Live Football Scores (Wed 15‑May‑2024)
England Premier League | |||
---|---|---|---|
19:45 | Brighton | ‑‑ | Chelsea |
20:00 | Man Utd | Newcastle | |
France Ligue 1 | |||
20:00 | Nice | Paris Saint Germain | |
20:00 | Reims | Marseille | |
Spain La Liga | |||
21:00 | Celta de Vigo | ‑‑ | Athletic Bilbao |
21:00 | Getafe | ‑‑ | Atletico Madrid |
18:30 | Rayo Vallecano | ‑‑ | Granada |
18:30 | Sevilla | ‑‑ | Cadiz |
World CONMEBOL Sudamericana | |||
23:00 | Belgrano | ‑ | Real Tomayapo |
23:00 | CA Paranaense | ‑ | Danubio |
23:00 | Lanus | ‑ | Metropolitanos FC |
33 | Nacional Potosí | 0‑1 | Sportivo Trinidense |
FT | Corinthians | 4‑0 | Argentinos Juniors |
FT | Defensa y Justicia | 1‑1 | Independiente Medellin |
FT | Sportivo Ameliano | 1‑0 | Rayo Zuliano |
Scotland Premiership | |||
19:45 | Aberdeen | ‑‑ | Livingston |
19:45 | Hibernian | ‑‑ | Motherwell |
19:30 | Kilmarnock | Celtic | |
19:45 | St Johnstone | ‑‑ | Ross County |
19:45 | St Mirren | ‑‑ | Hearts |
Scotland Championship | |||
20:05 | Hamilton | Inverness CT | |
Albania 1st Division | |||
15:00 | Flamurtari | ‑ | Apolonia Fier |
Angola Girabola | |||
14:00 | Onze Bravos | ‑‑ | Academica do Lobito |
17:00 | Petro de Luanda | ‑‑ | Primeiro de Agosto |
Argentina Copa Argentina | |||
21:15 | Almirante Brown | ‑ | San Martin Tucuman |
19:00 | Gimnasia M. | ‑ | Atletico Mitre |
Argentina Primera C | |||
19:30 | Central Ballester | ‑ | Lujan |
Argentina Torneo Federal A | |||
17:00 | Argentino Monte Maíz | ‑ | Deportivo Camioneros |
00:00 | Atenas | ‑ | Huracan |
19:30 | Boca Unidos | ‑ | San Martin Formosa |
00:00 | Cipolletti | ‑ | Sol de Mayo |
19:30 | Circulo Deportivo | ‑ | Villa Mitre |
00:00 | Defensores de Belgrano VR | ‑ | Sportivo Belgrano |
20:00 | Deportivo Rincon | ‑ | Germinal de Rawson |
20:00 | Estudiantes S.l. | ‑ | Ciudad de Bolívar |
18:00 | Ferro Carril Oeste LP | ‑ | San Martín Mendoza |
20:00 | Gutiérrez | ‑ | Juventud Unida Univ. |
19:00 | Olimpo | ‑ | Kimberley Mar del Plata |
19:30 | Sansinena | ‑ | Santamarina |
19:15 | Sol de América | ‑ | Juventud Antoniana |
23:30 | Sportivo Las Parejas | ‑ | Douglas Haig |
00:00 | Union Sunchales | ‑ | Sarmiento Resistencia |
Argentina Reserve League | |||
19:00 | Barracas Central Res. | ‑ | Argentinos Juniors Res. |
19:00 | Independiente Riva. Res. | ‑ | Deportivo Riestra Res. |
19:00 | Platense Res. | ‑ | Sarmiento Res. |
19:00 | Racing Club Res. | ‑ | Rosario Central Res. |
19:00 | River Plate Res. | ‑ | Banfield Res. |
