hu flag Hungarian League
Paksi FC v Zalaegerszegi TE13:30
Debrecen v Kisvarda FC16:00
Honved v Gyirmot18:30
il flag Israeli Premier League
Hapoel Jerusalem v Hapoel Be'er Sheva13:00
FC Ashdod v Maccabi Tel Aviv15:30
Hapoel Nazareth Illit v Maccabi Petah Tikva16:00
Hapoel Haifa v Beitar Jerusalem17:50
ro flag Romanian Liga I
FC Voluntari v Gaz Metan Medias12:00
FC Clinceni v Farul Constanta15:00
Rapid Bucuresti v UTA Arad18:00
in flag Indian Super League
ATK v East Bengal14:00
id flag Indonesian Liga 1
Bali United v Pusamania Borneo08:15
Persebaya Surabaya v PSS Sleman11:15
Persib Bandung v PS Tira13:45
gh flag Ghana Premier League
Asante Kotoko v Great Olympics15:00
au flag Australia A-League
Brisbane v Western Sydney08:45
Western United v Melbourne City08:45
fifa flag International Friendlies
Nepal v Mauritius11:00
Sun 30/01
england flag Championship
Derby v Birmingham13:30
Cardiff v Nott'm Forest16:00
fr flag French Coupe de France
Bergerac Perigord v St Etienne17:30
Lens v Monaco20:00
de flag German 3. Liga
FC Viktoria Koln v TSV 1860 Munchen12:00
Meppen v Waldhof Mannheim13:00
it flag Italian Serie B
Cittadella v Cosenza13:30
Parma v Crotone13:30
Vicenza v Alessandria13:30
it flag Italian Serie C, Group B
Cesena v Olbia11:30
Aquila Montevarchi v Pontedera13:30
Entella v Modena13:30
Fermana v Carrarese13:30
Gubbio v US Grosseto13:30
Imolese Calcio v Teramo13:30
Lucchese v Matelica13:30
Pistoiese v Vis Pesaro13:30
Reggiana v Siena13:30
Viterbese v Pescara13:30
it flag Italian Serie C, Group C
Messina v AZ Picerno13:30
Paganese v Bari13:30
Catania v Catanzaro16:30
Fidelis Andria v Campobasso16:30
Latina v Taranto16:30
Monopoli v Virtus Francavilla16:30
Palermo v Monterosi FC SSD16:30
Potenza v Avellino16:30
Turris v Vibonese16:30
es flag Spanish Segunda
Leganes v Alcorcon13:00
FC Cartagena v Fuenlabrada15:00
Las Palmas v Real Sociedad B17:15
Mirandes v Malaga17:15
Ponferradina v Tenerife20:00
es flag Spanish Primera RFEF
Atletico Baleares v UE Llagostera11:00
CD Calahorra v Zamora11:00
Cornella v Linares Deportivo11:00
Internacional De Madrid v Extremadura11:00
Linense v Sabadell11:00
SS Reyes v UD Logrones11:00
Alcoyano v Atletico Sanluqueno CF16:00
Betis B v Gimnastic16:00
Real Union v Valladolid B16:00
Talavera CF v Tudelano16:00
CD Castellon v UCAM Murcia18:00
Deportivo de La Coruna v Racing Santander18:00
be flag Belgian First Division A
Union St Gilloise v Anderlecht12:30
Gent v Royal Antwerp15:00
Standard de Liege v KV Mechelen17:30
Kortrijk v Club Brugge20:00
be flag Belgian First Division B
Waasland-Beveren v Westerlo15:00
RWDM47 v Mouscron Peruwelz19:00
hr flag Croatian First
Lokomotiva Zagreb v Hrvatski Dragovoljac14:00
Dinamo Zagreb v Rijeka16:30
cy flag Cypriot First Division
Apoel Nicosia v Doxa Katokopias14:00
Apollon Limassol v Olympiakos Nicosia17:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
VVV-Venlo v Dordrecht11:15
Almere City v Telstar13:30
ADO Den Haag v De Graafschap15:45
pt flag Portuguese Primeira Liga
Portimonense v Tondela15:30
Vizela v Vitoria Guimaraes15:30
Braga v Moreirense18:00
Porto v Maritimo20:30
pt flag Portuguese Liga Pro
CD Nacional v Porto B11:00
Mafra v Academico de Viseu11:00
Rio Ave v Varzim12:45
GD Chaves v Feirense14:00
Covilha v Vilafranquense15:30
Academica v Leixoes17:30
ch flag Swiss Super League
Lausanne Sports v St Gallen13:15
FC Luzern v Basel15:30
FC Sion v Grasshoppers15:30
gr flag Greek Super League
Giannina v Apollon Smyrnis13:00
Panetolikos v Aris Thessaloniki13:00
AEK Athens v Volos NFC15:15
Paok v Olympiacos17:30
hu flag Hungarian League
Puskas Academia v Videoton12:00
Mezokovesd-zsory v MTK Budapest14:15
Ujpest v Ferencvaros19:00
il flag Israeli Premier League
Hapoel Tel Aviv v Hapoel Hadera18:00
Maccabi Netanya v Maccabi Haifa18:30
ro flag Romanian Liga I
Targoviste v CS Mioveni12:00
U Craiova 1948 v Arges Pitesti15:00
Dinamo Bucharest v Steaua Bucharest18:00
in flag Indian Super League
Kerala Blasters v Bengaluru FC14:00
id flag Indonesian Liga 1
Persija Jakarta v Persiraja Aceh13:30
gh flag Ghana Premier League
Ashanti Gold SC v Dreams FC15:00
Berekum Chelsea v Accra Lions15:00
Hearts of Oak v King Faisal Babes15:00
Legon Cities v Eleven Wonders15:00
Medeama v Elmina Sharks15:00
Real Tamale v Karela15:00
WAFA v Bibiani Gold Stars15:00
ng flag Nigeria Premier League
Akwa Starlets v Enugu Rangers15:00
Enyimba v Katsina United15:00
Heartland v Kano Pillars15:00
Kwara United v Gombe United15:00
MFM FC v Shooting Stars15:00
Niger Tornadoes v Akwa United15:00
Plateau United v Abia Warriors15:00
Remo Stars v Rivers United15:00
Sunshine Stars v Lobi Stars15:00
Wikki Tourists v Nasarawa United15:00
au flag Australia A-League
Sydney v Central Coast Mariners05:05
Newcastle Jets v Adelaide United07:45
fifa flag CONCACAF International Qualifiers
Canada v USA20:05
Mexico v Costa Rica23:00
Panama v Jamaica23:05
fifa flag International Friendlies
Nicaragua v Belize01:00
Belize v Guatemala02:00
Mon 31/01
de flag German 3. Liga
Braunschweig v Verl18:00
cy flag Cypriot First Division
Aris Limassol v AEL Limassol17:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Estoril-Praia v Pacos Ferreira19:00
pt flag Portuguese Liga Pro
Casa Pia v Penafiel17:00
il flag Israeli Premier League
Hapoel Kiryat Shmona v Bnei Sakhnin18:00
ro flag Romanian Liga I
CFR Cluj v Botosani18:00
in flag Indian Super League
NorthEast Utd v Hyderabad FC14:00
fifa flag CONCACAF International Qualifiers
Honduras v El Salvador00:05

Full Football Season Fixture Lists

Use the selector below to show a full competition's fixture list for the remainder of the season.

Related Pages