23:00 | Talleres Córdoba Res. | ‑ | Huracán Res. |
Armenia Premier League | |||
16:00 | Shirak FC | ‑ | Ararat |
Armenia First League | |||
14:00 | Alashkert II | ‑ | Lernayin Artsakh |
14:00 | Ararat-Armenia II | ‑ | Mika |
15:00 | Banants II | ‑ | Gandzasar Kapan |
14:00 | Noah II | ‑ | Onor |
Australia NNSW League 1 | |||
10:00 | Thornton Redbacks | ‑ | Toronto Awaba Stags |
Azerbaidjan Birinci Dasta | |||
14:00 | Difai Ağsu | ‑ | MOIK |
14:00 | Karvan | ‑ | Energetik |
14:00 | Zaqatala | ‑ | İrəvan |
Bahrain Premier League | |||
17:30 | Busaiteen | ‑ | Al Riffa |
17:30 | Manama | ‑ | Al-Hidd |
17:30 | Sitra | ‑ | East Riffa |
Bhutan Premier League | |||
11:00 | Samtse | ‑ | RTC |
Bosnia 1st League - RS | |||
16:00 | Borac Kozarska Dubica | ‑ | Leotar |
16:00 | Drina Zvornik | ‑ | Sloboda Mrkonjić Grad |
16:00 | FK Romanija Pale | ‑ | Sutjeska Foča |
16:00 | Kozara Gradiška | ‑ | Laktaši |
16:00 | Ljubić Prnjavor | ‑ | Radnik Bijeljina |
16:00 | Modriča | ‑ | BSK Banja Luka |
12:00 | Rudar Prijedor | ‑ | Omarska |
16:00 | Slavija | ‑ | Famos Vojkovići |
16:00 | Velež Nevesinje | ‑ | Željezničar Banja Luka |
Botswana Premier League | |||
14:00 | Galaxy | ‑ | Matebele |
14:00 | Holy Ghost | ‑ | Township Rollers |
14:00 | Nico United | ‑ | Morupule Wanderers |
14:00 | Sua Flamingoes | ‑ | Orapa United |
14:00 | TAFIC | ‑ | Police XI |
14:00 | VTM | ‑ | Gaborone United |
Brazil Serie B | |||
23:00 | America MG | ‑‑ | Mirassol |
23:00 | Brusque | ‑‑ | Operario |
23:00 | Ituano | ‑‑ | Recife |
FT | Botafogo SP | 0‑0 | Chapecoense |
FT | Coritiba | 1‑0 | Guarani Campinas |
Brazil Roraimense | |||
45 | Progresso | 0‑2 | Náutico RR |
66 | Sao Raimundo | 1‑1 | GAS |
Brazil Rondoniense | |||
20:00 | Porto Velho | ‑ | Vilhena |
Brazil Mineiro - 2 | |||
23:30 | Aymorés | ‑ | Tupi |
00:00 | Caldense | ‑ | Boa Esporte |
00:00 | Nacional AC MG | ‑ | Democrata SL |
00:00 | North Esporte | ‑ | Varginha EC |
00:00 | Uniao Trabalhadores | ‑ | Mamoré |
19:00 | Valeriodoce | ‑ | Betim |
Brazil CBF Brasileiro U20 | |||
19:00 | América Mineiro U20 | ‑ | Santos U20 |
19:00 | Fluminense U20 | ‑ | Cuiabá U20 |
19:30 | Goiás U20 | ‑ | Bahia U20 |
19:00 | Grêmio U20 | ‑ | Corinthians U20 |
19:00 | Palmeiras U20 | ‑ | RB Bragantino U20 |
Brazil Pernambucano - U20 | |||
20:00 | Ipojuca U20 | ‑ | Atletico Torres U20 |
Brazil Copa Espírito Santo | |||
23:00 | Real Noroeste | ‑ | Rio Branco ES |
Bulgaria Cup | |||
17:00 | Ludogorets | ‑ | Botev Plovdiv |
Bulgaria Third League - Southeast | |||
16:00 | Atletik Kuklen | ‑ | Spartak Plovdiv |
16:00 | Dimitrovgrad | ‑ | Levski Karlovo |
16:00 | Karnobat | ‑ | Asenovets |
16:00 | Lokomotiv Plovdiv II | ‑ | FK Sliven |
16:00 | Nesebar | ‑ | Sayana Haskovo |
16:00 | Rodopa Smolyan | ‑ | Sozopol |
16:00 | Rozova dolina | ‑ | Gigant Saedinenie |
16:00 | Sokol Markovo | ‑ | Beroe II |
16:00 | Zagorets | ‑ | Sekirovo |
Bulgaria Third League - Southwest | |||
16:00 | Balkan Botevgrad | ‑ | Slavia Sofia II |
Chile Primera B | |||
00:00 | Deportes Limache | ‑ | Santiago Morning |
China Super League | |||
12:35 | Shanghai Shenhua | ‑‑ | Qingdao Hainiu |
China FA Cup | |||
07:00 | Changning Flying Lions | ‑‑ | Yanbian Longding |
Colombia Copa Colombia | |||
00:00 | Santa Fe | ‑ | Bucaramanga |
Colombia Liga Femenina | |||
21:00 | Santa Fe W | ‑ | Alianza W |
Congo-DR Ligue 1 | |||
12:30 | Lubumbashi Sport | ‑ | Dauphins Noirs |
14:30 | Saint Eloi Lupopo | ‑ | Vita Club |
Croatia Cup | |||
18:00 | Dinamo Zagreb | ‑ | Rijeka |
Croatia Third NL - Sredite | |||
16:45 | Gaj | ‑ | Segesta Sisak |
16:45 | Kurilovec | ‑ | NK Lukavec |
16:45 | Lucko | ‑ | Zelina |
16:45 | Maksimir Zagreb | ‑ | Dinamo OO |
16:45 | Mladost Petrinja | ‑ | Samobor |
16:45 | Ponikve | ‑ | Bistra |
16:45 | Tondach | ‑ | Sava Strmec |
16:45 | Trešnjevka | ‑ | HAŠK |
16:45 | Vrapče Zagreb | ‑ | Zagorec |
Czech-Republic Czech Liga | |||
18:30 | Slavia Prague | ‑‑ | Plzen |
Czech-Republic 4. liga - Divizie E | |||
16:00 | Tatran Všechovice | ‑ | Strání |
Czech-Republic 1. Liga U19 | |||
12:00 | Karviná U19 | ‑ | Baník Ostrava U19 |
Denmark Superliga | |||
19:00 | Brondby | ‑‑ | Nordsjaelland |
17:00 | Randers Freja | ‑‑ | Viborg |
17:00 | Vejle | ‑‑ | Lyngby BK |
Dominican-Republic Liga Mayor | |||
23:00 | Atlético Pantoja | ‑ | San Cristóbal |
21:00 | Moca | ‑ | Atlántico |
Ecuador Liga Pro Serie B | |||
21:00 | 9 de Octubre | ‑ | Leones del Norte |
FT | Chacaritas | 0‑1 | Vargas Torres |
Egypt Premier League | |||
17:00 | Al Ahly | ‑ | El Mokawloon |
14:00 | El Dakhleya | ‑ | El Gouna FC |
17:00 | Pharco | ‑ | Baladiyyat Al Mehalla |
17:00 | Pyramids FC | ‑ | Ceramica Cleopatra |
England FA WSL | |||
19:15 | Tottenham Women | Chelsea Women | |
Georgia Erovnuli Liga 2 | |||
13:30 | Aragvi Dusheti | ‑ | Spaeri |
13:30 | Gareji | ‑ | WIT Georgia |
13:30 | Kolkheti Khobi | ‑ | Shturmi |
16:00 | Locomotive Tbilisi | ‑ | Dinamo Tbilisi II |
13:30 | Rustavi | ‑ | Sioni |
Georgia Erovnuli Liga | |||
17:00 | Telavi | ‑ | Kolkheti Poti |
18:00 | Torpedo Kutaisi | ‑ | Dinamo Batumi |
Germany Regionalliga - Bayern | |||
16:30 | Greuther Fürth II | ‑ | Illertissen |
Germany U19 Bundesliga | |||
17:30 | Borussia M'bach U19 | ‑ | Hoffenheim U19 |
Germany Oberliga - Mittelrhein | |||
18:15 | Union Schafhausen | ‑ | Hennef 05 |
Germany Oberliga - Niedersachsen | |||
18:00 | Arminia Hannover | ‑ | Kickers Emden |
18:30 | Eintracht Celle | ‑ | Rotenburger SV |
Ghana Premier League | |||
16:00 | Dreams FC | ‑‑ | Bechem United |
Greece Super League 1 | |||
16:00 | Lamia | ‑‑ | Aris Thessaloniki |
18:00 | Olympiacos | ‑‑ | AEK Athens |
18:00 | Paok | ‑‑ | Panathinaikos |
Greece Super League 2 | |||
14:00 | Anagennisi Karditsas | ‑ | Aiolikos |
14:00 | Kalamata | ‑ | Ionikos |
14:00 | Kampaniakos Chalastra | ‑ | Kozani |
14:00 | Kissamikos | ‑ | Ilioupoli |
14:00 | Larissa | ‑ | Makedonikos Neapolis |
Haiti Ligue Haïtienne | |||
21:00 | Baltimore | ‑ | Ouanaminthe |
21:00 | Tempête | ‑ | Real du Cap |
Hong-Kong HKFA 1st Division | |||
12:00 | Eastern District | ‑ | Wong Tai Sin |
14:00 | Kowloon City | ‑ | Citizen AA |
13:30 | Sai Kung | ‑ | South China |
Hungary Magyar Kupa | |||
18:30 | Paksi FC | ‑ | Ferencvaros |
Iceland Cup | |||
19:00 | KA Akureyri | ‑ | Vestri |
Iceland Úrvalsdeild Women | |||
20:15 | Fylkir W | ‑ | Breidablik W |
19:00 | Thróttur Reykjavík W | ‑ | Víkingur Reykjavík W |
Indonesia Liga 1 | |||
13:00 | Persepam Madura Utd | ‑‑ | Pusamania Borneo |
Iran Azadegan League | |||
15:00 | Saipa | ‑ | Shahre Raz |
Israel Liga Alef | |||
18:30 | Maccabi K. Ata Bialik | ‑ | Kiryat Yam SC |
18:00 | Tira | ‑ | Ironi Baka El Garbiya |
Italy Coppa Italia | |||
20:00 | Atalanta | Juventus | |
Italy Serie D - Championship Round | |||
15:00 | Athletic Carpi | ‑ | Pianese |
15:00 | Clodiense | ‑ | Alcione |
15:00 | Team Altamura | ‑ | Trapani 1905 |
Japan J1 League | |||
11:00 | Albirex Niigata | ‑‑ | Yokohama FM |
11:00 | Kashiwa Reysol | ‑‑ | Shonan |
11:00 | Machida Zelvia | ‑‑ | Cerezo Osaka |
11:00 | Nagoya Grampus Eight | ‑‑ | FC Tokyo |
11:00 | Sagan Tosu | ‑‑ | Kawasaki Frontale |
11:00 | Sanfrecce Hiroshima | ‑‑ | Kashima Antlers |
11:00 | Sapporo | ‑‑ | Jubilo Iwata |
11:00 | Tokyo Verdy | ‑‑ | Gamba Osaka |
11:30 | Urawa Red Diamonds | ‑‑ | Kyoto Sanga |
11:00 | Vissel Kobe | ‑‑ | Fukuoka |
Jordan League | |||
16:00 | Al Ahli | ‑ | Al Salt |
18:45 | Ma'an | ‑ | Al Wihdat |
16:00 | Sahab | ‑ | Al Faisaly |
Kenya FKF Premier League | |||
13:00 | AFC Leopards | ‑‑ | Kenya Police |
10:00 | Bidco United | ‑‑ | Ulinzi Stars |
11:00 | Homeboyz | ‑‑ | Nzoia Sugar |
13:00 | Muhoroni Youth | ‑‑ | Bandari |
13:00 | Murang'a SEAL | ‑‑ | Kariobangi Sharks |
13:00 | Shabana | ‑‑ | Talanta |
Kuwait Premier League | |||
17:10 | Al Fahaheel | ‑ | Al Nasar |
Kyrgyzstan Premier League | |||
12:30 | Alga | ‑ | Neftchi Baku |
15:00 | Muras United | ‑ | Ilbirs |
Latvia Virsliga | |||
16:30 | FS Jelgava | ‑ | Rigas FS |
15:30 | Valmiera FC | ‑ | FK Auda |
Lebanon Premier League | |||
14:00 | Safa | ‑ | Bourj |
Mali Première Division | |||
17:30 | Afrique Football Élite | ‑ | US Bougouba |
17:30 | Black Stars | ‑ | Binga |
17:30 | COB | ‑ | Bougouni |
17:30 | Djoliba | ‑ | USC Kita |
19:30 | Koro | ‑ | ASKO |
Mongolia Premier League | |||
12:15 | Bavarians | ‑ | Ulaanbaatar |
09:15 | Khangarid | ‑ | Tuv Azarganuud |
Morocco Cup | |||
20:00 | OCK Khouribga | ‑ | Mouloudia Oujda |
17:00 | Olympique Dcheïra | ‑ | FAR Rabat |
Nigeria NPFL | |||
16:00 | Abia Warriors | ‑‑ | Rivers United |
Norway Toppserien | |||
17:00 | Åsane W | ‑ | Kolbotn W |
17:00 | Brann W | ‑ | Røa |
17:00 | Lillestrom | ‑ | Stabæk W |
17:00 | Lyn W | ‑ | Arna-Bjørnar W |
18:05 | Vålerenga W | ‑ | Rosenborg W |
Norway 3. Division - Girone 2 | |||
17:00 | Madla | ‑ | Vidar |
Oman Professional League | |||
15:00 | Oman Club | ‑ | Al-Nahda |
Poland III Liga - Group 1 | |||
17:00 | Lechia T. Mazowiecki | ‑ | Jagiellonia II |
16:30 | Legionovia Legionowo | ‑ | GKS Belchatow |
16:30 | Pilica Białobrzegi | ‑ | Swit |
16:00 | Pogoń Grod. Mazowiecki | ‑ | Concordia Elbląg |
18:45 | Unia Skierniewice | ‑ | Mławianka Mława |
17:00 | Victoria Sulejówek | ‑ | Pelikan Łowicz |
16:30 | Warta Sieradz | ‑ | Legia Warszawa II |
15:00 | Wikielec | ‑ | Olimpia Zambrów |
16:30 | Łomża | ‑ | Broń Radom |
Poland III Liga - Group 2 | |||
16:00 | Elana Toruń | ‑ | Cartusia Kartuzy |
16:30 | Gedania Gdansk | ‑ | Pogoń Nowe Skalmierzyce |
16:00 | Luzino | ‑ | Pogoń Szczecin II |
16:00 | Noteć Czarnków | ‑ | Starogard Gdański |
16:00 | Polonia Środa | ‑ | Stargard Szczeciński |
16:00 | Sokół Kleczew | ‑ | Flota Świnoujście |
16:00 | Solec K. | ‑ | Unia Swarzędz |
16:30 | Świt Skolwin | ‑ | Stolem Gniewino |
17:00 | Vineta Wolin | ‑ | Zawisza Bydgoszcz |
Poland III Liga - Group 3 | |||
16:00 | Carina Gubin | ‑ | Goczałkowice Zdrój |
16:00 | Lechia Zielona Góra | ‑ | Gwarek Tarnowskie Góry |
17:00 | Pawłowice Śląskie | ‑ | Śląsk Wrocław II |
15:00 | Raków Częstochowa II | ‑ | Gornik Polkowice |
16:00 | Ślęza Wrocław | ‑ | Starowice Dolne |
16:00 | Stilon Gorzów | ‑ | Górnik Zabrze II |
16:30 | Unia Turza Śląska | ‑ | Kluczbork |
Poland III Liga - Group 4 | |||
16:00 | Czarni Połaniec | ‑ | KSZO 1929 |
16:00 | Garbarnia Kraków | ‑ | Avia Świdnik |
16:00 | Karpaty Krosno | ‑ | Podlasie Biała Podlaska |
15:00 | Podhale Nowy Targ | ‑ | Wieczysta Kraków |
16:00 | Siarka Tarnobrzeg | ‑ | Unia Tarnow |
16:00 | Sokół Sieniawa | ‑ | Chełmianka Chełm |
16:00 | Star Starachowice | ‑ | Orlęta Radzyń Podlaski |
16:00 | Świdniczanka Świdnik | ‑ | Wisłoka Dębica |
16:00 | Wiślanie Jaśkowice | ‑ | Wiązownica |
Romania Cupa României | |||
18:30 | Corvinul Hunedoara | ‑ | Otelul Galati |
Russia Cup | |||
18:45 | Zenit St Petersburg | ‑ | CSKA Moscow |
Russia Second League - Group 1 | |||
14:00 | Astrakhan | ‑ | Legion Dynamo |
15:00 | Dynamo Makhachkala II | ‑ | Druzhba |
Russia Second League A - Spring Season Gold | |||
14:30 | Chelyabinsk | ‑ | Novosibirsk |
17:00 | FC Chayka | ‑ | Metallurg Lipetsk |
17:00 | Rotor Volgograd | ‑ | FC Krasnodar-2 |
14:00 | Ufa | ‑ | Murom |
16:00 | Veles | ‑ | Rodina Moskva II |
Russia Second League A - Spring Season Silver | |||
16:00 | Avangard Kursk | ‑ | Torpedo Miass |
14:00 | Irtysh Omsk | ‑ | Tekstilshtik-Telekom |
16:00 | Khimik Dzerzhinsk | ‑ | Mashuk-KMV |
16:30 | Spartak Kostroma | ‑ | Dinamo Bryansk |
15:00 | Volga Ulyanovsk | ‑ | Kaluga |
Saudi-Arabia Division 1 | |||
17:20 | Al Qaisoma | ‑ | Ohod |
16:55 | Al Safa | ‑ | Al Jabalain |
18:50 | Al-Ain | ‑ | Al-Adalah |
Somalia Somali Premier League | |||
01:00 | Raadsan | ‑ | Elman |
South-Korea K League 1 | |||
08:30 | Gwangju FC | ‑‑ | Ulsan Hyundai |
South-Korea K League 2 | |||
08:30 | Bucheon FC 1995 | ‑‑ | Ansan Greeners |
11:00 | Cheonan City | ‑‑ | Seoul E-Land FC |
11:00 | Cheongju | ‑‑ | Busan I Park |
08:30 | Chungnam Asan | ‑‑ | Gimpo Citizen |
11:00 | FC Anyang | ‑‑ | Gyeongnam FC |
08:30 | Jeonnam Dragons | ‑‑ | Seongnam FC |
South-Korea WK-League | |||
06:00 | Changnyeong | ‑ | Suwon FMC |
06:00 | Gumi Sportstoto | ‑ | Hwacheon KSPO |
06:00 | Gyeongju | ‑ | FC Seoul |
06:00 | Incheon Red Angels | ‑ | Boeun Sangmu |
Sweden Allsvenskan | |||
18:00 | Elfsborg | ‑‑ | AIK Solna |
18:00 | Halmstads | ‑‑ | Hacken |
18:00 | Mjallby AIF | ‑‑ | Hammarby IF |
18:00 | Vasteras SK | ‑‑ | IFK Varnamo |
Switzerland Super League | |||
19:30 | FC Zurich | ‑‑ | Servette FC |
19:30 | Lausanne Sports | ‑‑ | FC Luzern |
Switzerland 2. Liga Interregional - Group 1 | |||
19:15 | Châtel-St-Denis | ‑ | Plan-les-Ouates |
Switzerland 2. Liga Interregional - Group 4 | |||
19:00 | Thalwil | ‑ | Dübendorf |
Tajikistan Vysshaya Liga | |||
14:00 | Khatlon | ‑ | Ravshan |
14:00 | Regar-TadAZ | ‑ | Istiqlol |
Turkey 3. Lig - Play-offs | |||
14:00 | Efeler 09 Spor | ‑ | Elazığspor |
14:00 | Kütahyaspor | ‑ | Erbaaspor |
14:00 | Muş Menderesspor | ‑ | Sebat Gençlikspor |
18:00 | Yeni Orduspor | ‑ | Aliağa FAŞ |
Turkmenistan Ýokary Liga | |||
13:00 | Aşgabat | ‑ | Altyn Asyr |
13:00 | Energetik | ‑ | Şagadam |
13:00 | Köpetdag Aşgabat | ‑ | Arkadag |
Uganda Premier League | |||
14:00 | Gaddafi | ‑‑ | Express FC |
Ukraine Cup | |||
17:00 | Vorskla Poltava | ‑ | Shakhtar Donetsk |
USA USL Championship | |||
00:00 | North Carolina | ‑‑ | Loudoun United |
USA USL League Two | |||
22:00 | Birmingham Legion II | ‑‑ | East Atlanta |
00:00 | Boston Bolts | ‑‑ | Western Mass Pioneers |
00:00 | North Carolina Fusion | ‑‑ | Tobacco Road |
23:00 | North Carolina II | ‑‑ | West Virginia United |
00:00 | Southern Soccer Academy | ‑‑ | Dothan United |
00:00 | Virginia Beach United | ‑‑ | Northern Virginia |
USA NISA | |||
23:00 | Savannah Clovers | ‑ | Georgia Lions |
USA MLS Next Pro | |||
17:00 | Columbus Crew II | ‑ | Orlando City II |
Vietnam V.League 2 | |||
12:00 | Bà Ria Vũng Tàu | ‑ | Bóng đá Huế |
11:00 | Dong Nai | ‑ | Hòa Bình |
11:00 | Long An | ‑ | Bình Phước |
12:00 | Phu Dong | ‑ | Dong Thap |
World Friendlies | |||
00:00 | Trinidad and Tobago | ‑‑ | Guyana |
World CONMEBOL Libertadores | |||
23:00 | Deportivo Tachira | ‑ | Club Nacional |
23:00 | The Strongest | ‑ | Huachipato |
33 | Millonarios | 0‑0 | Palestino |
FT | River Plate | 2‑0 | Libertad Asuncion |
World OFC Champions League | |||
68 | Solomon Warriors | 1‑2 | Rewa |
World Premier League International Cup | |||
19:00 | Crystal Palace U21 | ‑ | PSV U21 |
World UEFA U17 Championship - Women | |||
17:30 | England U17 | ‑ | Poland U17 |
14:30 | Spain U17 | ‑ | France U17 |
Zambia Super League | |||
14:00 | Green Eagles | ‑ | Zanaco |
14:00 | Kabwe Warriors | ‑ | Red Arrows |
14:00 | Kansanshi Dynamos | ‑ | Mutondo Stars |
14:00 | Konkola Blades | ‑ | Trident |
14:00 | Nkwazi | ‑ | Mufulira Wanderers |
14:00 | Power Dynamos | ‑ | Forest Rangers |
14:00 | Prison Leopards | ‑ | NAPSA Stars |
14:00 | ZESCO United | ‑ | Man Utd Zambia Academy |
All kick-offs UK time
Back to top